Duits Meissen porseleinen deelservies met gele rozen en goudrand. Bestaande uit: Theekan, melk+suiker, drie borden, drie kop en schotels. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.
Mooie Duitse Meissen porseleinen knobbelvaas met fijn geschilderde romantische decors. Bovenkant gelijmd. Afmeting: H 17 cm. In matige staat.
Twee grote antieke Franse porseleinen bokaalvazen met blindmerk D. Figuren en florale decor. Circa 1900. Afmeting: 32 x 20 cm ø. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot. Hengel ooit professioneel gerestaureerd. Met figuren en paradijsvogel decor. Afmeting: 17 x 19 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Japanse Kakiemon porseleinen kom met aardbeien decor. Met bodemmerk. Professioneel gerestaureerd. Octagonaal. Afmeting: 10 x 21 x 21 cm. In goede staat.
Acht maal diverse antieke Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. Met florale/landschappen decor. Haarlijnen en/of chips. Afmeting: 16 - 23 cm. In redelijke staat.
Zes delen oude/antieke Chinese jade voorwerpen. Amuletten et cetera. Afmeting: 5,5 - 10 cm. In goede staat.
Zeven oude/antieke Chinese jade voorwerpen. Onder andere: Medaillons, figuren, armband. Afmeting: 4,5 - 8 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen celadon dekselpot met florale decors en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 22 - 16 cm ø. In goede staat.
19e - 20e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met florale decor en bodemmerk. Gecontourneerd. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met rondom figuren decor en blad bodemmerk. Afmeting: 24 x 21 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen celadon vaas. Geribd. Met bodemmerk en craquele glazuur. Afmeting: 19,5 x 8 cm ø. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen bord met figuren, symbolen en teksten. Met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 22,3 cm ø. In goede staat.
Delftse-stijl porseleinen vogelkooi plaquette. 21e Eeuw. Afmeting: 25,5 x 24 x 0,7 cm. In goede staat.
Tien Jugendstil florale hoogglans tegels, divers. 20e Eeuw. Afmeting: 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.
Twaalf antieke polycrome Jugendstil tegels. Circa 1915. Eén gelijmd. Beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Duitse Jugendstil wandtegels met ooievaars. Circa 1915. Eén chip. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse Fayence polychrome sierschotel. Castelli Teramo. 20e Eeuw. Landschap met visser decor. Afmeting: ø 46,5 cm. In goede staat.
Grote antieke polychrome Fayence Neo Renaissance pronk dekselvaas. Circa 1900. Met bodemmerk. Afmeting: 39 x 26 cm ø. In goede staat.
Zes delen keramiek. Jugendstil. Bestaande uit: Drie voorraadpotten, twee hengselschalen met messing, vaasje met messing. Haarlijn in één bus. Kleine beschadigingen mogelijk. Afmeting: 12 - 26 cm. In r...
Twee grote keramieken geglazuurde boekensteunen. Ridders te paard met ijzeren lans. Circa 1930. Eén hand gelijmd. Afmeting: 26 x 18 x 9 cm. In goede staat.
Drie oude Italiaanse Fayence Neo Renaissance apothekerspotten. Gemerkt Bassano. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 33 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen kom met florale decor en vier tekens bodemmerk. Geribbelde omranding. Afmeting: 7,5 x 15 cm ø. In goede staat.
Zes antieke 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen hoge bekers met peterselie en Lange Lijs decor. Bodemmerk F. Afmeting: 7,5 x 8 cm ø. In goede staat.
Vier antieke Chinees porseleinen hoge bekers met pagode decor. Met zes tekens bodemmerk. Eén beker kleine haarlijn. Eén beker chip. Afmeting: 8,5 x 9 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Kang Xy gemerkte hoge bekers met diverse decors. Afmeting: 7,5 - 8,5 cm. In goede staat.
Rosenburg Fayence bolvaasje met florale decor. Schilder F.V.D. Afmeting: 10,5 x 9 cm ø. In goede staat.
Vier maal oud Herend porselein. 20e Eeuw. Onder andere met florale en vlinder decor. Eén minimale chip wandvaasje. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.
Zeldzame Westraven polychrome wandtegel. Brandmeesters Enschede 1950 jubileum. Afmeting: 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.
Twee polychrome antieke Brantjes Purmerend schoentjes. Schilder NB. Nr. 1044. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Jugendstil dekselvaas 'De Distel' (Amsterdam). Circa 1915. Met florale decor. Nr. 23/2 1900 29/2. Schilder CHR. Afmeting: H 33 cm. Bovenrand gelijmd. In redelijke staat.
