Zeldzaam 19e eeuws gesigneerd Frans bronzen klokkenstel door Clodion. Met wit Carrara marmer en vergulding. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 39 - 40 cm. In goede s...
Antieke ijzeren geëmailleerde haardset in de vorm van een ridder. Vier-delig. Circa 1900. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Grote oude Willem II tabakspot met bakeliet deksel + Hero Royal Sphinx Maastricht keramieken asbak. Afmeting: 1 7 -18 cm. In goede staat.
Fijne geelgouden ring, 585/000, met krul en een briljant geslepen diamant, ca 0,10 ct. ø52, ca 1,9 gram. In goede staat
Antiek Petrus Regout Maastricht kaststel. Circa 1900. Bij dekselvaas bovenrand haarlijn. Plus één antieke Imari porseleinen dekselvaas. Afmeting: 21 - 30 cm. In goede staat.
Twee maal 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: Sauskom met floraal + goud decor, één chip + Zoutnap met florale + goud decor. Afmeting: 5 x 22 x 15 cm / 5 x 8 cm ø. In redelijk/goede staa...
Antieke ijzeren kaarsensnuiter met knipmechaniek en 925/000 zilveren grepen, liggend op drie pootjes. Vermoedelijk Engels, 1816. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.
Ronde hanger wit, 333/000, met zirconia. 6 mm. In goede staat
Collier van gitkralen, ø 16 mm, van een zilveren sluiting. 833/000. Lengte 42 cm.
Twee antieke Chinees porseleinen Chicken kop en schotels. Familie Rose. 19e Eeuw. Eén kopje minimale chip. Afmeting: 4,5 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Mes met zilveren heft, 833/000, versierd met een staande leeuw met schild. en acunthusbladeren. MT.: B.W.Eldick, Zutphen, 1917-1950. 25 cm. In goede staat
Lot diverse antieke carbid en petroleumlampen. Groot formaat. Afmeting: circa 17 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Set van geelgouden sieraden met diamant, 585/000, bestaande uit een hanger, een ring en oorknoppen met een witgouden halve maan bezet met een briljant geslepen diamant. totaal ca 0,16 ct. ø 56, lengte...
Vier maal Duits Meissen porselein. Floraal. 20e Eeuw. Bestaande uit: Cakeschaal, onderzetter, schaaltje, en een deksel. Afmeting: 10 - 28 cm. In goede staat.
Geelgouden tennisarmband, 585/000, bezet met rond gefacetteerde granaten, ø 3 mm. Voorzien van karabijnsluiting. lengte 18,5 cm. ca 10,2 gram. In goede staat
Grote antieke Duitse Meissen porseleinen dekselterrine met putti en hoorn des overvloeds. Vingertje eraf + randschade terrine. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 37 x 23 cm. In redelijke staat.
Prachtige grote oude Chinees porseleinen drakenschotel met onderkant en bovenkant draken in wolken en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 34, 7 cm ø. In goede staat.
Zilveren dekselpot, 830/000, rond model met cannelures en een versierde rand op de pot en op het deksel met bladdecor. Met monogramgravure. ø11x18cm. Voorzien van houten knop op het deksel. MT.: Chri...
Zilveren lepeldoos, 833/000, met geribde randen, geplaatst op 4 klauwpoten en aan de bovenzijde voorzien van een guilloche gravering en heeft een uitgewerkt hengsel. De binnenzijde is voorzien van roo...
Jugendstil messing jardiniere met zinken binnenbak. Circa 1915. Eissenloeffel-stijl. Afmeting: 8 x 35 x 10 cm. In goede staat.
Zilveren lodereindoosje, 835/000, achtkantig versierd met divers bandwerk. MT.: van der Meulen, Joure. jl.:o:1974. ca 24 gram 3,5x3,5x5cm. In goede staat
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1907. De mal is van het bekende atelier van Jumeau. Ze heeft kristallen paperweight ogen, een pruik van mohai...
Goud op zilveren ring, 925/000, breed model versierd met gezaagde bloemen bezet met zirconia's. breedte 13 mm ø 56, ca 6 gram. In goede staat.
Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 390, Duitsland ca. 1900. Glazen ogen en een pruik van cellulose. Ze heeft een prachtig geleed lijf en antieke kleding. Lengte 60 cm.