Zes maal oud Engels Wedgwood bisquit porselein. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.
Oud/antiek Frans porseleinen inktstel. Gemerkt Les Bleus de Louviere Emaux decores a la Main. Afmeting: 11 x 29 x 16 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met floraal decor en bodemmerk. Chip rand. Afmeting: ø 22 cm. In redelijke staat.
Drie antieke Hollandse Delftsblauwe tabakspotten met koperen deksels. Circa 1930. Afmeting: 16 - 21 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke porseleinen figuren etc. Bestaande uit: Jugendstil Bisquit barometer, man met luit, circa 1900, Nr.: 38008, minimale chip. Bisquit porseleinen figuur met waterlelie schaal roos, enk...
Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels met bodemmerk. Circa 1880. Met landschappen en bloemvazen decor. Eén kopje chip. Afmeting: 6,5 x 12 cm ø. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas met opgewerkt goud decor, gesigneerd 20e eeuw 18xø9cm cond G.
Twee antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 25 x 9 cm ø. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen zoutnap met pagode in landschap decor. Afmeting: 3,5 x 7,5 x 6 cm. In goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met steur en karper decors. Vier tekens bodemmerk. Eén schotel haarlijn. Afmeting: ø 13 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen tafelschaal met goud/floraal/pauw decor. Afmeting: 8 - 27,5 cm ø. In goede staat.
Drie maal 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: Diep bord, chip + vaas, oude haarlijn + Familie Rose schaal met figuren en teksten en gespijkerd bodemmerk, zeldzaam, gelijmd. Afmeting: 17 ...
Grote oude Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin figuur met lotusbloem. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Fayence beer bij boomstronk. Ongemerkt. Chips. Afmeting: 10 cm. In redelijke staat.
Oude Chinees porseleinen erotische plaquette in houten omlijsting met tekst. Afmeting: 36 x 35 cm. In goede staat.
Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met floraal/symbolen decor. Afmeting: 20,5 x 17 cm ø. In goede staat.
Zeven maal oud/antiek Chinees/Japans cloisonne. Bestaande uit: twee dekselpotjes, visitekaartenhouder, korfje, vogeltje, twee vazen. Afmeting: 4 - 30 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen vazen met prunes decor. Afmeting: 26 - 31 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari blauwe dekselpot met florale decor. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Drie maal 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen capucijner kop en schotels. Floraal + vlinder decor. Kopjes beschadigd. Afmeting: 7 - 9,5 cm. In redelijke staat.
Zes delen keramiek. Jugendstil. Bestaande uit: Drie voorraadpotten, twee hengselschalen met messing, vaasje met messing. Haarlijn in één bus. Kleine beschadigingen mogelijk. Afmeting: 12 - 26 cm. In r...
Vijf maal oud/antiek Hollands aardewerk. Bestaande uit: klein vaasje plazuid Gouda + plateel vaasje floraal/vlinder + blaker Gouda Holland + bolvaas geribbeld plateel Zuid Holland + lichtbruine vaas (...
Drie antieke Hollandse tegels. Bestaande uit: Tulp tegel, 17e - 18e eeuw + twee 18e eeuwse tegels met figuren. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen borden met kippen decor. 20e Eeuw. Afmeting: ø 21 - 25 cm. In goede staat.
Twee maal Makkums plateel, blauw. Bestaande uit: Moderne vaas, ontwerp Jan v.d. Vaart + Moderne schaal, Marcel Wanders. Afmeting: ø 28 cm - 36 cm. In goede staat.
Acht oude porseleinen vioolspelende figuren. Onder andere: Goebel jongetje. 20e Eeuw. Drie beschadigd. Afmeting: 11 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kop en schotels, floraal/goud decor. Eén kopje haarscheur. Afmeting: 7 x 10 cm ø. In goede staat.
Twee Limoges Cartier kop en schotels (espresso) met goud en zwarte panter decor. Louis Cartier. 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 11 cm ø. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen chocolade servies. Zes-delig. Bestaande uit: vier kop + schotels, tablet met messing grepen, chocoladekan met messing. Eén schotel gelijmd. Afmeting: 6 - 23 cm. In redelijk/go...
Lot van tweeentwintig oude Chinees porseleinen gemberpotjes. Onder andere: Familie Rose, Familie Noir. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Twee met paradijsvogel/floraal decor. Twee floraal Kang Xi, één met scheuren in bodem, één goed. Eén maal Japan, dikke schotel, floraal, goed. Afmeting: 1...
Twee 18e eeuwse Chinees Amsterdams Bont porseleinen kommen met florale en goud decor. Beide haarlijn. Afmeting: 6,5 14,5 cm ø. In redelijke staat.
Duitse Hummel plaquette. Twee jongelingen in venster. Nr. 125. Afmeting: 13,5 x 11 x 3,5 cm. In goede staat.
