Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

40. Aprilveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 5. April 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Meissen servies
Startpreis 450 EUR

Duits Meissen porseleinen deelservies met gele rozen en goudrand. Bestaande uit: Theekan, melk+suiker, drie borden, drie kop en schotels. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.

Meissen knobbelvaas
Startpreis 250 EUR

Mooie Duitse Meissen porseleinen knobbelvaas met fijn geschilderde romantische decors. Bovenkant gelijmd. Afmeting: H 17 cm. In matige staat.

2x Franse bokaalvazen, 1900
Startpreis 125 EUR

Twee grote antieke Franse porseleinen bokaalvazen met blindmerk D. Figuren en florale decor. Circa 1900. Afmeting: 32 x 20 cm ø. In goede staat.

Chinese trekpot, 18e eeuw
Startpreis 500 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot. Hengel ooit professioneel gerestaureerd. Met figuren en paradijsvogel decor. Afmeting: 17 x 19 x 11 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Japanse Kakimon kom, 17e-18e eeuw
Startpreis 800 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Japanse Kakiemon porseleinen kom met aardbeien decor. Met bodemmerk. Professioneel gerestaureerd. Octagonaal. Afmeting: 10 x 21 x 21 cm. In goede staat.

8x Antieke Chinese borden
Ergebnis: 80 EUR

Acht maal diverse antieke Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. Met florale/landschappen decor. Haarlijnen en/of chips. Afmeting: 16 - 23 cm. In redelijke staat.

Lot oud/antiek jade (6x)
Startpreis 180 EUR

Zes delen oude/antieke Chinese jade voorwerpen. Amuletten et cetera. Afmeting: 5,5 - 10 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek jade (7x)
Startpreis 180 EUR

Zeven oude/antieke Chinese jade voorwerpen. Onder andere: Medaillons, figuren, armband. Afmeting: 4,5 - 8 cm. In goede staat.

Oude Chinese celadon dekselpot
Startpreis 500 EUR

Oude Chinees porseleinen celadon dekselpot met florale decors en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 22 - 16 cm ø. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord, 19e - 20e eeuw
Startpreis 200 EUR

19e - 20e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met florale decor en bodemmerk. Gecontourneerd. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.

Oude Chinese vaas
Ergebnis: 800 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met rondom figuren decor en blad bodemmerk. Afmeting: 24 x 21 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese celadon vaas
Ergebnis: 800 EUR

Oude Chinees porseleinen celadon vaas. Geribd. Met bodemmerk en craquele glazuur. Afmeting: 19,5 x 8 cm ø. In goede staat.

Oud Chinees bord met tekst
Startpreis 150 EUR

Oud Chinees porseleinen bord met figuren, symbolen en teksten. Met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 22,3 cm ø. In goede staat.

Porseleinen vogelkooi plaquette
Startpreis 70 EUR

Delftse-stijl porseleinen vogelkooi plaquette. 21e Eeuw. Afmeting: 25,5 x 24 x 0,7 cm. In goede staat.

10x Jugendstil tegels
Startpreis 80 EUR

Tien Jugendstil florale hoogglans tegels, divers. 20e Eeuw. Afmeting: 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.

12x Antieke Jugendstil tegels, 1915
Startpreis 80 EUR

Twaalf antieke polycrome Jugendstil tegels. Circa 1915. Eén gelijmd. Beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Jugendstil tegels
Startpreis 50 EUR

Twee antieke Duitse Jugendstil wandtegels met ooievaars. Circa 1915. Eén chip. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.

Grote Italiaanse Fayence sierschotel
Startpreis 200 EUR

Grote Italiaanse Fayence polychrome sierschotel. Castelli Teramo. 20e Eeuw. Landschap met visser decor. Afmeting: ø 46,5 cm. In goede staat.

Antieke pronk dekselvaas, 1900
Ergebnis: 200 EUR

Grote antieke polychrome Fayence Neo Renaissance pronk dekselvaas. Circa 1900. Met bodemmerk. Afmeting: 39 x 26 cm ø. In goede staat.

6x Keramiek, 1915
Ergebnis: 60 EUR

Zes delen keramiek. Jugendstil. Bestaande uit: Drie voorraadpotten, twee hengselschalen met messing, vaasje met messing. Haarlijn in één bus. Kleine beschadigingen mogelijk. Afmeting: 12 - 26 cm. In r...

