Oude Chinese celadon porseleinen potpourri reukverdrijver. Twee-delig met figuren en konijnen. Afmeting: 22 x 14 cm ø. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen drakenbord met goud decor en bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 22,5 cm ø. In goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Blauw-witte penselenvaas met rondom figuren in landschap decor. En een Chinees porseleinen Familie Verte bord met zes tekens bodemmerk met decor van fig...
Twee oude Chinees porseleinen Familie Rose borden met Europese figuren/florale en haan decor. Afmeting: ø 22,3 cm. In goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Eén achtkantige kom met bodemmerk en florale decor. Eén vaasje met florale decor. Afmeting: 6,5 x 12 x 12 cm / 12 x 6,5 cm ø. In goede staat.
Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels met bodemmerk. Circa 1880. Met landschappen en bloemvazen decor. Eén kopje chip. Afmeting: 6,5 x 12 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen penselenpot met tekst, merktekens en bamboe decor. Afmeting: 15 x 19 cm ø. In goede staat.
Dertien maal antiek Chinees porselein. Diverse kop en schotels. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 8 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zes stuks antieke Chinees porseleinen borden. Divers. Onder andere Imari. Haarlijnen en of chips. Afmeting: circa ø 23 cm. In redelijke staat.
Vijf stuks diverse Chinees porseleinen borden met blauwe decors. 18e Eeuw. Twee gaaf, twee haarlijn en één met chips. Afmeting: ø 22,5 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese Familie Rose bloempot met figuren in tuin decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: 16 x 21 cm ø. In goede staat.
Drie-delig 18e eeuws Chinees porseleinen Imari kaststel met florale en goud decor. Eén smalle vaas haarlijn. Afmeting: 20 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Hummel plaquette. Twee jongelingen in venster. Nr. 125. Afmeting: 13,5 x 11 x 3,5 cm. In goede staat.
Duitse Hummel wandplaquette. W.-Germany. 30/OA. Baby met kuif en bij. Afmeting: ø 12,5 cm. In goede staat.
Zeven maal divers Chinees porselein. Onder andere: Capucijner, Imari. Minimale chip schotel. Afmeting: 7 - 10,5 cm In goede staat.
Twee oude Duitse keramieken Hummel figuren. W.-Germany. Bestaande uit: Zingende jongen, nr. 131 + Jongen met cake, nr. 128. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse keramieken Hummel figuren. W.- Germany. Bestaande uit: Meisje, nr. 258, 1963, goed + Jongen met kiespijn, nr. 217, 1951, minimale chips basis. Afmeting: 14 - 15 cm. In redelijk/goede ...
Twee antieke Japanse Satsuma porseleinen vazen met figuren en gouddecor. Circa 1920. Bodemmerk. Afmeting: 27 x 15 cm ø. In goede staat.
Antiek Japans Kutani servies. Circa 1920. Bestaande uit: Twee theekannen, melk+suiker, twaalf kopjes, vijfentwintig schotels. Enkele chips. Afmeting: 8 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen stemcups met Chinese spelende kinderen en zes karakters bodemmerken. Afmeting: 8,5 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen bolvaas met draken decor. Voorzien van sticker Sotheby's Ca Mau Binh Thuan Cargo. Afmeting: 18 x 16 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese blauw-witte porseleinen vaas met rondom hoogwaardigheidsbekleders in landschap decor. Afmeting: 25 x 12 cm ø. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Amsterdams Bont porseleinen kommen met florale en goud decor. Beide haarlijn. Afmeting: 6,5 14,5 cm ø. In redelijke staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers floraal. Eén met haarscheur, drie met minimale chips. Afmeting: 21 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Twee met paradijsvogel/floraal decor. Twee floraal Kang Xi, één met scheuren in bodem, één goed. Eén maal Japan, dikke schotel, floraal, goed. Afmeting: 1...
Zeven maal antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Vier octagonale schotels, floraal. Twee goed. Twee met haarlijn. Eén diepe schotel, tuindecor met vazen en vlinder, goed + kopje. Eén kopje octogon...
Antiek Duits porseleinen chocolade servies. Zes-delig. Bestaande uit: vier kop + schotels, tablet met messing grepen, chocoladekan met messing. Eén schotel gelijmd. Afmeting: 6 - 23 cm. In redelijk/go...
Twaalf antieke herdenkingsborden betreffende Hollands koningshuis. Divers. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.
Zes-delige oude Chinees porseleinen theeset met kippen, paradijsvogels en draken decors. Met bodemmerk. Afmeting: 9,5 - 20,5 cm. ø. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kop en schotels, floraal/goud decor. Eén kopje haarscheur. Afmeting: 7 x 10 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen diepe schaal op hoge voetrand. Met landschap/goud decor. Afmeting: 10 - 24 cm. In goede staat.