Grote blauwe porseleinen bloempotschaal met rondom kasteel en figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 48 x 32 cm. In goede staat.
Oude Chinese celadon porseleinen potpourri reukverdrijver. Twee-delig met figuren en konijnen. Afmeting: 22 x 14 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen lachende boeddha met bodemmerk. Afmeting: 26 x 21 x 13 cm. In goede staat.
Oude Chinese Yixing wierookbrander met deksel, in de vorm van een hand. Bodemmerk. Afmeting: 13,5 x 12 cm ø. In goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen vazen. Powderblue/Cracked ice decor omstreeks 1900. Eén vaas bovenrand gelijmd. Rest goed. Afmeting: 26 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Oud Chinees porseleinen kaststel met draken en bodemmerken. Afmeting: 25 - 30 cm. In goede staat.
Oude/antieke Japanse porseleinen man met opiumpijp. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Imari porseleinen borden. Bestaande uit: Opengewerkte bonbonschaal, oestervormige schaal, gecontourneerd bord, floraal bord. Circa 1900. Afmeting: 19 - 32 cm. In goede staat.
Twee blauwe Chinese penselenpotten. Eén maal met floraal decor. Eén maal met landschap/huizen decor. Eind 20e eeuw. Afmeting: 29,5 x 13 cm ø. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen borden met landschappen decors. Eén minimale chip, één haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In redelijke staat.
Twee Chinees porseleinen hoge bekers met rode florale + goud decor, met geribbelde randen. 18e - 19e Eeuw. Eén kopje haarlijn. Afmeting: 8 x 8 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote Chinese Bloempot/visbowl. Buitenkant met figuren en bloemen decor. Binnenkant met vissen en waterplanten. Eind 20e eeuw. Afmeting: 36 x 42 cm ø. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner schotels met florale decor. Afmeting: ø 11,2 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen Jugendstil vaas met afbeelding van bloemenmeisje. Circa 1915. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Achtkantige 19e eeuws Imari porseleinen sierschotel met tuin decor. Afmeting: 35 x 35 cm. In goede staat.
Twee antieke Delftse Fayence schotels met leeuwen decor. 18e - 19e Eeuw. Bijlmerk. Afmeting: ø 13 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese roodlak dekseldoos met fruitranken en musicerende figuren in landschap decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: 6 x 16 x 11,5 cm. Deksel is doormidden gebroken geweest en weer gelijmd, ...
Vijf maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Vier kommen en een drie-delige stapeldoos. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen sierschotel. Beschadigd. Afmeting: ø 32 cm. In redelijke staat.
Drie maal antiek Chinees/Japans Imari porselein. Bestaande uit: 18e Eeuw, China, floraal, minimale chip, goed. Eén gecontourneerde schaal, chip. Eén 18e - 19e eeuws gecontourneerd bord, kraanvogels, g...
Antieke Engelse Moorcroft gemerkte Jugendstil sierschotel met florale decor. Circa 1915. Afmeting: 3 x 21,5 cm ø. In goede staat.
Twee grote keramieken geglazuurde boekensteunen. Ridders te paard met ijzeren lans. Circa 1930. Eén hand gelijmd. Afmeting: 26 x 18 x 9 cm. In goede staat.
Drie oude Italiaanse Fayence Neo Renaissance apothekerspotten. Gemerkt Bassano. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 33 cm. In goede staat.
Antieke twee-delige keramieken piedestal. Circa 1900. Afmeting: 77 x 32 x 32 cm. In goede staat.
Antieke Gouda-Holland Plazuid caché bloempot met floraal decor. Afmeting: 23 x 27 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen knobbelvaas met paradijsvogel decor + bodemmerk. Gerestaureerd. Afmeting: 30 x 18 cm ø. In matige staat.
Vijf maal antiek plateel. Bestaande uit: Jugendstil vaas, Valkenburg + twee vazen, floraal, Gouda + grote fruitschaal, Zenith Gouda Brunet + blaker, Zenith Gouda. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.
Vier maal antiek plateel. Fabrique Bergen. Bestaande uit: Grote schaal, twee dekselschalen, bonbonschaal. Florale decors. Afmeting: 13 - 33 cm. In goede staat.
Aparte oude Chinees porseleinen dekselpot. Blauw-wit. Haarscheur. Afmeting: 18 x 13 cm. In redelijke staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen Blanc de Chine Foo-honden. 20e Eeuw. Afmeting: 33 - 34 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen diepe schaal op hoge voetrand. Met landschap/goud decor. Afmeting: 10 - 24 cm. In goede staat.
