Hollands eikenhouten theekistje met afneembaar dienblad. Deurtje aan de voorkant met geslepen ster in het glas. Circa 1920. Afmeting: 79 x 65 x 41 cm. In goede staat.
Massief bijzettafeltje in de stijl van 1920 op drie-spantpoot. Afmeting: 61 x 50 cm ø. In goede staat.
Grote Oosterse teakhouten kist met ijzeren slot/beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 100 x 67 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist met kerfsnede. Afmeting: 77 x 70 x 146 cm. In goede staat.
Grote mahoniehouten eettafel met twee lades en taps toelopende poten. Gemaakt naar oud voorbeeld. Afmeting: 80 x 90 x 210 cm. In goede staat.
Twee antieke notenhouten partner stoeltjes met spijlen. Circa 1900. Afmeting: 67 x 80 x 47 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten Empire-stijl bureaustoel met bronzen versieringen en lederen bekleding. Afmeting: 104 x 58 x 63 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Jugendstil bureaustoel met goede velours stoffering. Circa 1915. Afmeting: 80 x 61 x 56 cm. In goede staat.
Eiken drie laden commode, ca.1890. In goede staat. Afm.: 108x85x57 cm. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
19e Eeuwse Franse notenhouten piedestal-tafel met messing beslag en etage. Afmeting: 87 x 42 x 30 cm. In goede staat.
Zes eikenhouten gestoken Louis Quinze-stijl stoelen met velours stoffering. Circa 1930. Afmeting: 95 x 46 x 52 cm. In goede staat.
Vier mahoniehouten Biedermeier stoelen + tafel. Circa 1840. Lichte fineerschades. Afmeting: 74 x 60 cm ø / 88 x 37 x 49 cm. In redelijk/goede staat.
Wortelnoten Duitse naaitafel met lades. Circa 1880. Afmeting: 76 x 55 x 52 cm. In goede staat.
Twee antieke eikenhouten nachtkastjes met wit marmeren blad. Circa 1920. Afmeting: 66 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten theetafel. Queen Anne. Lichte fineerschades. Circa 1800. Afmeting: 73 x 77 x 48 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist. Mooie patina. Afmeting: 54 x 51 x 104 cm. In goede staat.
Eikenhouten Amsterdamse School-stijl boekenkastje. Circa 1920. Afmeting: 123 x 80 x 30 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten commode met origineel beslag. Paar kleine fineerschades. Afmeting: 87 x 45x 102 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten pathefoon met deurtjes + bakelieten speelplaten. Circa 1920. Afmeting: 98 x 42 x 48 cm. In goede staat.
Engels mahoniehouten kastje met lades en messing beslag. 19e Eeuw. Afmeting: 62 x 49 x 36 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten bibliotheektrap. Opklapbaar. Afmeting; 92 x 40 x 47 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Renaissance-stijl kist met ebbenhout. Afmeting: 67 x 47 x 103 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten schaaktafel. Schaakbord ingelegd. Circa 1900. Afmeting: 74 x 47 x 67 cm. In goede staat.
Twee notenhouten bijzettafeltjes op wielen. Stijlmeubels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 47 x 47 cm. In goede staat.
Antieke boeren eikenhouten kinder-kak-stoel, 19e eeuw. Met Duitse pop, circa 1930. Afmeting: 108 x 50 x 55 cm. In goede staat.
Mahoniehouten opzet-buffetkast. Achterkant met geslepen spiegels, bovenstuk met veel snijwerk. Onderstuk met twee uitschuifbare planken aan de zijkanten. Circa 1870. Afmeting: 200 x 119 x 50 cm. In re...
Antieke spiegel met gestucte Barok-lijst. Circa 1900. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten miniatuur modelkastje. Afmeting: 58 x 47 x 19 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse eikenhouten Neo Renaissance gestoken paraplubak met metalen binnenbak. Circa 1880. Afmeting: 63 x 30 x 56 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten nachtkastje met jalouziedeurtje. Circa 1800. Afmeting: 68 x 47 x 34 cm. In goede staat.
Grote Duitse uitneembare notenhouten Biedermeier-stijl kast met florale intarsia. Circa 1930. Afmeting: 220 x 63 x 210 cm. In redelijke staat. Linkerkant achter fineer schade.
