Lot oude camera's. 20e Eeuw. Onder andere: Twee maal verlichting Narva, Agfa Billy, harmonica camera (box), Pax Germany, Digna Dacora, Photo Box. Niet getest. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijk/goede s...
Drie kandelaren + tabaksdoos. Twee maal plated, circa 1900, deuken. Eén maal messing, 20e eeuw. Eén messing tabaksdoos. Afmeting: 16 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude/antieke beschilderde Chinese rollen met tekst + signaturen. Bestaande uit: Berglandschap met figuren + Landschap bamboeboom. Afmeting: 104 x 39 cm + 75 x 35 cm. Aquarellen op papier. In rede...
Twee grote oude/antieke Japanse houten lakwerk vazen met goudvissen en goud decor. Afmeting: 31 x 13 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse benzine aansteker. Metalen ridder op bakeliet console. Met speeldoos, met onder andere het lied 'Burschen Herlichkeit'. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Empire-stijl bronzen siervazen met figuren. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Twee grote antieke bronzen historisme schenkkannen op marmeren basement. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Antiek historisme bokaalglas met messing en compositie metaal putti. Circa 1880. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Parker pennenset mat zwart met goudkleur, met een vulpen en balpen, Nieuw
19e Eeuwse mahoniehouten schrijfreiskist met bandintarsia en geheime lade. Afmeting: 15,5 x 41 x 25 cm. In goede staat.
Antiek vernikkeld bouilloir met comfoor. Circa 1900. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Vier messing Barok-stijl kaarskandelaren. 19e Eeuw. Afmeting: 58 - 70 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal Oosters koperwerk. Bestaande uit: Eén grote Meiji Japanse cloisonne schotel. Circa 1880. Eén Arabische koperen schaal met symbolen. Afmeting: ø 28 - 30 cm. In goede staat.
Grote antieke keramieken petroleumlamp met messing. Circa 1900. Geëlektrificeerd. Basis pootje verbogen. Afmeting: H 65 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese vogelkooi met porseleinen voederbakjes. Gemaakt van bamboe. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 37 cm ø. In goede staat.
Twee maal China. Bestaande uit: Wit metalen muntendoosje + parelmoer belijmde dekseldoos. Afmeting: 6 - 8,5 cm. In goede staat.
Twee gemarmerde glazen hanglampen. 30-er Jaren. Afmeting: 70 x 33 cm ø / 68 x 36 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing plated Neo Gotische kaarskandelaren met druivenranken en korenaren. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Twee decoratieve tafellampen met geëtste glazen lampenkappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Antieke Corpus Christie in lijst. Hout + aardewerk. Circa 1900. Afmeting: 40 - 51 cm. In goede staat.
Twee messing historisme Neo Renaissance kaarskandelaren. Circa 1880. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Messing inktstel met kantelbare glazen inktpot met florale figuren. Circa 1920. Afmeting: 15 x 9 x 7 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houten beschilderde wieg met kettingen. Circa 1900. Afmeting: 25 x 86 x 38 cm. In goede staat.