Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

40. Aprilveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 5. April 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

6x Wedgwood porselein
Ergebnis: 80 EUR

Zes maal oud Engels Wedgwood bisquit porselein. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.

Oud/antiek Frans inktstel
Ergebnis: 80 EUR

Oud/antiek Frans porseleinen inktstel. Gemerkt Les Bleus de Louviere Emaux decores a la Main. Afmeting: 11 x 29 x 16 cm. In goede staat.

Chinees Kang Xi bord, 17e - 18e eeuw
Ergebnis: 75 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met floraal decor en bodemmerk. Chip rand. Afmeting: ø 22 cm. In redelijke staat.

3x Antieke tabakspotten, 1930
Ergebnis: 75 EUR

Drie antieke Hollandse Delftsblauwe tabakspotten met koperen deksels. Circa 1930. Afmeting: 16 - 21 cm. In goede staat.

5x Oude/antieke porseleinen figuren etc.
Ergebnis: 75 EUR

Vijf oude/antieke porseleinen figuren etc. Bestaande uit: Jugendstil Bisquit barometer, man met luit, circa 1900, Nr.: 38008, minimale chip. Bisquit porseleinen figuur met waterlelie schaal roos, enk...

6x Antieke Chinese kop+schotels
Ergebnis: 75 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels met bodemmerk. Circa 1880. Met landschappen en bloemvazen decor. Eén kopje chip. Afmeting: 6,5 x 12 cm ø. In goede staat.

Chinees vaasje
Ergebnis: 75 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas met opgewerkt goud decor, gesigneerd 20e eeuw 18xø9cm cond G.

2x Antieke Kantonese vazen, 1900 - 1930
Ergebnis: 75 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 25 x 9 cm ø. In goede staat.

Chinese zoutnap, 18e - 19e eeuw
Ergebnis: 75 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen zoutnap met pagode in landschap decor. Afmeting: 3,5 x 7,5 x 6 cm. In goede staat.

4x Chinese schotels, 18e - 19e eeuw
Ergebnis: 70 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met steur en karper decors. Vier tekens bodemmerk. Eén schotel haarlijn. Afmeting: ø 13 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Imari tafelschaal, 19e eeuw
Ergebnis: 70 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen tafelschaal met goud/floraal/pauw decor. Afmeting: 8 - 27,5 cm ø. In goede staat.

3x Imari, 18e eeuw (divers)
Ergebnis: 70 EUR

Drie maal 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: Diep bord, chip + vaas, oude haarlijn + Familie Rose schaal met figuren en teksten en gespijkerd bodemmerk, zeldzaam, gelijmd. Afmeting: 17 ...

Chinese Blanc de Chine figuur
Ergebnis: 70 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin figuur met lotusbloem. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Fayence beer, 18e - 19e eeuw
Ergebnis: 70 EUR

18e - 19e Eeuwse Fayence beer bij boomstronk. Ongemerkt. Chips. Afmeting: 10 cm. In redelijke staat.

Oude Chinese erotische plaquette
Ergebnis: 70 EUR

Oude Chinees porseleinen erotische plaquette in houten omlijsting met tekst. Afmeting: 36 x 35 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke Chinese gemberpotten
Ergebnis: 70 EUR

Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met floraal/symbolen decor. Afmeting: 20,5 x 17 cm ø. In goede staat.

Oud/antiek Chinees/Japans cloisonne (7x)
Ergebnis: 65 EUR

Zeven maal oud/antiek Chinees/Japans cloisonne. Bestaande uit: twee dekselpotjes, visitekaartenhouder, korfje, vogeltje, twee vazen. Afmeting: 4 - 30 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese vazen
Ergebnis: 65 EUR

Twee oude Chinees porseleinen vazen met prunes decor. Afmeting: 26 - 31 cm. In goede staat.

Japanse Imari dekselpot, 19e eeuw
Ergebnis: 60 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari blauwe dekselpot met florale decor. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

3x Capucijner kop + schotel, 18e- 19e eeuw
Ergebnis: 60 EUR

Drie maal 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen capucijner kop en schotels. Floraal + vlinder decor. Kopjes beschadigd. Afmeting: 7 - 9,5 cm. In redelijke staat.

6x Keramiek, 1915
Ergebnis: 60 EUR

Zes delen keramiek. Jugendstil. Bestaande uit: Drie voorraadpotten, twee hengselschalen met messing, vaasje met messing. Haarlijn in één bus. Kleine beschadigingen mogelijk. Afmeting: 12 - 26 cm. In r...