2x Keramieken boekensteunen, 1930
Ergebnis: 50 EUR

Twee grote keramieken geglazuurde boekensteunen. Ridders te paard met ijzeren lans. Circa 1930. Eén hand gelijmd. Afmeting: 26 x 18 x 9 cm. In goede staat.

3x Oude Italiaanse apothekerspotten
Ergebnis: 50 EUR

Drie oude Italiaanse Fayence Neo Renaissance apothekerspotten. Gemerkt Bassano. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 33 cm. In goede staat.

Chinese kom, 17e - 18e eeuw
Ergebnis: 110 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen kom met florale decor en vier tekens bodemmerk. Geribbelde omranding. Afmeting: 7,5 x 15 cm ø. In goede staat.

6x Antieke hoge bekers, 18e - 19e eeuw
Ergebnis: 250 EUR

Zes antieke 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen hoge bekers met peterselie en Lange Lijs decor. Bodemmerk F. Afmeting: 7,5 x 8 cm ø. In goede staat.

4x Antieke Chinese bekers
Startpreis 150 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen hoge bekers met pagode decor. Met zes tekens bodemmerk. Eén beker kleine haarlijn. Eén beker chip. Afmeting: 8,5 x 9 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Antiek Japans porselein
Startpreis 100 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Kang Xy gemerkte hoge bekers met diverse decors. Afmeting: 7,5 - 8,5 cm. In goede staat.

Rosenburg vaas
Startpreis 250 EUR

Rosenburg Fayence bolvaasje met florale decor. Schilder F.V.D. Afmeting: 10,5 x 9 cm ø. In goede staat.

4x Oud Herend porselein
Ergebnis: 40 EUR

Vier maal oud Herend porselein. 20e Eeuw. Onder andere met florale en vlinder decor. Eén minimale chip wandvaasje. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.

Tegel brandmeester Enschede
Startpreis 40 EUR

Zeldzame Westraven polychrome wandtegel. Brandmeesters Enschede 1950 jubileum. Afmeting: 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.

2x Antieke Brantjes Purmerend schoentjes
Startpreis 500 EUR

Twee polychrome antieke Brantjes Purmerend schoentjes. Schilder NB. Nr. 1044. Afmeting: 11 cm. In goede staat.

Antieke dekselvaas 'De Distel'
Startpreis 250 EUR

Antieke Hollandse Jugendstil dekselvaas 'De Distel' (Amsterdam). Circa 1915. Met florale decor. Nr. 23/2 1900 29/2. Schilder CHR. Afmeting: H 33 cm. Bovenrand gelijmd. In redelijke staat.

2x Antieke Arnhem schenkkannen
Startpreis 125 EUR

Twee antieke Arnhem platelen schenkkannen met florale decor. Gemerkt Warkoa Arnhem Holland. Circa 1920. Afmeting: 19 x 12 cm ø. In goede staat.

2x Platelen IJsselstroom vazen
Startpreis 500 EUR

Twee grote antieke Hollandse polychrome platelen IJsselstroom vazen. Circa 1915. Schilder M.N. en schilder S. Nr. 2180. Afmeting: 32 x 23 cm. In goede staat.

2x Gouda plateel 'Juliette'
Startpreis 125 EUR

Twee maal Gouda plateel 'Juliette'. Circa 1915. Met florale decor. Schilder L.A. Bestaande uit: Schenkkan + tablet, haarlijn. Afmeting: 13 - 29 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Gouda dienblad 'Heléne'
Startpreis 150 EUR

Antiek Gouda platelen dienblad. Decor Heléne. Schilder P.N. Nr. 4157. Circa 1915. Jugendstil. Afmeting: 3 x 36 x 28 cm. In goede staat.

Hollandse Velsen Art Deco vaas
Startpreis 100 EUR

Hollandse Velsen keramieken Art Deco vaas. Nr. 172. Schilder H. Afmeting: 19 x 18 cm ø. In goede staat.

6-Delig tegeltableau
Startpreis 500 EUR

Zes-delig antiek Hollands tegeltableau De Distel Amsterdam. 6-Pas. Naar van Ostade. Eén tegel gelijmd, één tegelhoek beschadigd. Afmeting: 37,5 x 31 cm. In redelijke staat.

2x Antieke Rosenburg vaasjes
Startpreis 500 EUR

Twee antieke Den Haagse Rosenburg polychrome platelen vazen met florale decor. Circa 1915 - 1920. Schilder LS. Nr. 299. Afmeting: 14 x 8 cm. In goede staat.