Twee antieke Arnhem platelen schenkkannen met florale decor. Gemerkt Warkoa Arnhem Holland. Circa 1920. Afmeting: 19 x 12 cm ø. In goede staat.
Twee grote antieke Hollandse polychrome platelen IJsselstroom vazen. Circa 1915. Schilder M.N. en schilder S. Nr. 2180. Afmeting: 32 x 23 cm. In goede staat.
Twee maal Gouda plateel 'Juliette'. Circa 1915. Met florale decor. Schilder L.A. Bestaande uit: Schenkkan + tablet, haarlijn. Afmeting: 13 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Gouda platelen dienblad. Decor Heléne. Schilder P.N. Nr. 4157. Circa 1915. Jugendstil. Afmeting: 3 x 36 x 28 cm. In goede staat.
Hollandse Velsen keramieken Art Deco vaas. Nr. 172. Schilder H. Afmeting: 19 x 18 cm ø. In goede staat.
Zes-delig antiek Hollands tegeltableau De Distel Amsterdam. 6-Pas. Naar van Ostade. Eén tegel gelijmd, één tegelhoek beschadigd. Afmeting: 37,5 x 31 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Den Haagse Rosenburg polychrome platelen vazen met florale decor. Circa 1915 - 1920. Schilder LS. Nr. 299. Afmeting: 14 x 8 cm. In goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen kopjes met hoogwaardigheidsbekleders in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: 5,7 mx 7,6 cm ø. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen kopjes met draken en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen kom met florale decors. Dun porselein. Afmeting: 5,5 x 19,5 cm ø. In goede staat.
Grote oude abrikoosvormige Chinees porseleinen waterpot met deksel en theeglazuur. Bodemmerk. Afmeting: 16 x 15 x 6 cm. In goede staat.
Antieke Japanse porseleinen rijstkom met deksel en Hollanders in 17e eeuwse klederdracht. Afmeting: 6,5 x 11 cm ø. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met prunus en icecrack decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 29 x 21 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen celadon wierookbrander vaas met bodemmerk en craquele glazuur. Afmeting: 22,5 x 13 cm ø. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met florale decor. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen neksteun met figuren voorstelling, schrift en signatuur. Afmeting: 3,5 x 18,5 x 5,8 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari trekpot met montuur op tuit en metalen grip. Afmeting: 11 x 16 x 9 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen knobbelvaas met rondom rivierlandschap en vissers. Afmeting: 38 x 22 cm ø. In goede staat.
Kapitale 19e eeuwse Japanse porseleinen schotel met bodemmerk en roofvogel in boom. Afmeting: 11 x 66 cm ø. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi schenkkan met Lange Lijs decor. Gerestaureerd. Afmeting: 14 cm. In redelijke staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Verte penselenvaas met florale en figuren decor. Afmeting: 26 x 11,8 cm ø. In goede staat.
Antieke zeldzame Chinees porseleinen dekselkom met zes bodemtekens. Met florale en goud decor. 18e - 19e Eeuw. Minimale chip rand deksel. Afmeting: 13 x 16 cm ø. In goede staat.
18e Eeuwse Chinese Imari porseleinen sierschotel met bloemvaas en goud decor. Afmeting: ø 27,8 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen vazen met figuren en goud decor. Met blindmerk. Twee chips bij één vaas. Afmeting: 40 x 34 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zeldzame antieke Japans porseleinen bekers met olifanten kop, kind + konijn. Circa 1900. Gesigneerd. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Oost Indische Compagnie porseleinen roomschenkkan met adelijke figuur + pauw decor. Chip deksel. Afmeting: 14 x 7,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
17e Eeuwse Chinese Swatow porseleinen kom met florale decor. Afmeting: 6,5 x 15,5 cm ø. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met tuin decors. Eén vaas chips bovenrand. Afmeting: 12 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen Sang de Boeuf vazen. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 8 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Franse polychrome Fayence kaarskandelaren. Gesigneerd. Monogram H.B. Guimper. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen vazen met figuren/goud decor + tekst. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Vier maal antiek plateel. Fabrique Bergen. Bestaande uit: Grote schaal, twee dekselschalen, bonbonschaal. Florale decors. Afmeting: 13 - 33 cm. In goede staat.
Vijf antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met Löwenstoft florale decors. Randen goudkleurig bijgeschilderd. Afmeting: 19,4 x 19,4 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot oud/antiek porselein. Bestaande uit: Vier vaasjes, onder andere Kantonees, goed. Eén Verte kopje met bodemmerk,goed. Eén kopje floraal/blauw, goed. Eén schotel Lange Lijs, goed. Eén schotel ...
Aparte oude Chinees porseleinen dekselpot. Blauw-wit. Haarscheur. Afmeting: 18 x 13 cm. In redelijke staat.