Lot oud/antiek Hollands aardewerk (5x)
Ergebnis: 60 EUR

Vijf maal oud/antiek Hollands aardewerk. Bestaande uit: klein vaasje plazuid Gouda + plateel vaasje floraal/vlinder + blaker Gouda Holland + bolvaas geribbeld plateel Zuid Holland + lichtbruine vaas (...

3x Antieke tegels
Ergebnis: 60 EUR

Drie antieke Hollandse tegels. Bestaande uit: Tulp tegel, 17e - 18e eeuw + twee 18e eeuwse tegels met figuren. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinees porselein, 20e eeuw
Ergebnis: 60 EUR

Drie oude Chinees porseleinen borden met kippen decor. 20e Eeuw. Afmeting: ø 21 - 25 cm. In goede staat.

2x Makkums plateel
Ergebnis: 60 EUR

Twee maal Makkums plateel, blauw. Bestaande uit: Moderne vaas, ontwerp Jan v.d. Vaart + Moderne schaal, Marcel Wanders. Afmeting: ø 28 cm - 36 cm. In goede staat.

8x Oude porseleinen beeldjes
Ergebnis: 60 EUR

Acht oude porseleinen vioolspelende figuren. Onder andere: Goebel jongetje. 20e Eeuw. Drie beschadigd. Afmeting: 11 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

6x Imari kop/schotel, 19e eeuw
Ergebnis: 60 EUR

Zes 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kop en schotels, floraal/goud decor. Eén kopje haarscheur. Afmeting: 7 x 10 cm ø. In goede staat.

2x Limoges Cartier kop+schotels
Ergebnis: 60 EUR

Twee Limoges Cartier kop en schotels (espresso) met goud en zwarte panter decor. Louis Cartier. 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 11 cm ø. In goede staat.

Antiek 6-delig chocolade servies
Ergebnis: 60 EUR

Antiek Duits porseleinen chocolade servies. Zes-delig. Bestaande uit: vier kop + schotels, tablet met messing grepen, chocoladekan met messing. Eén schotel gelijmd. Afmeting: 6 - 23 cm. In redelijk/go...

Lot Chinese gemberpotjes (22x)
Ergebnis: 60 EUR

Lot van tweeentwintig oude Chinees porseleinen gemberpotjes. Onder andere: Familie Rose, Familie Noir. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.

5x Chinese schotels, 18e eeuw
Ergebnis: 60 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Twee met paradijsvogel/floraal decor. Twee floraal Kang Xi, één met scheuren in bodem, één goed. Eén maal Japan, dikke schotel, floraal, goed. Afmeting: 1...

2x Chinees Amsterdams Bont, 18e eeuw
Ergebnis: 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees Amsterdams Bont porseleinen kommen met florale en goud decor. Beide haarlijn. Afmeting: 6,5 14,5 cm ø. In redelijke staat.

Duitse Hummel plaquette
Ergebnis: 60 EUR

Duitse Hummel plaquette. Twee jongelingen in venster. Nr. 125. Afmeting: 13,5 x 11 x 3,5 cm. In goede staat.

Grote blauwe schaal, 20e eeuw
Ergebnis: 60 EUR

Grote blauwe porseleinen bloempotschaal met rondom kasteel en figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 48 x 32 cm. In goede staat.

Oude Chinese reukverdrijver
Ergebnis: 60 EUR

Oude Chinese celadon porseleinen potpourri reukverdrijver. Twee-delig met figuren en konijnen. Afmeting: 22 x 14 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese boeddha
Ergebnis: 60 EUR

Oude Chinees porseleinen lachende boeddha met bodemmerk. Afmeting: 26 x 21 x 13 cm. In goede staat.

Chinese Yixing wierookbrander
Ergebnis: 60 EUR

Oude Chinese Yixing wierookbrander met deksel, in de vorm van een hand. Bodemmerk. Afmeting: 13,5 x 12 cm ø. In goede staat.

3x Oude Chinese vazen
Ergebnis: 60 EUR

Drie oude Chinees porseleinen vazen. Powderblue/Cracked ice decor omstreeks 1900. Eén vaas bovenrand gelijmd. Rest goed. Afmeting: 26 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Oud Chinees kaststel met draken
Ergebnis: 60 EUR

Oud Chinees porseleinen kaststel met draken en bodemmerken. Afmeting: 25 - 30 cm. In goede staat.

