Antiek Gouda platelen dienblad. Decor Heléne. Schilder P.N. Nr. 4157. Circa 1915. Jugendstil. Afmeting: 3 x 36 x 28 cm. In goede staat.
Twee antieke Arnhem platelen schenkkannen met florale decor. Gemerkt Warkoa Arnhem Holland. Circa 1920. Afmeting: 19 x 12 cm ø. In goede staat.
Vier maal antiek Hollands plateel. Bestaande uit: Rozensteker, Corona Gouda + Vaas Poppy Arnhem, productiefout + balustervaas, Gouda Rhodian + vaas, Westland Gouda, chips bodemrand. Afmeting: 12 - 34 ...
Zeldzame Westraven polychrome wandtegel. Brandmeesters Enschede 1950 jubileum. Afmeting: 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.
Rosenburg Fayence bolvaasje met florale decor. Schilder F.V.D. Afmeting: 10,5 x 9 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Kang Xy gemerkte hoge bekers met diverse decors. Afmeting: 7,5 - 8,5 cm. In goede staat.
Zes antieke 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen hoge bekers met peterselie en Lange Lijs decor. Bodemmerk F. Afmeting: 7,5 x 8 cm ø. In goede staat.
Zes Chinees porseleinen kop en schotels. 18e Eeuw. Met peterselie en Geisha's die vlinders vangen decor. Gecontourneerde omranding. Minimale chips randen. Afmeting: 3,5 x 9,8 cm ø. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met zilveren deksel. Met florale decor. Haarscheuren onderrand. In redelijk/goede staat.
Antieke twee-delige keramieken piedestal. Circa 1900. Afmeting: 77 x 32 x 32 cm. In goede staat.
Twee grote keramieken geglazuurde boekensteunen. Ridders te paard met ijzeren lans. Circa 1930. Eén hand gelijmd. Afmeting: 26 x 18 x 9 cm. In goede staat.
Grote antieke polychrome Fayence Neo Renaissance pronk dekselvaas. Circa 1900. Met bodemmerk. Afmeting: 39 x 26 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Duitse Jugendstil wandtegels met ooievaars. Circa 1915. Eén chip. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Twaalf antieke polycrome Jugendstil tegels. Circa 1915. Eén gelijmd. Beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Delftse-stijl porseleinen vogelkooi plaquette. 21e Eeuw. Afmeting: 25,5 x 24 x 0,7 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met vogels in boom decor. Afmeting: 6 x 38 cm ø. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen bord met figuren, symbolen en teksten. Met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 22,3 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen celadon vaas. Geribd. Met bodemmerk en craquele glazuur. Afmeting: 19,5 x 8 cm ø. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met bodemmerk, tuin en goud decor. Minimale chip. Afmeting: ø 35 cm. In goede staat.
19e - 20e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met florale decor en bodemmerk. Gecontourneerd. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen celadon dekselpot met florale decors en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 22 - 16 cm ø. In goede staat.
Zes delen oude/antieke Chinese jade voorwerpen. Amuletten et cetera. Afmeting: 5,5 - 10 cm. In goede staat.
Acht maal diverse antieke Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. Met florale/landschappen decor. Haarlijnen en/of chips. Afmeting: 16 - 23 cm. In redelijke staat.
Twee grote antieke Franse porseleinen bokaalvazen met blindmerk D. Figuren en florale decor. Circa 1900. Afmeting: 32 x 20 cm ø. In goede staat.
Twintig-delig Duits K.P.M. porseleinen servies + tablet. Circa 1920. Met florale/goud decor. Bestaande uit: Zes kopjes/schotels, tablet (geen K.P.M.), theekan, vijf bordjes, melkkan+suikerpot. Afmetin...
Aparte Art Deco keramieken cactus jardiniere. Zwart-creme. Circa 1920. Twee oude haarlijnen. Afmeting: 14 x 46 x 16 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse Meissen porseleinen dekselterrine met putti en hoorn des overvloeds. Vingertje eraf + randschade terrine. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 37 x 23 cm. In redelijke staat.
Twee zeldzame antieke Franse Sarrequemines Fayence siervazen met florale en goud decor. Circa 1900. Afmeting: 22 x 13 cm ø. In goede staat.
Antieke Engelse Moorcroft gemerkte Jugendstil sierschotel met florale decor. Circa 1915. Afmeting: 3 x 21,5 cm ø. In goede staat.
Vijf stuks 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale emaille decor. Twee borden haarlijn en minimale randchip mogelijk. Afmeting: ø 22 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Tien stuks 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Interessant lot. Minimale chips, goed, beschadigd. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen capucijner kop en schotels. Floraal + vlinder decor. Kopjes beschadigd. Afmeting: 7 - 9,5 cm. In redelijke staat.