Vier antieke Bisquit porseleinen figuren. Circa 1900. Bestaande uit: Eén set groot, Nr. 3088, Man en vrouw, chip. Eén set klein, Nr. 752, Man en vrouw. Afmeting: 19,5 - 33 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen Blanc de Chine Foo-honden. 20e Eeuw. Afmeting: 33 - 34 cm. In goede staat.
Antieke Delftse Fayence polychrome schotel. Monogram A.B. Bloemvaas decor. Circa 1930. Afmeting: 7 x 34,5 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws Delfts Fayence kaststel met molen decor en bodemmerk Tichelaar. Smalle vaas gerestaureerd. Afmeting: 23 - 34 cm. In redelijk/goede staat.
Lot oud Duits Fürstenberg serviesgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: Zes kop en schotels met vogel decor, divers. Twee kop en schotels met florale decor. Afmeting: 6,5 - 15 cm ø. In goede staat.
Drie oude Hollandse handbeschilderde platelen vazen met florale decor. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 70 - 20 cm. In goede staat.
Twee maal Makkums plateel, blauw. Bestaande uit: Moderne vaas, ontwerp Jan v.d. Vaart + Moderne schaal, Marcel Wanders. Afmeting: ø 28 cm - 36 cm. In goede staat.
Oude/antieke Makkumse polychrome Fayence vogelkooi. Gemerkt Tichelaar. Afmeting: 24 x 26 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose bloempot met figuren, insecten en florale decors. Afmeting: 22 x 26,5 cm ø. In goede staat.
Lot van drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Queng Lung met paradijsvogels in landschap decor. Eén bord goed, één bord chips, één bord beschadigd. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staa...
Lot van drie 18e eeuwse diverse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Eén maal landschap met figuren decor, één chip. Eén maal Chinees Imari, floraal, goed. Eén maal Queng Lung, haarscheur. Afmet...
Grote oude Chinees porseleinen blauw-witte diepe schaal met karper decor. Afmeting: 6,5 x 37 cm ø. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen bolvazen op hoge stam. Met bodemmerk. Florale/paradijsvogel decor. Afmeting: 20 x 12 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen diepe Familie Verte schaal met geisha's met hertenkar. Afmeting: 6 x 28,3 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen platte schaal met draak en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 3,5 x 20 cm ø. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen Kang Xi gemerkt diep bord met figuren in tuin decor. Afmeting: 4,3 x 18,7 cm ø. In goede staat.
Lot oud/antiek Chinees porselein (14x). Bestaande uit: Kopjes, kommen, dekselbekers etc. Bodemmerk. 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met bodemmerk, Republiek, figuren decor. Afmeting: 8 x 28 x 16 cm. In goede staat.
Vijf maal antiek plateel. Bestaande uit: Jugendstil vaas, Valkenburg + twee vazen, floraal, Gouda + grote fruitschaal, Zenith Gouda Brunet + blaker, Zenith Gouda. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.
16e - 17e Eeuwse kraakporseleinen Wanli schotel met coulissen decor en gecontourneerde rand. Rand gerestaureerd. Afmeting: 5 x 29 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Cheng Lung gemerkte Familie Rose kom met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: 8 x 16,2 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen knobbelvaas met paradijsvogel decor + bodemmerk. Gerestaureerd. Afmeting: 30 x 18 cm ø. In matige staat.
Antieke Japanse Kakiemon kom op drie pootjes met florale decor. Oudere professionele restauratie. Afmeting: 10 x 18 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antieke Japanse Satsuma Koro. Gesigneerd. Fijn decor met goud/figuren + figuur godheid Satsuma. Gerestaureerd. Afmeting: 18 - 22 cm. In redelijke staat.
Oude Chinees porseleinen Ghendi met florale/vogel decor. Afmeting: 22 x 14 cm ø. In goede staat.
Drie antieke Hollandse tegels. Bestaande uit: Tulp tegel, 17e - 18e eeuw + twee 18e eeuwse tegels met figuren. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin figuur met lotusbloem. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Negen stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met pagodes in landschappen decor. Twee met haarlijn, rest goed. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Aparte oude Chinees porseleinen vaas met kat-achtige dieren decors. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 31,5 x 16 cm ø. In goede staat.
Antieke Gouda-Holland Plazuid caché bloempot met floraal decor. Afmeting: 23 x 27 cm ø. In goede staat.
Vijf maal oud/antiek Hollands aardewerk. Bestaande uit: klein vaasje plazuid Gouda + plateel vaasje floraal/vlinder + blaker Gouda Holland + bolvaas geribbeld plateel Zuid Holland + lichtbruine vaas (...