Antieke Engelse eikenhouten gestoken spiegel met getorste zuilen. Circa 1920. Afmeting: 146 x 97 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Louis Philippe Duitse bijzettafel met lades. Circa 1860. Afmeting: 67 x 51 x 44 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Jugendstil kolenkist met messing beslag en marmeren blad. Circa 1915. Afmeting: 63 x 35 x 36 cm. In goede staat.
Antiek wortelnoten schrijfsecretaire met twee lades en vakverdeling. Neo Barok. Circa 1920. Afmeting: 101 x 76 x 45 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist met ijzeren hengsels en slot. Afmeting: 68 x 128 x. 54 cm. In goede staat.
Wortelnoten theetafel met bronzen beslag . Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 65 x 84 x 53 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist. Mooie patina. Afmeting: 72 x 115 x 50 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten Empire zitbankje. Afmeting: 50 x 51 x 40 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten schaaktafel met ingelegd schaakbord. Circa 1900. Afmeting: 75 x 97 x 47 cm. In goede staat.
Twee antieke mahoniehouten stoelen met 20e eeuw notenhouten theetafel. Afmeting: 87 x 40 x 38 cm / 64 x 67 x 54 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten met noten Jugendstil wandkastje. Circa 1915. Afmeting: 78 x 76 x 27 cm. In zeer goede staat.
Zes-delige Oosterse/Chinese bewerkte koperen + houten rooktafel met accessoires. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 60 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Louis Philippe speeltafel. Circa 1860. Fineerschade. Afmeting: 77 x 85 x 44 cm / 77 x 85 x 88 cm. In redelijke staat.
Ronde Franse notenhouten Barok-stijl uitschuiftafel met twee extra bladen. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 120 cm ø / 87 x 120 x 220 cm ø. In goede staat.
Wortelnoten theetafel met bronzen beslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 84 x 51 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten wandvitrinekast. Afmeting: 73 x 72 x 24 cm. In goede staat.
Antieke Oosterse achtkantige bijzettafel met floraal snijwerk. Afmeting: 61 x 41 x 41 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten bijzettafel met bronzen beslag, lade en marmeren blad. Blad gescheurd. Circa 1920. Afmeting: 76 x 55 x 42 cm. In redelijke staat.
Antieke Oosterse houten wandkast met vier lades en twee deuren. Afmeting: 158 x 29 x 23 cm. In goede staat.
Eikenhouten Amsterdamse School-stijl Art Deco wandkastje. Circa 1920. Afmeting: 44 x 100 x 22 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten Biedermeier armleunstoel. Circa 1840. Afmeting: 90 x 57 x 57 cm. In goede staat.
Kleine vroeg 19e eeuwse bijzettafel met florale intarsia. Circa 1830 - 1840. Afmeting: 46 x 45 cm. In goede staat.
Jugendstil kerfsnede kapstok met messing haken. Circa 1915. Afmeting: 30 x 112 x 23 cm. In goede staat.
Mahoniehouten rolluikkastje met lade. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 58 x 35 cm. In goede staat.
Hollandse 18e eeuwse eikenhouten hangvitrinekast. Afmeting: 58 x 65 x 20 cm. In goede staat.
Engelse 18e eeuwse eikenhouten kist met lades en klapbaar front met hout vergrendeling. Afmeting: 85 x 110 x 51 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse mahoniehouten traporgel. Estey Orgam Co. Brattleboro UT. USA. Circa 1915. Afmeting: 125 x 117 x 60 cm. In goede staat.
Eikenhouten staande pathefoon. Circa 1920. Afmeting: 120 x 50 x 45 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten Barok-stijl hangvitrinekastje + divers antiek porselein, onder andere: Duits, Chinees, leuk miniatuur inktstel. Circa 1930. Afmeting: 66 x 67 x 14 cm / 3 - 7 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse iepenhouten Windsor armleunstoel. Afmeting: 110 x 60 x 63 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten met vurenhouten schaar-opklapstoel. Circa 1900. Afmeting: 70 x 68 x 35 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten hangvitrinekastje met geslepen glas en messing beslag. Circa 1920. Afmeting: 60 x 110 x 30 cm. In goede staat.
Eikenhouten biervat bar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 47 x 41 cm ø. In goede staat.
Antieke ovale mahoniehouten spiegel. Circa 1900. Afmeting: 85 x 60 cm. In goede staat.
Twee antieke stoelen. Bestaande uit: Bidstoel + stoel met snijwerk en biezen zitting. Afmeting: 90 x 50 x 46 cm / 110 x 60 x 51 cm. In goede staat.