Zes koppen en vijf schotels. 18e Eeuws Chinees porselein met coulissen decor + baai. Gecontourneerd. Drie kopjes beschadigd en enkele minimale randchips. Afmeting: 6,5 - 10,5 cm. In redelijk/goede sta...
Duits porseleinen figuur. Eendenstel. Circa 1930. Ongemerkt. Afmeting: 10,5 x 16 x 8 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met paradijsvogels, florale en goud decor. Afmeting: 6 x 34 cm ø. In goede staat.
Drie maal antiek Chinees/Japans Imari porselein. Bestaande uit: 18e Eeuw, China, floraal, minimale chip, goed. Eén gecontourneerde schaal, chip. Eén 18e - 19e eeuws gecontourneerd bord, kraanvogels, g...
19e Eeuwse Japans blauwe Imari porseleinen dekselpot met Foo-hond en rondom florale decor. Afmeting: 37 x 17 cm ø. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen bloempot met florale/Foo-honden decor. Geribbelde omranding. Afmeting: 25 x 31 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen olielamp met vergulde monturen. Voet verbogen. Afmeting: 77 x 20 cm ø. In redelijke staat.
Grote antieke Imari porseleinen bloempot met diverse coulissen decors in honingraat. Afmeting: 19,5 x 26 x 26 cm. In goede staat.
Drie maal 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: Diep bord, chip + vaas, oude haarlijn + Familie Rose schaal met figuren en teksten en gespijkerd bodemmerk, zeldzaam, gelijmd. Afmeting: 17 ...
Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen sierschotel. Beschadigd. Afmeting: ø 32 cm. In redelijke staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met roze bloemen en vogels. Eén vaas haarscheur, één goed. Afmeting: 61 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinees porseleinen celadon vaas met draken/koppen/ringen decor. Eén ring beschadigd. Afmeting: H 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen pot met figuren en symbolen. Afmeting: 49 x 40 cm ø. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen Swatow schotel met draken decor. Afmeting: 9 x 41 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Kantonese siervaas met craquele glazuur, Chinese tekens en vazen. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi sierschotel met figuren bij pagode. Gerestaureerd. Afmeting: ø 37 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met figuren in tuin decor. Gerestaureerd. Afmeting: ø 38,7 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met zeldzaam decor, westerlijk huis met Europeanen en Chinese pagode bij rivier + goud decor. Gecontourneerd. Lichte randglazuurschades. Afmeting: 41 x...
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met rondom landschap decor. Afmeting: 23 x 20 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese celadon schotel met florale decor. Op houten standaard. Afmeting: ø 28,7 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Blanc de Chine figuur. Deels geglazuurd. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met keizerlijk geel, herten, figuren, florale en emaille decor. Afmeting: ø 22,4 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met rondom figuren in coulissen decor. Eén kopje + twee schotels chip. Afmeting: 5 x 9 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vijf maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Vier kommen en een drie-delige stapeldoos. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen drakenvaas met fijn geschilderd decor. Circa eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 26,8 x 12,5 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kom. Zes tekens. 17e - 18e Eeuw. Met Lange Lijs in landschap decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: 6 x 11,2 cm ø. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose potten met floraal, figuren en/of teksten, met goud rand. Bodemmerk. Afmeting: ø 19 cm - ø 19,5 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen bord met Lange Lijs decor in tuin. Circa 1800. Eén haarlijn. Afmeting: ø 24 cm. In redelijke staat.
Antieke Oostenrijkse Jugendstil kandelaar/vaas. Circa 1915. Ampfora Turn Imperial Austria + nr's. Afmeting: 34 x 11 cm ø. In goede staat.
Zweeds Rörstrand deelservies. Decor Ostindia. 20e Eeuw. Bestaande uit: 6 kop/schotels + suikerpot. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse handbeschilderde porseleinen Franse schaal met zilveren beugel. Landschap met figuren, koeien en goud decor. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.
Deense Bing en Gröhndahl porseleinen schaal met meeuwen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 24,5 cm ø. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen schaal. Met handgeschilderd roze rozen decor en gecontourneerde omranding. 20e Eeuw. Eerste keus. Afmeting: 3,5 - 28 cm ø. In goede staat.
Vier-delige Duitse K.P.M. porseleinen rookset met goud decor. Circa 1930. Afmeting: 9 x 24 x 16 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen vazen met goud decor. Eén vaas scherf gelijmd. Eén vaas chip. Afmeting: H 35 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse Meissen porseleinen kop en schotel met rondom 17e - 18e eeuws slagveld decor . Handgeschilderd. Circa 1900. Haarlijn kopje. Afmeting: 8 x 14 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Duitse Meissen porseleinen kannen. Circa 1900. Bestaande uit: Roomkan met romantisch Rococo/goud decor + theekan met romantisch Rococo/goud decor. Chip roos op deksel. Afmeting: 7 - 12 cm...
