Jules Benoit Levy Parijs 1866 - 1952 Franse School. Jonge vissersvrouw bij openhaard. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 18 cm. In goede staat.
Litho Keith Haring. Nadruk. Figuren compositie. Litho op papier. Afmeting: 90 x 90 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands landschap met koeien en knotwilg. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 15 cm. In goede staat.
Sujatno Kompoel. 1912 - 1987. Indonesische haven met boten, figuren en ossenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 42 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse landkaart, Frederick de Wit. 1629 - 1706. Comitatus Zutphaniae et Flaminis. Handingekleurd. Gravure op papier. Afmeting: circa 51 x 53 cm. In goede staat.
J. Miedema. 1870 - 1952. Hollands zomers landschap met melkmeisje. Olieverf op tegel. Afmeting: 43 x 29 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Interieur met figuren. 'Voorlezen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 44 cm. In goede staat.
Monogram B + watermerk hand met bijl. 30-er Jaren. Duitse School. Vrouw met blauw gezicht. Pastel op papier. Afmeting: 32 x 50 cm. In redelijke staat.
Jean Leon. 21e Eeuw. Belgische School. Meisje met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 20 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1906. Meisjes portret. Pastel op papier. Afmeting: ø 50 cm. In goede staat.
Gesigneerde Pin Up lithografie. Twee dames met kousen en twee poezen op bank. Door Henry Schneider 1997. Lithografie op papier. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Stadsrand met villa's en boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.
Jos Hoevenaar. 1840 - 1926. Gevlochten mand met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 48 x 58 cm. In goede staat.
Bert Robbe. 1912 - 2004. Dame met jarretels. Olieverf op linnen. Afmeting: 33 x 22 cm. In goede staat.
L. v.d. Vlist. 1894 - 1962. Platbodems bij duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: 37 x 26 cm. In goede staat.
Alberto Schunk. 1947 - ............... Duitse School. Amor. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Guilliaume Corneille, 2009. 1922 - 2010. 'Moderne figuren compositie'. 3 katten een duif en een vrouw Nr. 43/130. Zeefdruk op papier. Afmeting: 100x80cm. In goede staat.
M. vön Römer Wegman. Circa 1930. Twee katten met bal. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 36 cm. In goede staat.
18e Eeuwse botanische hortus gravure. Handingekleurd. Caryophyltus Plenus minia to colore. Afmeting: 42 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse handingekleurde botanische hortus gravure. Bellisprolifera Variegata. Gravure op papier. Afmeting: 41 x 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Hollandse School. Landschap met koeien en boerin. Eén restauratie. Afmeting: 80 x 41 cm. In redelijk/goede staat.
Pelletier. Circa 1920. Franse/Belgische School. Landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.
L. de Leeuw. 1941.Winters landschap met wandelaars. Olieverf op linnen. Afmeting: 73 x 52 cm. In goede staat.
Joh. Strohmayer. Duitse School. 19e Eeuw. Stilleven bloemen. Gouache op papier. Vouw + scheurtje. Afmeting: 43 x 30 cm. In redelijke staat.
H.C. Kranenburg. 1871 - 1948. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met appels in porseleinen schaal. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Joh. Strohmayer. 1844. Duitse School. 19e Eeuw. Mespilus Germanica en Vitis Vinivera. Gouache op papier. Afmeting; 39 x 49 cm. In goede staat.
Twee nadruk etsen Rembrandt van Rijn. Eén maal drie portretten, annotatie 1657. Eén maal bruggetje, annotatie 1645. Afmeting: 17 - 23 cm. In goede staat.
John Leenen. 1943 - . Besneeuwd Hollands landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Twee maal Mies van Zuylen. Circa 1930. Stillevens met cactussen. Olieverf op paneel. Afmeting: 12 x 16 cm. In goede staat.
Drie Japanse werken. Bestaande uit: Houtsnede, landschap, gesigneerd. Houtsnede, vier voorstellingen, gesigneerd. Drie werkende figuren. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse houtsnedes op rijstpapier. 19e Eeuw. Geisha's. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.
