Duitse eikenhouten bolkop staande klok met messing gewichten, wijzerplaat en slinger. Geslepen glas. Afmeting: H 198 cm. In goede staat.
Kleine oude mini-reiswekker. Messing met porseleinen plaquettes + seconden en dagaanduiding. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: 6 - 8 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Friese stoelklok met wekker en originele polychromie. Bovenste gietstuk los erbij. Afmeting: 72 cm. In goede staat.
Oude wortelnoten Warmink tafelklok met brons. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Antiek vergulde messing Art Nouveau, Jugendstil klok met marmer. Circa 1915. Junghans uurwerk origineel. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse pendule met ridder te paard. Compositie metaal met marmer. Goudkleurig. Stuk los erbij. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 47 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit Pfeilkreuz tafelklok met halve zuilen. Halfuur-slag op gongspiraal. Bovenste tol mist. Verder in goede staat. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Plated 19e eeuws miniatuur Vorderzappler klokje onder glazen stolp. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
19e Eeuws miniatuur parelmoer Hinterzappler klokje met glazen stolp. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
19e Eeuws miniatuur parelmoer Hinterzappler klokje. Slinger mist. Le Roy a Paris. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
19e Eeuws miniatuur parelmoer Vorderzappler klokje. Le Roy a Paris. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.
Zeer kleine 19e eeuwse miniatuur Vorderzappler met parelmoer. Glazen stolpje mist. Afmeting: H 7 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse Bracket klok met spillegang. Martin Royal Exchange London. Met datumaanduiding en silent/strike functie. Met prachtige gegraveerde achterplatine. In originele mahoniehouten klokkast...
Grote antieke Franse pendule met schrijver en zwart marmer. Circa 1880. Historisme. Compositie metaal. Bij engel mist één vleugel. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 60 x 41 x 2...
Antieke klokkendrager met wekker. Frankrijk. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: 31 x 22 x 10 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse palissanderhouten wandklok met florale intarsia. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. E. Cartoux a Carpentras. In goede staat.
Franse 19e eeuwse vergulde romantische pendule. Compositie metaal. Circa 1860. Jager met valk. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 37 x 27 x 9 cm. In goede staat.
Franse 19e eeuwse vergulde romantische pendule. Circa 1860. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 35 x 31 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde bureauklok met wekker. Boer met kruiwagen. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Antieke Franse bureauklok met barometer en thermometer. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Compositie metaal. Afmeting: 37 x 38 x 10 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen pendule met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat en plaquette. Circa 1860. Dekselvaas beschadigd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 45 cm. I...
18e - 19e Eeuwse Friese stoeltjesklok met spillegang en wekker. Originele polychromie. Wijzerplaat iets beschadigd. Afmeting: 72 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten tafelklok met wekker en speelwerk. Cylinder met kam. Circa 1890. Afmeting: 41 cm. In zeer goede staat.
Antiek Frans drie-delig klokkenstel van compositie metaal en marmeren basement. Dame met bloem. Circa 1900. Afmeting: 28 - 45 cm. In goede staat.