Zeldzame 19e eeuwse handbeschilderde Sevres porseleinen dekseldoos. Mre Imp Le de Sevres. Met putti en goud decor. Afmeting: 4,5 x 10,5 x 6 cm. In goede staat.
Grote Duitse Meissen porseleinen tafellamp. Handbeschilderd met bloemen en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen parelhoen. 20e Eeuw. Bloemen iets beschadigd. Afmeting: 16 cm. In redelijke staat.
Uitgebreid oud Duits porseleinen Hutschenreuther eetservies. Zwiebelmuster. 20e Eeuw. Bestaande uit: 13 diepe borden, 7 grote borden, 11 ontbijtborden, 12 eierdoppen, 6 kop/schotels, 9 puddingschaaltj...
18e Eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met figuren, lampionnen en bodemmerk. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met draken, schildpad en paradijsvogel decor. Afmeting: 23 x 11 cm ø. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schenkkan met antiquiteiten. Afmeting: 11,5 cm. Gerestaureerde bodemrand. In redelijk/goede staat.
Twee maal 17e - 18e eeuws Chinees porselein met zilveren monturen. Bestaande uit: Schenkkan met fijn geschilderd floraal decor, haarlijnen + handvat gelijmd. Eén kom, kraakporselein, scherf gelijmd. A...
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas. Diep blauw decor, floraal, Geisha's, vleermuizen vogels. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 30 x 14,5 cm ø. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen papbord in klapmutsvorm. Tuin decor. Chip bodemrand. Afmeting: 4 x 16,4 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met figuur decor. Kang Xi. Twee goed, één met haarlijn. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen schenkkannetje, Queng Lung. Met kustplaats decor en boten. Afmeting: 12,7 cm. In goede staat.
Zeldzame grote Chinees porseleinen Familie Rose opengewerkte twee-delige olielamp. Met fijn beschilderde florale/goud en figuren in medaillons decor. Afmeting: 26 x 13 x 14 cm. In goede staat.
Twee zeldzame oude Chinees porseleinen Familie Rose borden met karpers/figuren en goud decor. Afmeting: ø 22,2 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen parfumfles met zilveren montuur. Scharnier los. Bovenrand chips. Afmeting: ø 4,5 x 16 cm. In redelijke staat.
Uitgebreid Zweeds Rörstrand eetservies, decor Lotus. Bestaande uit: Soepterrine, 4x dekselschalen, slakom, 4x vleesschalen, broodschaal, 6x soepkommen, 2x juskommen, botervloot, 6x koffie/theekoppen, ...
Zeldzame 19e eeuwse Meissen porseleinen kop en schotel met opgewerkte bloemen en insecten. Chips. Afmeting: 12 x 14 cm ø. In redelijke staat.
Zeldzame antieke Japanse kakiemon schotel met florale decor + bodemmerk. 18e Eeuw. Afmeting: 3,5 x 23 cm ø. In goede staat.
Zeldzame antieke Japanse kakiemon schotel met florale decor + bodemmerk. 18e Eeuw. Afmeting: 3,5 x 23 cm ø. In goede staat.
Grote antieke bisquit porseleinen pagode figuur met bewegende handen en hoofd. Vermoedelijk Duitsland. Afmeting: 25 x 23 x 23 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas, twee-delig. Met merkzegel op zijkant hals. Keizerlijk geel, florale decors en groene glazuur binnenkant. Binnenrand versluiting iets kapot. Afmeting: 29 x 1...
Twee 18e eeuwse Delftse polychrome paarden. Gerestaureerd. Afmeting: 24 x 18 x 9 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen plaquette in originele lijst. Republiek. Circa 1920. Met landschappen decor, tekst en signatuur. Herkomst uit privé verzameling. Afmeting: 26 x 38 cm. In goede staat.
Kapitale Chinees porseleinen kaarskandelaar met vergulde bronzen monturen. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Zeldzaam Duits antiek porseleinen figuur. Martin Wiegand München. Meissen. Circa 1910. Gerestaureerd. Bakfouten pierot + hond. Afmeting: 18,5 x 9 x 12 cm. In matige staat.
Zeer grote zeldzame antieke Chinees porseleinen dekselpot met landschap rondom. Bovenrand gerestaureerd en chip dekselrand. Afmeting: 62 x 38 cm ø. In redelijke staat.
Zeldzame 19e eeuwse Duitse Meissen porseleinen kop en schotel met opgewerkte bloemen en insecten. Chips. Afmeting: 9 x 13 cm ø. In redelijke staat.