John van 't Slot 1970. Abstract werk + boek. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 79 x 60 cm. In goede staat.
Corneille '91. 1922 - 2010. Nr. 71/160. Man met palm. Lithografie op papier. Afmeting: 22 x 35 cm. In goede staat.
Zes stel 835/000 zilveren viscouverts. Steel zogenaamd rond model met kam. Mr. J.H. Schijfsma-Sneek. Anno 1908 (2x), 1909 (2x), 1910 (2x). Gewicht: circa 520 gram. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Monogram J.B. Wintergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 18,5 x 20 cm. In goede staat.
Geelgouden oorhangers, 585/000, met brisures voorzien van peervormige open hangers. totale lengte 3cm. ca 2,2 gram. In goede staat
Zilveren suikertang, 835/000, met klauwpoten en bekroond met 2 molens met draaiende wieken. MR.H.Hooijkaas, Schoonhoven jl.:c:1962. 12 cm. ca 30 gram. In goede staat
Kristallen fruitschaal met omgeslagen rand met slijpwerk, geplaatst op een zilveren voet met geschulpte rand, 800/000. Enkele chips van de rand, verder in goede staat. ø 28x20 cm.
Otto Götzinger. 1912- . Vrouw achter spinnewiel. Zeefdruk op papier. Afmeting: 65 x 48 cm. In goede staat.
Leo Scheen. 20e Eeuw. Pin Up. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.
Gouden ring, 585/000, met diamant. Diamonde Royal ring, met in het midden een gladomzetting met een briljant geslepen diamant, 0,40 ct, met aan weerskanten 2 briljant geslepen diamanten, totaal 0,36 c...
Gesigneerd. J. Jans. Circa 1900. Twee figuren bij piano. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 112 cm. In goede staat.
Zilveren luciferdooshouder, 833/000, met fraai gedreven oud Hollandse voorstelling. Voorzien van exportkeur en herkeur. MT.: Zilverfabriek Begeer, Voorschoten, jl.: gekroonde k: 1945-1946. Tevens voor...
Engels zilveren cabaret, 925/000, rond gecontourneerd model met een bewerkte rand en deels voorzien van graveerwerk. Geplaatst op 3 gekrulde poten. ca 770 gram. ø26 cm. MT.: Goldsmiths & Silversmith C...
Zilveren klemarmband, 925/000, uitlopend in breedte aan de bovenzijde, met aan de onderzijde het scharnier. 11-21 mm. ca 65,4 gram. In goede staat
G.H. Kotschenreiter. 1854 - 1908. Slapende monnik met wijnglas en boek. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.
Willy Paes. 1942. 1912 Sittard. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 67 x 58 cm. In goede staat.
Collier van gefacetteerde granaten, ø 6 mm, met opengewerkte gouden bolletjes met gematteerde geelgouden bolsluiting, 585/000. Het collier is voorzien van een ronde geelgouden hanger met een portretje...
Houten doos bekleed met zilver, 800/000. Kleine schatkist met opgelegd zilver voorzien van bewerking met krullen en wapen. 18x13x10cm. Paar kleine stukjes ontbreken, verder in goede staat
Zilveren ketel met kan, 833/000. Met drijfwerk versierde zilveren ketel met catouchen en krullen, voorzien van tuit in de vorm van een vogel, en een roomkan met gedreven decor geplaatst op 3 gekrulde ...
Geelgouden choker, 585/000, met een gevlochten schakel, in het midden voorzien van een rij met ruitvormige schakels, Het geheel is voorzien van een gematteerde bewerking. Breedte 4-9,5mm. Voorzien van...
Zilveren brandewijnkom, 925/000, versierd met floraal decor met cartouchen en getrembleerde bewerking, voorzien an grepen met putti. 25x12x9cm. ca 248 gram. Voorzien van gravure. MT.: A. De Haas, Snee...
Zilveren aspergeschep, 833/000, met gezaagd decor en een steel met dubbele filetrand. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.:S:1928. Lengte 21 cm. Totaal ca 142 gram. In zeer goede staat
Parelcollier met gouden camee broche/sluiting, 585/000. Collier van 4 rijen zoetwater parels, ø 5mm, bevestigd aan een geelgouden tonnetje bij de sluiting, een ovale geelgouden broche met een schelpca...
Zeer grote zilveren jat, Russisch, 84 zolotniks, (875/000), versierd met acanthusbladeren, ster en leeuw, bekroond met 2 staande leeuwen met de thora. lengte 50 cm. ca 124 gram. Moskou, na 1880. Enkel...