3x Oude Chinese kopjes
Startpreis 180 EUR

Drie oude Chinees porseleinen kopjes met hoogwaardigheidsbekleders in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: 5,7 mx 7,6 cm ø. In goede staat.

2x Oude Chinese kopjes
Startpreis 150 EUR

Twee oude Chinees porseleinen kopjes met draken en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6 x 7,5 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese kom
Ergebnis: 700 EUR

Oude Chinees porseleinen kom met florale decors. Dun porselein. Afmeting: 5,5 x 19,5 cm ø. In goede staat.

Oude abrikoosvormige Chinese waterpot
Startpreis 250 EUR

Grote oude abrikoosvormige Chinees porseleinen waterpot met deksel en theeglazuur. Bodemmerk. Afmeting: 16 x 15 x 6 cm. In goede staat.

Antieke Japanse rijstkom
Startpreis 300 EUR

Antieke Japanse porseleinen rijstkom met deksel en Hollanders in 17e eeuwse klederdracht. Afmeting: 6,5 x 11 cm ø. In goede staat.

2x Chinese vazen, 19e eeuw
Ergebnis: 450 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met prunus en icecrack decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 29 x 21 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese celadon wierookbrander vaas
Ergebnis: 800 EUR

Oude Chinees porseleinen celadon wierookbrander vaas met bodemmerk en craquele glazuur. Afmeting: 22,5 x 13 cm ø. In goede staat.

Chinese theebus, 18e eeuw
Startpreis 120 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met florale decor. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose neksteun
Startpreis 250 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen neksteun met figuren voorstelling, schrift en signatuur. Afmeting: 3,5 x 18,5 x 5,8 cm. In goede staat.

Chinees Imari trekpotje, 18e eeuw
Startpreis 180 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari trekpot met montuur op tuit en metalen grip. Afmeting: 11 x 16 x 9 cm ø. In goede staat.

Grote oude Chinese knobbelvaas
Startpreis 500 EUR

Grote oude Chinees porseleinen knobbelvaas met rondom rivierlandschap en vissers. Afmeting: 38 x 22 cm ø. In goede staat.

Kapitale Japanse schotel, 19e eeuw
Startpreis 550 EUR

Kapitale 19e eeuwse Japanse porseleinen schotel met bodemmerk en roofvogel in boom. Afmeting: 11 x 66 cm ø. In goede staat.

Kang Xi kannetje, 17e - 18e eeuw
Ergebnis: 300 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi schenkkan met Lange Lijs decor. Gerestaureerd. Afmeting: 14 cm. In redelijke staat.

Oude Chinese penselenvaas
Startpreis 100 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Verte penselenvaas met florale en figuren decor. Afmeting: 26 x 11,8 cm ø. In goede staat.

Antieke Chinese dekselkom
Startpreis 200 EUR

Antieke zeldzame Chinees porseleinen dekselkom met zes bodemtekens. Met florale en goud decor. 18e - 19e Eeuw. Minimale chip rand deksel. Afmeting: 13 x 16 cm ø. In goede staat.

Chinese Imari sierschotel, 18e eeuw
Startpreis 250 EUR

18e Eeuwse Chinese Imari porseleinen sierschotel met bloemvaas en goud decor. Afmeting: ø 27,8 cm. In goede staat.

2x Porseleinen vazen, 19e eeuw
Startpreis 200 EUR

Twee grote 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen vazen met figuren en goud decor. Met blindmerk. Twee chips bij één vaas. Afmeting: 40 x 34 x 14 cm. In redelijk/goede staat.

Paar Japanse bekers, 1900
Startpreis 175 EUR

Twee zeldzame antieke Japans porseleinen bekers met olifanten kop, kind + konijn. Circa 1900. Gesigneerd. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Oost Indische Compagnie roomkan
Ergebnis: 150 EUR

18e Eeuwse Oost Indische Compagnie porseleinen roomschenkkan met adelijke figuur + pauw decor. Chip deksel. Afmeting: 14 x 7,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Swatow kom, 17e eeuw
Startpreis 50 EUR

17e Eeuwse Chinese Swatow porseleinen kom met florale decor. Afmeting: 6,5 x 15,5 cm ø. In goede staat.