Zeven maal 19e eeuwse diverse Imari porseleinen borden. Afmeting: 22 - 24 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Duitse Fayence sierschotel met bodemmerk. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen papbordjes met koekoek uit het huisje decor. Eén bord chip + haarscheur, één bord gaaf. Afmeting: 3,5 x 16 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Kantonese schaal met insecten, florale en vogel decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 10,5 x 25,3 cm ø. In goede staat.
Antiek Japans Kutani servies. Circa 1920. Bestaande uit: Twee theekannen, melk+suiker, twaalf kopjes, vijfentwintig schotels. Enkele chips. Afmeting: 8 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Aparte grote oude Chinees porseleinen bolvaas met groene florale decor rondom en zes tekens bodemmerk. Oude chip bodemrand. Afmeting: 18,5 x 26 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinese gemberpot met bloemen en ranken decor. Geen bodemmerk. Afmeting: 12 x 12,5 cm ø. In goede staat.
Grote oude terracotta jardiniere met vissenkoppen en fratzen. Renaissance-stijl. Afmeting: 19 x 47 x 33 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen kom met bodemmerk en florale emaille decor rondom. Afmeting: 7,5 - 15 cm ø. In goede staat.
Aparte gesigneerde Japanse antieke Satsuma vaas met bodemmerk, met floraal/vogel decor. Circa 1920. Afmeting: 35 x 15 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen lampenvoet. Floraal/vogels en tekst decor. Afmeting: 30 x 19,5 ø. In goede staat.
Twee antieke Japanse Imari porseleinen pijpvazen met florale en goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Vier maal antieke 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met florale en goud decor. Eén deksel mist Foo-hond. Afmeting: 25 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude/antieke porseleinen dekseldozen met Zwiebelmuster decor. Afmeting: 12 - 13 cm. 20e Eeuw. In goede staat.
Drie maal Japans 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit: Dekseldoos, floraal + Platte schaal, gecontourneerd + Ovale schaal, gecontourneerd. Afmeting: 14 - 29 cm. In goede staat.
Antieke Franse Sevres porseleinen inktpot met florale en goud decor. Desures France G.F. Scharnier los. Afmeting: 9 x 13 x 6 cm. In goede staat.
Vier maal antiek Hollands plateel. Bestaande uit: Rozensteker, Corona Gouda + Vaas Poppy Arnhem, productiefout + balustervaas, Gouda Rhodian + vaas, Westland Gouda, chips bodemrand. Afmeting: 12 - 34 ...
Groot lot diverse oude/antieke Hollandse wandtegels met diverse decors. Enkele beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke Bisquit porseleinen figuren. Circa 1900. Bestaande uit: Eén set groot, Nr. 3088, Man en vrouw, chip. Eén set klein, Nr. 752, Man en vrouw. Afmeting: 19,5 - 33 cm. In goede staat.
Duitse Hummel wandplaquette. W.-Germany. 30/OA. Baby met kuif en bij. Afmeting: ø 12,5 cm. In goede staat.
Vijf oude Chinees porseleinen kommen met bloesem en vogel decor. Circa 1900. Afmeting: 5,8 x 11,6 cm ø. In goede staat.
Zes-delig Japans eierschaal theeservies met draken decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theepot, melkkan, suikerpot en zes koppen en schotels. Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.
Versace porseleinen koffiekopje met schotel. Decor Medusa met goud decor, door Rosenthal. Afmeting: 11 x 14 cm ø. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met paradijsvogels, florale en goud decor. Afmeting: 6 x 34 cm ø. In goede staat.
Vier maal oud Herend porselein. 20e Eeuw. Onder andere met florale en vlinder decor. Eén minimale chip wandvaasje. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bord met hanen in tuin decor, emaille + goud decor. Gelijmd. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijke staat.
Twee antieke borden. Bestaande uit: Plateel Gouda Wilhelmina 1898 - 1923 + Fayence polychrome 1919 Vredesbord 'Smeed uw zwaarden tot sikkels''. Afmeting: 26 - 34 cm ø. In goede staat.
Lot oud Duits Fürstenberg serviesgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: Zes kop en schotels met vogel decor, divers. Twee kop en schotels met florale decor. Afmeting: 6,5 - 15 cm ø. In goede staat.
Twaalf antieke herdenkingsborden betreffende Hollands koningshuis. Divers. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse Satsuma porseleinen vazen met figuren en gouddecor. Circa 1920. Bodemmerk. Afmeting: 27 x 15 cm ø. In goede staat.
Vier oude Duitse Hummel figuren. Goebel. Design Nina Marco Limpke. Bestaande uit: Twee kinderen op losse bankjes + meisje + jongen. Eén vinger los erbij. Afmeting: 14 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Chinese witmetalen snuiftabaksdoosjes met porseleinen plaquettes met figuren decor. Afmeting: 3 x 5 x 4,8 cm / 3 x 5 x 5,2 cm. In goede staat.