Oud/antiek Japans porseleinen beeld
Ergebnis: 60 EUR

Oude/antieke Japanse porseleinen man met opiumpijp. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

4x Imari borden, 19e eeuw
Ergebnis: 60 EUR

Vier 19e eeuwse Imari porseleinen borden. Bestaande uit: Opengewerkte bonbonschaal, oestervormige schaal, gecontourneerd bord, floraal bord. Circa 1900. Afmeting: 19 - 32 cm. In goede staat.

2x Chinese penselenpotten
Ergebnis: 60 EUR

Twee blauwe Chinese penselenpotten. Eén maal met floraal decor. Eén maal met landschap/huizen decor. Eind 20e eeuw. Afmeting: 29,5 x 13 cm ø. In goede staat.

2x Chinese Imari borden, 18e eeuw
Ergebnis: 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen borden met landschappen decors. Eén minimale chip, één haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In redelijke staat.

2x Chinese bekers, 18e - 19e eeuw
Ergebnis: 60 EUR

Twee Chinees porseleinen hoge bekers met rode florale + goud decor, met geribbelde randen. 18e - 19e Eeuw. Eén kopje haarlijn. Afmeting: 8 x 8 cm ø. In redelijk/goede staat.

Chinese bloempotschaal, 20e eeuw
Ergebnis: 60 EUR

Grote Chinese Bloempot/visbowl. Buitenkant met figuren en bloemen decor. Binnenkant met vissen en waterplanten. Eind 20e eeuw. Afmeting: 36 x 42 cm ø. In goede staat.

2x Chinese capucijner schotels
Ergebnis: 60 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner schotels met florale decor. Afmeting: ø 11,2 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil vaas, 1915
Ergebnis: 60 EUR

Antieke Duitse porseleinen Jugendstil vaas met afbeelding van bloemenmeisje. Circa 1915. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Achtkantig Imari sierbord, 19e eeuw
Ergebnis: 60 EUR

Achtkantige 19e eeuws Imari porseleinen sierschotel met tuin decor. Afmeting: 35 x 35 cm. In goede staat.

2x Antieke Delftse schotels, 18e - 19e eeuw
Ergebnis: 60 EUR

Twee antieke Delftse Fayence schotels met leeuwen decor. 18e - 19e Eeuw. Bijlmerk. Afmeting: ø 13 cm. In goede staat.

Antieke Chinese roodlak doos
Ergebnis: 60 EUR

Grote antieke Chinese roodlak dekseldoos met fruitranken en musicerende figuren in landschap decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: 6 x 16 x 11,5 cm. Deksel is doormidden gebroken geweest en weer gelijmd, ...

5x Oud Chinees porselein
Ergebnis: 50 EUR

Vijf maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Vier kommen en een drie-delige stapeldoos. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.

Chinese Imari schotel, 18e eeuw
Ergebnis: 50 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen sierschotel. Beschadigd. Afmeting: ø 32 cm. In redelijke staat.

3x Antiek Imari porselein
Ergebnis: 50 EUR

Drie maal antiek Chinees/Japans Imari porselein. Bestaande uit: 18e Eeuw, China, floraal, minimale chip, goed. Eén gecontourneerde schaal, chip. Eén 18e - 19e eeuws gecontourneerd bord, kraanvogels, g...

Antieke Engelse Moorcroft schotel, 1915
Ergebnis: 50 EUR

Antieke Engelse Moorcroft gemerkte Jugendstil sierschotel met florale decor. Circa 1915. Afmeting: 3 x 21,5 cm ø. In goede staat.

2x Keramieken boekensteunen, 1930
Ergebnis: 50 EUR

Twee grote keramieken geglazuurde boekensteunen. Ridders te paard met ijzeren lans. Circa 1930. Eén hand gelijmd. Afmeting: 26 x 18 x 9 cm. In goede staat.

3x Oude Italiaanse apothekerspotten
Ergebnis: 50 EUR

Drie oude Italiaanse Fayence Neo Renaissance apothekerspotten. Gemerkt Bassano. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 33 cm. In goede staat.

Antieke keramieken piedestal
Ergebnis: 50 EUR

Antieke twee-delige keramieken piedestal. Circa 1900. Afmeting: 77 x 32 x 32 cm. In goede staat.

Antieke Plazuid bloemmpot
Ergebnis: 50 EUR

Antieke Gouda-Holland Plazuid caché bloempot met floraal decor. Afmeting: 23 x 27 cm ø. In goede staat.