2x Chinese gemberpotten, 18e - 19e eeuw
Startpreis 200 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met tuin decors. Eén vaas chips bovenrand. Afmeting: 12 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Oude/antieke Sang de Boeuf vazen
Startpreis 200 EUR

Twee oude/antieke Chinees porseleinen Sang de Boeuf vazen. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 8 cm ø. In goede staat.

2x Antieke Franse Fayence kandelaren
Startpreis 50 EUR

Twee antieke Franse polychrome Fayence kaarskandelaren. Gesigneerd. Monogram H.B. Guimper. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese vazen
Ergebnis: 450 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen vazen met figuren/goud decor + tekst. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

4x Antiek plateel
Ergebnis: 50 EUR

Vier maal antiek plateel. Fabrique Bergen. Bestaande uit: Grote schaal, twee dekselschalen, bonbonschaal. Florale decors. Afmeting: 13 - 33 cm. In goede staat.

5x Antieke bordjes Löwestoft
Startpreis 150 EUR

Vijf antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met Löwenstoft florale decors. Randen goudkleurig bijgeschilderd. Afmeting: 19,4 x 19,4 cm. In redelijk/goede staat.

Lot oud/antiek Chinees porselein
Startpreis 125 EUR

Groot lot oud/antiek porselein. Bestaande uit: Vier vaasjes, onder andere Kantonees, goed. Eén Verte kopje met bodemmerk,goed. Eén kopje floraal/blauw, goed. Eén schotel Lange Lijs, goed. Eén schotel ...

Oude Chinese dekselpot
Ergebnis: 50 EUR

Aparte oude Chinees porseleinen dekselpot. Blauw-wit. Haarscheur. Afmeting: 18 x 13 cm. In redelijke staat.

Oude Chinese kom
Startpreis 500 EUR

Mooie oude Chinees poreleinen kom met zes tekens bodemmerk, rondom figuren en karpers in zee decor + godheid met hert. Gerestaureerde randschade. Afmeting: 8 x 22 cm ø. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese Yixing penselenpot
Startpreis 400 EUR

Oude Chinees porseleinen Yixing penselenpot met landschap decor en bodemmerk. Afmeting: 2,5 x 13 cm ø. In goede staat.

6x Antieke Chinese rijstkommen
Ergebnis: 1.600 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen Familie Rose rijstkommen met onderschotel + deksels. Mooie kwaliteit. Met florale decor, insecten en vogels + bodemmerk. Eén kopje beschadigd, verder goed. Afmeting: 9,...

Oude Chinese gemberpot met deksel
Startpreis 100 EUR

Oude Chinese porseleinen gemberpot met deksel. Rondom figuren in tuin decor. Afmeting: 15 x 12 cm ø. In goede staat.

Chinese capucijner kom, 19e eeuw
Startpreis 120 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kom met florale decor. Afmeting: 11 - 29 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas
Startpreis 200 EUR

Zeer grote peervormige oude Chinees porseleinen vaas met bodemmerk, Chinese figuren in landschap decor. Afmeting: 47 x 36 cm ø. In Goede staat.

Chinese Queng Lung schotel, 18e eeuw
Startpreis 80 EUR

Grote Chinees porseleinen 18e eeuwse Queng Lung octagonale schotel met rotstuin decor. Chip + haarscheur. Afmeting: 30,6 x 30,8 cm. In redelijke staat.

Familie Rose bord, 18e eeuw
Ergebnis: 40 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bord met hanen in tuin decor, emaille + goud decor. Gelijmd. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijke staat.

3x Chinees porselein, 20e eeuw
Ergebnis: 60 EUR

Drie oude Chinees porseleinen borden met kippen decor. 20e Eeuw. Afmeting: ø 21 - 25 cm. In goede staat.

3x Antiek Chinees porselein
Startpreis 100 EUR

Drie maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Celadon bord met bodemmerk, vogels, vlinders en floraal decor + gemberpot met houtgestoken deksel, chip bovenrand + 18e eeuwse grote roomkan, Familie...

Oude Chinees porseleinen Quang Yin
Startpreis 170 EUR

Oude Chinees porseleinen Quan Yin op lotusbloem. Eén bloem beschadigd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke borden
Ergebnis: 40 EUR

Twee antieke borden. Bestaande uit: Plateel Gouda Wilhelmina 1898 - 1923 + Fayence polychrome 1919 Vredesbord 'Smeed uw zwaarden tot sikkels''. Afmeting: 26 - 34 cm ø. In goede staat.