Mooie oude Chinees poreleinen kom met zes tekens bodemmerk, rondom figuren en karpers in zee decor + godheid met hert. Gerestaureerde randschade. Afmeting: 8 x 22 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen Yixing penselenpot met landschap decor en bodemmerk. Afmeting: 2,5 x 13 cm ø. In goede staat.
Zes antieke Chinees porseleinen Familie Rose rijstkommen met onderschotel + deksels. Mooie kwaliteit. Met florale decor, insecten en vogels + bodemmerk. Eén kopje beschadigd, verder goed. Afmeting: 9,...
Oude Chinese porseleinen gemberpot met deksel. Rondom figuren in tuin decor. Afmeting: 15 x 12 cm ø. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kom met florale decor. Afmeting: 11 - 29 cm. In goede staat.
Zeer grote peervormige oude Chinees porseleinen vaas met bodemmerk, Chinese figuren in landschap decor. Afmeting: 47 x 36 cm ø. In Goede staat.
Grote Chinees porseleinen 18e eeuwse Queng Lung octagonale schotel met rotstuin decor. Chip + haarscheur. Afmeting: 30,6 x 30,8 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bord met hanen in tuin decor, emaille + goud decor. Gelijmd. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijke staat.
Drie oude Chinees porseleinen borden met kippen decor. 20e Eeuw. Afmeting: ø 21 - 25 cm. In goede staat.
Drie maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Celadon bord met bodemmerk, vogels, vlinders en floraal decor + gemberpot met houtgestoken deksel, chip bovenrand + 18e eeuwse grote roomkan, Familie...
Oude Chinees porseleinen Quan Yin op lotusbloem. Eén bloem beschadigd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke borden. Bestaande uit: Plateel Gouda Wilhelmina 1898 - 1923 + Fayence polychrome 1919 Vredesbord 'Smeed uw zwaarden tot sikkels''. Afmeting: 26 - 34 cm ø. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Bestaande uit: Polychrome chinoiserie, randschade + Blauw chinoiserie, floraal, twee chips. Afmeting: 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse polychrome borden met florale en manden decor. Bestaande uit: Eén maal pannenkoek + één maal diep bord. Randglazuurschades. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.
Twee antieke borden. Bestaande uit: Eén maal Delfts, Chinees decor, 18e eeuw. Eén maal Japan, Imari, met herten decor, 19e eeuw. Afmeting: 23 - 32 cm ø. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotel met Chinese florale decors. Lichte randschades. Afmeting: 5 - 35 cm ø. In goede staat.
Vijf-delige Delftse Fayence Porceleyne Fles kaststel met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 24 - 33 cm. In goede staat.
Drie-delige Delftse Fayence Porceleyne Fles kaststel met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 36 cm. In goede staat.
Vijf-delige 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kraagvazen set. Afmeting: 30 - 36 cm. In goede staat.
Hollands Delfts Fayence olie en azijnstel. Gemerkt De Klauw. Circa 1900. Afmeting: 21 x 21 x 15 cm. In goede staat.
Acht stuks 18e eeuwse Delftse Fayence borden met bloempot decor. Gemerkt De Klauw en drie eikels. Afmeting: 31 - 24 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delfts blauwe Fayence schotel met florale decors. Gemerkt met bijl. Twee chips. Afmeting: ø 35 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse Fayence koe. Hoorn en oor gerepareerd. Afmeting: 10 x 10 x 4,5 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse Fayence beer bij boomstronk. Ongemerkt. Chips. Afmeting: 10 cm. In redelijke staat.
Drie antieke Hollandse Delftsblauwe tabakspotten met koperen deksels. Circa 1930. Afmeting: 16 - 21 cm. In goede staat.
Zeer grote Delfts blauwe sierschotel naar 18e eeuws voorbeeld. Met spreuk; 'er helpt geen medicijn het is minne pijn'. 20e Eeuw. Afmeting: ø 42 cm. In goede staat.
Acht oude porseleinen vioolspelende figuren. Onder andere: Goebel jongetje. 20e Eeuw. Drie beschadigd. Afmeting: 11 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf oude/antieke porseleinen figuren etc. Bestaande uit: Jugendstil Bisquit barometer, man met luit, circa 1900, Nr.: 38008, minimale chip. Bisquit porseleinen figuur met waterlelie schaal roos, enk...
Twee oude Chinese natuurstenen boekensteunen met boeddha. Circa 1930. Afmeting: 13 x 12 x 6 cm. In goede staat.
Antieke Royal Dux porseleinen schaal met wolf in klem. Jugendstil. Circa 1915. Afmeting: 15 x 27 x 19 cm. In goede staat.