Kapitale 19e eeuwse Japanse porseleinen schotel met bodemmerk en roofvogel in boom. Afmeting: 11 x 66 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen diepe Familie Rose borden met florale decor. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.
Fijne geelgouden ring, 585/000, met een ruitvormig plaatje aan de bovenzijde, 7x7mm. ø 54 ca 1,1 gram. In goede staat
Grote Duitse Meissen porseleinen tafellamp. Handbeschilderd met bloemen en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Herend servies. Vijftig-delig. Met casis-kleurige florale en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Kop en schotels, bonbonnieres, suiker/melk set, theekan, tablet, schaaltje, petit four sc...
Zeldzame grote messing (bibliothecarislamp) bureaulamp. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 51 x 15 cm. In goede staat.
Antiek miniatuur damesportret. Dame met bloemen. Olieverf op pannel. Afmeting: 8,5 x 7 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten speeldoos. Polyphon of symphonion. Circa 1900. Met dubbele kam en twee platen. Kam heel, alleen genummerd. Afmeting: 25 x 45 x 35 cm. In goede functionerende staat.
Grote antieke Chinees porseleinen druivenschotel. Afmeting: 6 x 33,3 cm ø. In goede staat.
Grote moderne mondgeblazen glazen vaas groen/blauw. Met glas overlay licht-groen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 24 cm ø. In goede staat.
Ronde hanger wit, 333/000, met zirconia. 6 mm. In goede staat
Mes met zilveren heft, 833/000, versierd met een staande leeuw met schild. en acunthusbladeren. MT.: B.W.Eldick, Zutphen, 1917-1950. 25 cm. In goede staat
Fijne geelgouden ring, 585/000, met krul en een briljant geslepen diamant, ca 0,10 ct. ø52, ca 1,9 gram. In goede staat
Set van geelgouden sieraden met diamant, 585/000, bestaande uit een hanger, een ring en oorknoppen met een witgouden halve maan bezet met een briljant geslepen diamant. totaal ca 0,16 ct. ø 56, lengte...
Antieke Duitse notenhouten Lenzkirch Jugendstil wekkerklok. Lenzkirch 1 Million, nr.: 325695. Met bronzen beslag. Uurwerk behoeft reiniging en zit los. Afmeting: 19 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 18e - 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staand horloge met acht bellen speelwerk en uurslag op gongspiraal. William Clement Feverschaw. Drie gewichten, kwartierslag. Eén melodie + silent. Klok...
Zeldzaam 19e eeuws gesigneerd Frans bronzen klokkenstel door Clodion. Met wit Carrara marmer en vergulding. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 39 - 40 cm. In goede s...
Antieke ijzeren kaarsensnuiter met knipmechaniek en 925/000 zilveren grepen, liggend op drie pootjes. Vermoedelijk Engels, 1816. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1907. De mal is van het bekende atelier van Jumeau. Ze heeft kristallen paperweight ogen, een pruik van mohai...
Grote oude Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte klapmuts kom, met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: 9,5 x 20,8 cm ø. In goede staat.
Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 390, Duitsland ca. 1900. Glazen ogen en een pruik van cellulose. Ze heeft een prachtig geleed lijf en antieke kleding. Lengte 60 cm.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen olielamp met vergulde monturen. Voet verbogen. Afmeting: 77 x 20 cm ø. In redelijke staat.
Collier van gitkralen, ø 16 mm, van een zilveren sluiting. 833/000. Lengte 42 cm.
Twee maal oud/antiek kristal. Bestaande uit: *Pijpvaas met roccailles, verguld. *Villeroy en Boch vaas met koperen monturen. Afmeting: H 24 - 25 cm. In goede staat.