Mahoniehouten etagere hoekkastje met lade. 20e Eeuw. Afmeting: 97 x 56 x 42 cm. In goede staat.
Wortelnoten Barok-stijl twee-laden commode met bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 75 x 40 cm. In goede staat.
Kleine Engelse regency-stijl mahoniehouten naaitafel. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 30 x 38 cm. In goede staat.
Italiaanse-stijl notenhouten kist met klep naar voren. 20e Eeuw. Stijlmeubel. Afmeting: 63 x 53 x 132 cm. In goede staat.
Mahoniehouten halve-maan tafel. Circa 1920. Engeland. Afmeting: 74 x 75 x 37 cm. In goede staat.
Antieke vurenhouten plantentafel. Circa 1920. Afmeting: 81 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Twee antieke mahoniehouten stoelen met leren bekleding. Afmeting: 98 x 41 x 45 cm. In goede staat.
Antiek hangkastje van eikenhout met messing beslag. Circa 1920. Afmeting: 46 x 67 x 22 cm. In goede staat.
Antiek vurenhouten hangkastje met messing beslag. Aangeboden door muziekkorps der v.m. Schutterij Enschede 1893 - 1933. Afmeting: 38 x 67 x 26 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse eiken bretterstoel. Neo Renaissance. Afmeting: 96 x 45 x 44 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten toiletspiegel. Afmeting: 62 x 50 x 26 cm. In goede staat.
Zes-kantige wortelnoten wijntafel. Stijl-meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Oude facet geslepen spiegel met in de omranding zes kleinere spiegels met facet. Geheel omrand met goudkleurige lijst. Eind 20e eeuw. Afmeting: 101 x 81 cm. In goede staat.
Twee maal gestoffeerde voetenbanken. Eén maal mahonie, circa 1900. Eén maal tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 - 72 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten wandspiegel met hoedenhouders. Afmeting: 27 x 34 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse kleine Engelse mahoniehouten toiletspiegel met lades. Afmeting: 57 x 44 x 22 cm. In goede staat.
Eikenhouten Jugendstil hoekstoeltje. Circa 1915. Afmeting: 78 x 47 x 44 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten gestoken tafelspiegel. Circa 1900. Afmeting: 79 x 50 x 20 cm. In goede staat.
Zeldzaam Hollandse rococo Louis Seize kabinet ca. 1700. Bloem mahonie gebombeerd met fijn snijwerk, origineel beslag, klauwpoten, guirlandes en medaillons. In zeer goede originele staat 250x190x75cm.
Groot Italiaans 60-er jaren dressoir van Osvaldo Borsani, For Tecno. Met kersen fineer in visgraat motief en glazen bovenblad. Afmeting: 98 x 46 x 273 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Frans Boulle kunstkabinet belijmd met diverse houtsoorten. Bronzen beslag en florale intarsia (latere aanpassingen). Binnenwerk geëboniseerd in Renaissance-stijl met Sevres porselei...
18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok kabinet. Dubbel gebogen met klauwpoten + messing beslag. Mooie patina. Afmeting: 232 x 190 x 67 cm. In goede staat.
Prachtige wortelnoten Hollandse Louis Quinze orgelgebogen kabinet met origineel beslag. Circa 1750. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 185 x 64 x 240 cm. In...
Hollandse mahoniehouten Barok vitrinekast met mooi bronzen beslag en klauwpoten. Porseleinkast. Circa 1780. Afmeting: 180 x 228 x 55 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Duitse kersenhouten rolsecretaire. Circa 1820. In goede gerestaureerde staat en met schellak politoer. Afmeting: 164 x 100 x 62 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse wortelnoten Barok, Louis Quinze vitrine opzetkast (porseleinkast) met origineel bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 235 x 150 x 45 cm. In goede staat.
Originele Engelse eiken kast. Zeldzaam. 18e Eeuw. Met panelen in deuren en onderstuk en drie lades. Afmeting: 193 x 181 x 53 cm (hxbxd). In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Seize schrijfsecretaire met glas-opstand, messing lijsten en kapitellen. Circa 1780. Mooi binnenleven achter cilinder. Afmeting: 245 x 130 x 66 cm. In goede/redelijke sta...
Grote oude Italiaanse gebombeerde dubbelgebogen notenhouten commode met bronzen beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 134 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse wortelnoten Dresdner Barok vitrine opzetkast met gebogen ondercommode en compleet verguld bronzen beslag. Afmeting: 224 x 110 x 53 cm. In goede staat.