2x Delftse borden, 18e eeuw
Startpreis 200 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Bestaande uit: Polychrome chinoiserie, randschade + Blauw chinoiserie, floraal, twee chips. Afmeting: 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

2x Delftse borden, 18e eeuw
Startpreis 150 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse polychrome borden met florale en manden decor. Bestaande uit: Eén maal pannenkoek + één maal diep bord. Randglazuurschades. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.

2x Antieke borden
Ergebnis: 30 EUR

Twee antieke borden. Bestaande uit: Eén maal Delfts, Chinees decor, 18e eeuw. Eén maal Japan, Imari, met herten decor, 19e eeuw. Afmeting: 23 - 32 cm ø. In goede staat.

Delftse Fayence sierschotel, 18e eeuw
Startpreis 80 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotel met Chinese florale decors. Lichte randschades. Afmeting: 5 - 35 cm ø. In goede staat.

Delfts blauw kaststel
Ergebnis: 150 EUR

Vijf-delige Delftse Fayence Porceleyne Fles kaststel met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 24 - 33 cm. In goede staat.

Delfts blauw kaststel
Ergebnis: 135 EUR

Drie-delige Delftse Fayence Porceleyne Fles kaststel met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 36 cm. In goede staat.

5-Delig kaststel, 19e eeuw
Ergebnis: 275 EUR

Vijf-delige 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kraagvazen set. Afmeting: 30 - 36 cm. In goede staat.

Delfts olie-azijnstel, 1900
Startpreis 200 EUR

Hollands Delfts Fayence olie en azijnstel. Gemerkt De Klauw. Circa 1900. Afmeting: 21 x 21 x 15 cm. In goede staat.

8x Delftse Fayence borden, 18e eeuw
Startpreis 550 EUR

Acht stuks 18e eeuwse Delftse Fayence borden met bloempot decor. Gemerkt De Klauw en drie eikels. Afmeting: 31 - 24 cm. In goede staat.

Grote Delfts blauwe Fayence schotel, 18e eeuw
Startpreis 125 EUR

Grote 18e eeuwse Delfts blauwe Fayence schotel met florale decors. Gemerkt met bijl. Twee chips. Afmeting: ø 35 cm. In redelijk/goede staat.

Fayence koe, 18e - 19e eeuw
Ergebnis: 100 EUR

18e - 19e Eeuwse Fayence koe. Hoorn en oor gerepareerd. Afmeting: 10 x 10 x 4,5 cm. In redelijk/goede staat.

Fayence beer, 18e - 19e eeuw
Ergebnis: 70 EUR

18e - 19e Eeuwse Fayence beer bij boomstronk. Ongemerkt. Chips. Afmeting: 10 cm. In redelijke staat.

3x Antieke tabakspotten, 1930
Ergebnis: 75 EUR

Drie antieke Hollandse Delftsblauwe tabakspotten met koperen deksels. Circa 1930. Afmeting: 16 - 21 cm. In goede staat.

Delfts blauwe sierschotel, 20e eeuw
Startpreis 50 EUR

Zeer grote Delfts blauwe sierschotel naar 18e eeuws voorbeeld. Met spreuk; 'er helpt geen medicijn het is minne pijn'. 20e Eeuw. Afmeting: ø 42 cm. In goede staat.

8x Oude porseleinen beeldjes
Ergebnis: 60 EUR

Acht oude porseleinen vioolspelende figuren. Onder andere: Goebel jongetje. 20e Eeuw. Drie beschadigd. Afmeting: 11 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

5x Oude/antieke porseleinen figuren etc.
Ergebnis: 75 EUR

Vijf oude/antieke porseleinen figuren etc. Bestaande uit: Jugendstil Bisquit barometer, man met luit, circa 1900, Nr.: 38008, minimale chip. Bisquit porseleinen figuur met waterlelie schaal roos, enk...

2x Boekensteun Boeddha
Startpreis 60 EUR

Twee oude Chinese natuurstenen boekensteunen met boeddha. Circa 1930. Afmeting: 13 x 12 x 6 cm. In goede staat.

Antieke Royal Dux schaal, 1915
Startpreis 90 EUR

Antieke Royal Dux porseleinen schaal met wolf in klem. Jugendstil. Circa 1915. Afmeting: 15 x 27 x 19 cm. In goede staat.