Zes Chinees porseleinen kop en schotels. 18e Eeuw. Met peterselie en Geisha's die vlinders vangen decor. Gecontourneerde omranding. Minimale chips randen. Afmeting: 3,5 x 9,8 cm ø. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met zilveren deksel. Met florale decor. Haarscheuren onderrand. In redelijk/goede staat.
Antieke twee-delige keramieken piedestal. Circa 1900. Afmeting: 77 x 32 x 32 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen bolvaas met waterlelie/vogel/insecten/florale decor. Met bodemmerk. Afmeting: 35 x 25 cm ø. In goede staat.
Lot van zeven oude/antieke Hollandse wandtegels. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.
Groot lot diverse oude/antieke Hollandse wandtegels met diverse decors. Enkele beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands religieus tegeltableau. 1903 - 1942. Gedenking. Gesigneerd J. E. Dirkse. Afmeting: 45 x 76 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met vogels in boom decor. Afmeting: 6 x 29,8 cm ø. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met bodemmerk, tuin en goud decor. Minimale chip. Afmeting: ø 35 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met rondom figuren decor in bergachtig landschap. Afmeting: 48 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Zeer grote oude Chinees porseleinen Familie Verte sierschotel met figuren decor en bodemmerk. Afmeting: 6,7 x 42,8 cm ø. In goede staat.
Aparte Art Deco keramieken cactus jardiniere. Zwart-creme. Circa 1920. Twee oude haarlijnen. Afmeting: 14 x 46 x 16 cm. In goede staat.
Vijf stuks 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale emaille decor. Twee borden haarlijn en minimale randchip mogelijk. Afmeting: ø 22 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Tien stuks 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Interessant lot. Minimale chips, goed, beschadigd. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen capucijner kop en schotels. Floraal + vlinder decor. Kopjes beschadigd. Afmeting: 7 - 9,5 cm. In redelijke staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met floraal decor en bodemmerk. Chip rand. Afmeting: ø 22 cm. In redelijke staat.
Zes koppen en vijf schotels. 18e Eeuws Chinees porselein met coulissen decor + baai. Gecontourneerd. Drie kopjes beschadigd en enkele minimale randchips. Afmeting: 6,5 - 10,5 cm. In redelijk/goede sta...
Drie maal antiek Chinees/Japans Imari porselein. Bestaande uit: 18e Eeuw, China, floraal, minimale chip, goed. Eén gecontourneerde schaal, chip. Eén 18e - 19e eeuws gecontourneerd bord, kraanvogels, g...
19e Eeuwse Japanse Imari blauwe dekselpot met florale decor. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen sierschotel. Beschadigd. Afmeting: ø 32 cm. In redelijke staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met steur en karper decors. Vier tekens bodemmerk. Eén schotel haarlijn. Afmeting: ø 13 cm. In redelijk/goede staat.
Oud Chinees porseleinen bruin geglazuurde Sang schaal met trompetterende figuur en goudkleurige omranding. Afmeting: 4,5- 14,3 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese terracotta geglazuurde Sang schaal met draken decors. Afmeting: 5 - 15 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen pot met figuren en symbolen. Afmeting: 49 x 40 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose schaal met gecontourneerde omranding, goudvissen en figuren decors rondom. Iets vervaagd. Afmeting: 7 x 25 x 25 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees Imari porseleinen borden met figuren/kippen en goud decor. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met zeldzaam decor, westerlijk huis met Europeanen en Chinese pagode bij rivier + goud decor. Gecontourneerd. Lichte randglazuurschades. Afmeting: 41 x...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met rondom figuren in coulissen decor. Eén kopje + twee schotels chip. Afmeting: 5 x 9 cm ø. In redelijk/goede staat.
Elf maal 17e - 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf kop en schotels + één schotel extra. Gecontourneerde omranding, met coulissen/landschappen decor. Eén kopje haarscheur, drie schotels ha...
Vijf maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Vier kommen en een drie-delige stapeldoos. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kom. Zes tekens. 17e - 18e Eeuw. Met Lange Lijs in landschap decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: 6 x 11,2 cm ø. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselkommen met tuin decor. Afmeting: 13 x 11 cm ø. In goede staat.
Omvangrijk oud Wedgwood keramieken servies. Decor Conway Wedgwood of Ertruria. Bestaande uit: Elf soepkommen, theekan, zestien kop en schotels, drie melkkannen, botervloot, drie schalen, tien grote bo...
Zweeds Rörstrand deelservies. Decor Ostindia. 20e Eeuw. Bestaande uit: 6 kop/schotels + suikerpot. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.