Antieke Chinese knobbelvaas
Ergebnis: 50 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen knobbelvaas met paradijsvogel decor + bodemmerk. Gerestaureerd. Afmeting: 30 x 18 cm ø. In matige staat.

5x Antiek plateel
Ergebnis: 50 EUR

Vijf maal antiek plateel. Bestaande uit: Jugendstil vaas, Valkenburg + twee vazen, floraal, Gouda + grote fruitschaal, Zenith Gouda Brunet + blaker, Zenith Gouda. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.

4x Antiek plateel
Ergebnis: 50 EUR

Vier maal antiek plateel. Fabrique Bergen. Bestaande uit: Grote schaal, twee dekselschalen, bonbonschaal. Florale decors. Afmeting: 13 - 33 cm. In goede staat.

Oude Chinese dekselpot
Ergebnis: 50 EUR

Aparte oude Chinees porseleinen dekselpot. Blauw-wit. Haarscheur. Afmeting: 18 x 13 cm. In redelijke staat.

2x Chinese Blanc de Chine Foo-honden
Ergebnis: 50 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen Blanc de Chine Foo-honden. 20e Eeuw. Afmeting: 33 - 34 cm. In goede staat.

Japanse Imari schaal, 19e eeuw
Ergebnis: 50 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen diepe schaal op hoge voetrand. Met landschap/goud decor. Afmeting: 10 - 24 cm. In goede staat.

Lot Imari (7x), 19e eeuw
Ergebnis: 50 EUR

Zeven maal 19e eeuwse diverse Imari porseleinen borden. Afmeting: 22 - 24 cm. In goede staat.

Duitse Fayence sierschotel, 18e eeuw
Ergebnis: 50 EUR

Grote 18e eeuwse Duitse Fayence sierschotel met bodemmerk. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.

2x Chinese papbordjes, 18e eeuw
Ergebnis: 50 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen papbordjes met koekoek uit het huisje decor. Eén bord chip + haarscheur, één bord gaaf. Afmeting: 3,5 x 16 cm ø. In redelijk/goede staat.

Oude Kantonese schaal
Ergebnis: 50 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Kantonese schaal met insecten, florale en vogel decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 10,5 x 25,3 cm ø. In goede staat.

Antiek Japans Kutani servies
Ergebnis: 50 EUR

Antiek Japans Kutani servies. Circa 1920. Bestaande uit: Twee theekannen, melk+suiker, twaalf kopjes, vijfentwintig schotels. Enkele chips. Afmeting: 8 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

Aparte groene Chinese bolvaas
Ergebnis: 50 EUR

Aparte grote oude Chinees porseleinen bolvaas met groene florale decor rondom en zes tekens bodemmerk. Oude chip bodemrand. Afmeting: 18,5 x 26 cm ø. In goede staat.

Antieke Chinese gemberpot
Ergebnis: 50 EUR

Antieke Chinese gemberpot met bloemen en ranken decor. Geen bodemmerk. Afmeting: 12 x 12,5 cm ø. In goede staat.

Oude jardiniere
Ergebnis: 50 EUR

Grote oude terracotta jardiniere met vissenkoppen en fratzen. Renaissance-stijl. Afmeting: 19 x 47 x 33 cm. In goede staat.

Oude Chinese kom
Ergebnis: 50 EUR

Oude Chinees porseleinen kom met bodemmerk en florale emaille decor rondom. Afmeting: 7,5 - 15 cm ø. In goede staat.

Antieke Japanse Satsuma vaas, 1920
Ergebnis: 50 EUR

Aparte gesigneerde Japanse antieke Satsuma vaas met bodemmerk, met floraal/vogel decor. Circa 1920. Afmeting: 35 x 15 cm ø. In goede staat.

Antieke Chinese lampenvoet
Ergebnis: 50 EUR

Antieke Chinees porseleinen lampenvoet. Floraal/vogels en tekst decor. Afmeting: 30 x 19,5 ø. In goede staat.

2x Antieke Japanse Imari pijpvazen, 19e eeuw
Ergebnis: 50 EUR

Twee antieke Japanse Imari porseleinen pijpvazen met florale en goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

4x Antiek Imari porselein, 19e eeuw
Ergebnis: 50 EUR

Vier maal antieke 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met florale en goud decor. Eén deksel mist Foo-hond. Afmeting: 25 - 31 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oude/antieke dekseldozen
Ergebnis: 50 EUR

Twee oude/antieke porseleinen dekseldozen met Zwiebelmuster decor. Afmeting: 12 - 13 cm. 20e Eeuw. In goede staat.

