Design glazen parfumfles van Isle of Wight met abstract decor in aquatinten met goud. 15x11,5x3cm. in goede staat.
Antieke Duitse historisme glazen karafset. Mondgeblazen met goud decor. Zes-delig. Circa 1890. Afmeting: 15 - 40 cm. In goede staat.
Twee maal antiek glas. Eén geëtste kristallen bokaal met druiventrossen. Eén mondgeblazen vaas op vergulde messing voet. Afmeting: 20 - 25 cm. In goede staat.
Grote antieke kristal geslepen gembercoupe met amandelslijpsel. Afmeting: 40 x ø 15 cm. In goede staat.
Murano glazen parfumfles, ontwerp van Franco Moretti (gesigneerd) in de tinten blauw/groen/goud. 13x5,5x5,5cm. In goede staat
Twaalf maal diverse blanke flacons met divers slijpsel en vormen. Van kristal en glas gemaakt. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 19 cm. In goede staat.
Elf maal diverse flacons/parfum flacons in diverse kleuren en afmetingen. Sommige uit de Art Deco periode en later. Afmeting: 7,5 - 21 cm. In goede staat.
Acht maal diverse stopflacons, de meesten met goud omranding + zeven diverse glaasjes. Allen 20e eeuw. Afmeting: 8,5 - 15 cm. In goede staat.
Zeven maal glazen/kristallen flacons, waarvan één roze met afbeelding van Leda en de zwaan. Eén dikwandige groen met goud flacon. Vijf maal blank glazen flacons en ook in lalique-stijl. Afmeting: 11 -...
Tien diverse glazen- of kristallen flacons in diverse vormen. Afkomstig uit diverse periodes. Allemaal 20e eeuw. Afmeting: H 11 - 15 cm. In goede staat.
Twee design glazen parfumflessen: 1x Bicchielli (gesigneerd) met diverse kleuren 10x4x3cm. en 1x Mdina (gesigneerd) in aquatinten 13xø9cm. Beide in goede staat
Grote 19e eeuwse handbeschilderde opaline glazen pronkvaas met religieus + goud decor. Gesigneerd Olinda Colaco '81. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Groot antiek kristalglazen servies. Facet geslepen. Bestaande uit: Drie karaffen en zevenendertig (37) glazen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 31 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse karaffen. Eén maal met goud decor, met spiraalstop. Afmeting: 20 - 26 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil glazen kandijhouder met vernikkelde beugel. Met florale decor. Circa 1915. Afmeting: 16 x 12 cm ø. In goede staat.
Drie moderne kristalglazen karaffen. Twee maal met luchtbel in bodem. Eén maal met geetste figuren decor. Afmeting: 23 - 29 cm. In goede staat.
Vier kunstglazen schalen. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Eén maal blauw gemerkt R.G.H. + Drie maal divers, mogelijk Murano. Afmeting: 15 - 50 cm. In goede staat.
Antieke Duitse gegraveerde kristallen bokaal met vier gegraveerde plaatsen: Stonsdorf, Fischbach, Warmbrunn 1844, Kynast. Met octagonale voet. Afmeting: 16 x 10 cm ø. In goede staat.
Moderne zware Boheemse glazen vaas in de kleur steenrood/blauw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee maal oude/antieke geëtste glazen stopflessen. Eén maal knijpfles, 19e eeuw met roccailles en wild decor. Eén maal floraal geetst, circa 1900. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.
Drie delen kristalglas. 20e Eeuw. Bestaande uit: Plated limonadekan met druivenranken decor + facet geslepen vaas, chips + facet geslepen vaas, goed. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.