17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist met kerfsnede. Afmeting: 77 x 70 x 146 cm. In goede staat.
Grote Oosterse teakhouten kist met ijzeren slot/beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 100 x 67 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten piedestal-tafel met messing beslag en etage. Afmeting: 87 x 42 x 30 cm. In goede staat.
Engels mahoniehouten kastje met lades en messing beslag. 19e Eeuw. Afmeting: 62 x 49 x 36 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Renaissance-stijl kist met ebbenhout. Afmeting: 67 x 47 x 103 cm. In goede staat.
Twee notenhouten bijzettafeltjes op wielen. Stijlmeubels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 47 x 47 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten schaaktafel. Schaakbord ingelegd. Circa 1900. Afmeting: 74 x 47 x 67 cm. In goede staat.