3 Delen Japans Imari, 19e eeuw
Ergebnis: 50 EUR

Drie maal Japans 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit: Dekseldoos, floraal + Platte schaal, gecontourneerd + Ovale schaal, gecontourneerd. Afmeting: 14 - 29 cm. In goede staat.

Antiek Sevres inktstel
Ergebnis: 50 EUR

Antieke Franse Sevres porseleinen inktpot met florale en goud decor. Desures France G.F. Scharnier los. Afmeting: 9 x 13 x 6 cm. In goede staat.

4x Antieke Hollands plateel
Ergebnis: 46 EUR

Vier maal antiek Hollands plateel. Bestaande uit: Rozensteker, Corona Gouda + Vaas Poppy Arnhem, productiefout + balustervaas, Gouda Rhodian + vaas, Westland Gouda, chips bodemrand. Afmeting: 12 - 34 ...

Groot lot oude/antieke tegels
Ergebnis: 45 EUR

Groot lot diverse oude/antieke Hollandse wandtegels met diverse decors. Enkele beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

4x Antiek Bisquit porselein
Ergebnis: 45 EUR

Vier antieke Bisquit porseleinen figuren. Circa 1900. Bestaande uit: Eén set groot, Nr. 3088, Man en vrouw, chip. Eén set klein, Nr. 752, Man en vrouw. Afmeting: 19,5 - 33 cm. In goede staat.

Duitse Hummel Wandplaquette
Ergebnis: 45 EUR

Duitse Hummel wandplaquette. W.-Germany. 30/OA. Baby met kuif en bij. Afmeting: ø 12,5 cm. In goede staat.

5x Oude Chinese kommen, 1900
Ergebnis: 45 EUR

Vijf oude Chinees porseleinen kommen met bloesem en vogel decor. Circa 1900. Afmeting: 5,8 x 11,6 cm ø. In goede staat.

Japans eierschaal theeservies
Ergebnis: 45 EUR

Zes-delig Japans eierschaal theeservies met draken decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theepot, melkkan, suikerpot en zes koppen en schotels. Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.

Kopje Versace Rosenthal
Ergebnis: 40 EUR

Versace porseleinen koffiekopje met schotel. Decor Medusa met goud decor, door Rosenthal. Afmeting: 11 x 14 cm ø. In goede staat.

Imari schotel, 19e eeuw
Ergebnis: 40 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met paradijsvogels, florale en goud decor. Afmeting: 6 x 34 cm ø. In goede staat.

4x Oud Herend porselein
Ergebnis: 40 EUR

Vier maal oud Herend porselein. 20e Eeuw. Onder andere met florale en vlinder decor. Eén minimale chip wandvaasje. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.

Familie Rose bord, 18e eeuw
Ergebnis: 40 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bord met hanen in tuin decor, emaille + goud decor. Gelijmd. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijke staat.

2x Antieke borden
Ergebnis: 40 EUR

Twee antieke borden. Bestaande uit: Plateel Gouda Wilhelmina 1898 - 1923 + Fayence polychrome 1919 Vredesbord 'Smeed uw zwaarden tot sikkels''. Afmeting: 26 - 34 cm ø. In goede staat.

Lot Fürstenberg serviesgoed
Ergebnis: 40 EUR

Lot oud Duits Fürstenberg serviesgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: Zes kop en schotels met vogel decor, divers. Twee kop en schotels met florale decor. Afmeting: 6,5 - 15 cm ø. In goede staat.

12x Antieke herdenkingsborden Hollands koningshuis
Ergebnis: 40 EUR

Twaalf antieke herdenkingsborden betreffende Hollands koningshuis. Divers. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.

2x Antieke Japanse vazen, 1920
Ergebnis: 40 EUR

Twee antieke Japanse Satsuma porseleinen vazen met figuren en gouddecor. Circa 1920. Bodemmerk. Afmeting: 27 x 15 cm ø. In goede staat.

4x Oude Hummel figuren
Ergebnis: 40 EUR

Vier oude Duitse Hummel figuren. Goebel. Design Nina Marco Limpke. Bestaande uit: Twee kinderen op losse bankjes + meisje + jongen. Eén vinger los erbij. Afmeting: 14 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese snuiftabaksdoosjes
Ergebnis: 40 EUR

Twee oude Chinese witmetalen snuiftabaksdoosjes met porseleinen plaquettes met figuren decor. Afmeting: 3 x 5 x 4,8 cm / 3 x 5 x 5,2 cm. In goede staat.