Gesigneerd Japans werk. Forellen. Illustratie of houtsnede. Afmeting: 35 x 24 cm. In goede staat.
Paul van Gijn. Oosterse jongen met aap. Pastel op papier. Afmeting: 22 x 37 cm. In goede staat.
Richard Heymans.1900-1973. Man en vrouw in taveerne. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.
Drie maal Joseph Bouüaert. 1881 - 1948. Bestaande uit: Infanterie met gewonde soldaat, 16 x 25 cm + Kruisridders, 27,5 x 12 cm + Romeins slagveld, 27,5 x 12 cm. Gemengde techniek op papier. In goede s...
F.A. Philips. 1835 - 1903. Boerderij met vee en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 76 x 50 cm. In goede staat.
Piet Bouter. 1887 - 1968. Landschap met schaapskooi, herder en coming sheep. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 100 cm. In goede staat.
G.J. Ernens. Utrecht 1935 - . Landschap met fazanthaan. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
H.W. Eckhardt. Circa 1930. Boerenerf met waterput en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Roze spetterkip. Acryl op papier. Afmeting: 68 x 60 cm. In goede staat.
Jan Kelderman. 1914 - 1990. Platbodems op IJsselmeer. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
H. Caarls. Pendant. Circa 1880. Twee landschappen met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 22 - 35 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Landschap met schaapskooi, schapen en herder. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
J.W. van Lohuizen. Titel: Bij Arie Spruit alias Caree in de hut 1939. Interieur met twee katten. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 31 cm. In goede staat.
Oud handgeschilderd ikoon. 20e Eeuw. Maria, moeder gods van Kazan. Mogelijk laag gehalte zilveren omranding. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Willy Sluiter. 1873 - 1949. Man met aansteker en vrouw in zijn arm. Pastel op papier. Afmeting: 70 x 100 cm. In goede staat.
Clemens Briels '89. 1946 - ......... . Antipode figuren. Lithografie op papier. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Oude Martini aquarel reclame ontwerp. Circa 1970. Met origineel door schilder gemaakte watervlek. Aquarel op papier. Afmeting: 44 x 30 cm. In goede staat.
Affiche Sophia Loren voor film 'Het eiland der Verleiding'. Circa 1960. Technicolor Express Film. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 30,5 x 21 cm. In goede staat.
Gesigneerd. J. Jans. Circa 1900. Twee figuren bij piano. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 112 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1880. Portret rabijn/monnik. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 19 cm. In goede staat.
Leo Scheen. 21e Eeuw. Romantisch Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Leo Scheen. 20e Eeuw. Pin Up. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.
Negen werken Toon Tieland. 1919 - 2006. Handgesigneerde en gedateerde lithografieën in map + uitnodiging galerie Needien. Afmeting: 31 x 23 cm. In goede staat.
Twaalf kunstreproducties Toon Tieland. 1919 - 2006. In originele map. Gelimiteerde oplage. Afmeting: 31,5 x 22 cm. In goede staat.
J.H. Mastenbroek. 1938. 1875 - 1945. Kade Rotterdam. Lithografie op papier. Afmeting: 40 x 28 cm. In goede staat.
Fritz Rehm. 1871 - 1928. Marktvrouw met groentes. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 33 cm. In goede staat.
Cehokoc Ocpopin? Russische School. Kyrillisch. Landarbeiders aan het hooien. Ets op papier. Afmeting: 30 x 21 cm. In goede staat.
Paul Bodifée. 1866 - 1939. Zandpad met boerin. Ets op papier. Afmeting: 19 x 29 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Duits riviergezicht met kastelen. Olieverf op linnen. Afmeting: 115 x 88 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Stilleven met fruit, fles en bloemvaas. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 90 cm. In goede staat.
Gerrit Pieter Verschuur, 1866. 1830 - 1891. Herder met vee langs rivier. Aquarel op papier. Afmeting: 38 x 48 cm. In redelijk/goede staat.
2x Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Twee portretten. Dieks Voerman bij Huckriede + Visser in de Vollenhove. Olieverf op paneel. Afmeting: 26,5 x 18 cm / 23 x 18 cm. In goede staat.
