Twee delen antiek koperwerk. Bestaande uit: Kastanje pan met medaillon Charles Dickens + Lavabo kan in Renaissance-stijl. Afmeting: 31 - 50 cm. In goede staat.
Oude lederen dokterstas met verchroomde sluiting. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 18 x 23 x 37 cm. In goede staat.
19e Eeuwse tinnen kraantjeskan. Circa 1800. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Antiek hobbelpaard. Gemaakt van hout, leder en metaal. Circa 1920. Afmeting: 75 x 101 x 38 cm. In goede staat.
Drie Duitse porseleinen tablets + schaal met Zwiebelmuster decor. Eén tablet barst. Circa 1920. Afmeting: 32 - 52 cm. In redelijke/staat.
19e Eeuws schildpaddoosje met benen pootjes. Afmeting: 4 x 8 x 11,5 cm. In goede staat.
Kleine Engelse 19e eeuwse reissecretaire. Fijnhout met vakverdeling, deksels met ivoor, schrijfblad en inktpotjes. Drie stukjes lijst missen. Afmeting: 12 x 20 x 29 cm. In goede staat.
Antiek Hollands messing scheepsboeglicht met blauw/rood glas en petroleumbrander. Circa 1900. Afmeting: 20 x 17 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Jan Eissenloeffel geëmailleerde koperen plaquette. 1887 - 1927. Metaal bewerkersbond. Afmeting: 14,7 x 14,9 cm. In goede staat.
Twee maal religieus antiek. Bestaande uit: Meerschuim medaillon, Moses met schaap, 18e - 19e eeuw. Een 18e eeuwse handingekleurde gravure Jezus van kruisiging afgehaald. Afmeting: 7 - 10 cm. In goede ...
Vier oude/antieke kandelaren/lampen. Bestaande uit: Twee Barok-stijl messing kaarskandelaren, scheepslamp, Engelse mijnwerkerslamp (geëlektrificeerd). Afmeting: 27 - 34 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke beschilderde gipsen spaarpotten. Zonder opening, dus: indien vol, kapot gooien/slaan ! Afmeting: 17 - 29 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen penkandelaar met heilig hart en cherubijnkoppen. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
18e Eeuwse kopergenagelde kookpot met hengsel. Afmeting: 18 x 34 x 28 cm. In goede staat.
Lot divers antiek koperwerk. Onder andere: Mooie doofpot (rokmodel), kolenkit en diverse ketels. Afmeting (doofpot): 42 x 32 cm ø. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen. Circa 1900. Eén maal Jugendstil met glazen reservoir met bladgoud, florale zweepslag en goud decor + één maal lichtblauw transparant glas met florale decor, beschadigd. A...
Twee oude/antieke petroleumlampen. Bestaande uit: Eén maal opaline wit, 20e eeuw. Eén maal historisme compositie metaal. Circa 1890. Afmeting: 50 - 75 cm. In goede staat.
Lot antiek koper/tin (6x). 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Eventjes-veel-pan, twee cakevormen van messing, twee grote tinnen borden, treef. Afmeting: 15 - 47 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse beschilderde tinnen kraantjeskan. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Antiek pijpenrek met terracotta pijpen. Eikenhout gestoken. Circa 1900. Tegels gebarsten. Afmeting: 52 x 26 x 2 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse opaline lampenvoet. Handbeschilderd en vergulde messing voet. Afmeting: 59 x 18 cm ø. In goede staat.
Bronzen Jugendstil-stijl tafellamp. 21e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Vijf antieke Japanse geëmailleerde schalen met kraanvogels. Circa 1930. Afmeting: 12 x 10 x 0,5 cm. In goede staat.
Doos met antiquarische boeken. Hoofdzakelijk over paarden. Afmeting: 24 x 30 x 40 cm. In goede staat.
Diverse Kaiser Wilhelm foto's + handgesigneerd schrijven 1873. Duits. Afmeting: 9 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek houten crucifix met vergulde houten Corpus Christie. Afmeting: 53 x 31 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Duitse bronzen thermometer met kabouters op notenhouten plaquette. Gesigneerd V. Haller Kränzel 1910. Afmeting: 12 x 11 x 4 cm. In goede staat.
Drie vulpennen van Waterman, waarvan één met een gouden punt.. Een stalen pen, een zwarte pen met gouden punt en een zwart gevlamde pen. In redelijk goede staat.
Japans Kamasutra uitklapbaar boek met vijf erotische voorstellingen. 20e Eeuw. Aquarellen op houtsnedes? Afmeting: 18 x 12 x 3,2 cm. In goede staat.
Vijf-delig plated inktstel. Bestaande uit: Twee inktpotjes, postzegeldoosje, basement met kroontjespen. 21e Eeuw. Afmeting: 9 x 22 x 12 cm. In goede staat.
Antieke kolenkit en theestoof. Eén maal iepenhouten kolenkit met messing beslag en schep, Engeland, circa 1900. Eén maal notenhouten theestoof met messing binnenbak. Circa 1800. Afmeting: 33 - 44 cm. ...
Twee antieke houten/met ijzer boterkarnen. Circa 1900. Afmeting: 42 - 44 cm. In goede staat.
Twee voor-oorlogse antieke brooddekseldozen. Eén maal emaille, 1915. Eén maal keramiek met hout, 1930. Afmeting: 42 - 44 cm. In goede staat.
Drie antieke weegschalen met gewichten, divers. Bestaande uit: Dr. Oetker, bakeliet, 1930, schaaltje gelijmd. Gietijzer + messing en porseleinen gewichten, gemerkt, 1900. Gietijzer + messing, met mess...
Antieke vurenhouten schrijfkist met zijwaartse lade. Circa 1910. Afmeting: 14 x 56 x 42 cm. In goede staat.
Messing bestekset met houten grepen. K.W.V. Royal Class. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 40 x 43 cm. In goede staat.
Drie maal antiek. 19e Eeuw. Bestaande uit: Lederen foedraal, floraal/goud decor. Notenhouten parelmoer belijmde stempel. Gietijzeren vernikkelde inktpot met Franse reclame. Afmeting: 12 - 24 cm. In re...
Set antieke koperen koetslampen. Circa 1900. Kleine beschadigingen. Afmeting: 37 x 12 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Schwarzwald barometer met beer. Circa 1900. Aug. Fassin Emmerich. Afmeting: 20 x 15 x 8 cm. In goede staat.
Antieke Duitse houtgesneden Bergmann. 'Glück Auf'. Circa 1900. Afmeting: H 50 cm. In redelijk/goede staat.
Empire blaker? Verguld brons. Bobeche + spiegel mist. Circa 1820. Iets verbogen. Afmeting: 33 cm. In matige toestand.
Twee messing historisme Neo Renaissance kaarskandelaren. Circa 1880. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Antieke Corpus Christie in lijst. Hout + aardewerk. Circa 1900. Afmeting: 40 - 51 cm. In goede staat.
Twee decoratieve tafellampen met geëtste glazen lampenkappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing plated Neo Gotische kaarskandelaren met druivenranken en korenaren. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Twee gemarmerde glazen hanglampen. 30-er Jaren. Afmeting: 70 x 33 cm ø / 68 x 36 cm ø. In goede staat.
Marmeren piedestal. Mogelijk iets ingekort. 20e Eeuw. Afmeting: 97 x 20 x 20 cm. In goede staat.
Twee maal China. Bestaande uit: Wit metalen muntendoosje + parelmoer belijmde dekseldoos. Afmeting: 6 - 8,5 cm. In goede staat.