Twee portretten door Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Twee portretten, Twentse man met baard. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 18 cm + 27 x 20 cm. In goede staat.
Jacobson. 1907. Visser met pijp. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 50 cm. In goede staat.
Rieter. Circa 1960. Eendenfamilie aan waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Reinier. 20e Eeuw. Stilleven met porselein en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Guilliaumme Corneille. 1991. 1922 - 2010. Nr. 71/160. Vrouw met palmboom. Lithografie op papier. Afmeting: 35 x 21 cm. In goede staat.
Catharina Louisa Beer Poortugael. 1872 - 1944. Edelman bij rustplaats met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: 22 x 18 cm. In goede staat.
Herbert Götzinger. 1928 - 1976. Duitse School. Moderne compositie. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 38 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Winters havengezicht met paardenkarren en stoomboot. Olieverf op linnen. Afmeting: 102 x 60 cm. In goede staat.
Ant Morel. Circa 1900. Havengezicht. Restauratieplekken. Olieverf op paneel. Afmeting: 90 x 107 cm. In goede staat.
19e Eeuwse handingekleurde Duitse gravure. Hintgergrund Wolfsschuckt. Afmeting: 39 x 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1960. Stadsgezicht Parijs. Gouache op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
2x Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Koe in stal + gezicht op Pathmos Enschede met bomenrij. Pastel op papier. Afmeting: circa 16 x 11 cm. In goede staat.
2x Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Landschap met koeien + Twents winters landschap. Pastel op papier. Afmeting: circa 11 x 15 cm. In goede staat.
H. Bogman. 1861 - 1921. Boer met paardenspan hooiwagen. Olieverf op linnen. Afmeting: 41 x 61 cm. In goede staat.
Anna Ostrowska. 1990. Russische School? Huis aan de kust. Aquarel/collage op papier. Afmeting: 36 x 51 cm. In goede staat.
Johan Gelink. Enschede. '84. 1909 - 2011. Boerenerf met slapende varkens. Aquarel op papier. Afmeting: 31 x 27 cm. In goede staat.
Johan Gelink. Enschede. 1909 - 2011. Beekje bij Boekelo. Aquarel op papier. Afmeting: 38 x 28 cm. In goede staat.
19e Eeuws aquarel. Italiaans riviergezicht met kastelen en figuren. Aquarel op papier. Afmeting: 57 x 40 cm. In goede staat.
Drie ikonen naar oud voorbeeld. Bestaande uit: Met 950 zilver rizza + handbeschilderd en verguld Maria en kindje Jezus + notenhouten paneel twee dimensionaal gestoken, met kunststof gezichten. Afmetin...
Jur. M. Beek. 20e Eeuw. Bomschuiten bij strand met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 19 x 24 cm. In goede staat.
Daniels. 21e Eeuw. Strandgezicht met spelende kinderen. Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 28 cm. In goede staat.
J.H. Verbeek. Circa 1920. Bomschuiten op Noordzee bij Zandvoort. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Herenportret op stoel. Olieverf op paneel. Afmeting: 62 x 44 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Meisje met hond. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
R. Seresi. Eind 20e eeuw. Slapend meisje. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.
Monogram HKO. Mogelijk Harm Kamerlingh Onnes. Stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Naar Roy Lichtenstein. 21e Eeuw. Meisjesportret. Lithografie op papier. Afmeting: 90 x 90 cm. In goede staat.
Gesigneerd J. Melcher. 1878. Zuid-Duits interieur met figuren. Houtskool op papier. Afmeting: 57 x 74 cm. In goede staat.
L. Kramer. 21e Eeuw. Dikke dansende vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 50 cm. In goede staat.
Antieke landkaart Middle East. John Bartholomen & Son Ltd. Afmeting: 75 x 97 cm. In goede staat.
Kersbergen Buytendorp. Circa 1940. Stilleven margrieten. Olieverf op linnen. Afmeting: 24,5 x 18,5 cm. In goede staat.
H. Noordam. Circa 1930. Boeren erf met boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.