Oude Duitse mahoniehouten stickbarometer. Goldtime. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 102 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen diepe Familie Rose borden met florale decor. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.
Herend servies. Vijftig-delig. Met casis-kleurige florale en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Kop en schotels, bonbonnieres, suiker/melk set, theekan, tablet, schaaltje, petit four sc...
Houten wandelstok met zilveren greep, 830/000 met gravure: Pa 50arsdagen. Diverse deuken, in redelijk goede staat. 80 cm.
Antieke ijzeren geëmailleerde haardset in de vorm van een ridder. Vier-delig. Circa 1900. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Grote oude Willem II tabakspot met bakeliet deksel + Hero Royal Sphinx Maastricht keramieken asbak. Afmeting: 1 7 -18 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen druivenschotel. Afmeting: 6 x 33,3 cm ø. In goede staat.
Grote moderne mondgeblazen glazen vaas groen/blauw. Met glas overlay licht-groen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 24 cm ø. In goede staat.
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1907. De mal is van het bekende atelier van Jumeau. Ze heeft kristallen paperweight ogen, een pruik van mohai...
Bijbel, 1818, met rood bruine kaft met bewerking, voorzien van een dubbel zilveren slot Empire, met lijnendecor en opgelegde bloemen, één ontbreekt. MT.: N.Reek, Hoorn, jl.:D:1838. 10x15x5,5cm. In re...
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een rechthoekige witgouden zetkast met 3 briljant geslepen diamanten. totaal ca 0,11 ct. ø 56 ca 1,5 gram. In goede staat.
Lot diverse antieke carbid en petroleumlampen. Groot formaat. Afmeting: circa 17 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Jugendstil messing jardiniere met zinken binnenbak. Circa 1915. Eissenloeffel-stijl. Afmeting: 8 x 35 x 10 cm. In goede staat.
Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 390, Duitsland ca. 1900. Glazen ogen en een pruik van cellulose. Ze heeft een prachtig geleed lijf en antieke kleding. Lengte 60 cm.
Pop van papier-maché met een laagje was er over. (Zogenaamde wax-over). ca. 1880. Niet gemerkt, dus de maker is onbekend. Het borststuk is eveneens van papier-maché overtrokken met een waslaag. Glazen...
Twee maal oud/antiek kristal. Bestaande uit: *Pijpvaas met roccailles, verguld. *Villeroy en Boch vaas met koperen monturen. Afmeting: H 24 - 25 cm. In goede staat.
Twee antieke C.J. Lanoij glazen bolvazen. Circa 1919. Afmeting: 15 - 19 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen lampenvoet. Jager met boog en vogel op rug. Op natuurstenen basement. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse messing vernikkelde Jugendstil lampenvoet met kraanvogel. Circa 1915. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
18e Eeuwse zilveren lepel met Haags Lofje. Mr. Nicolaas van Nuys TT 's-Gravenhage. Anno 1768. Lengte 22 cm. Circa 72 gram. In goede staat.
Antieke 18e - 19e eeuwse glazen bruidskaraf met dubbele oorgrepen, opgelegde slingers en diverse gematteerde gegraveerde afbeeldingen. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Sigarenkoker uit schildpad versierd met zilveren randen en een afbeelding van een boer met 2 paarden. MT.
: H.J. van Halteren, Schoonhoven. In goede staat.
Zilveren collier, 925/000 gerhodineerd met slanghanger. Ankercollier waaraan een hanger zit in de vorm van een slang met ogen bezet met robijnen en verder bezet met wit topasen. Grootte hanger 3x2cm. ...
Zeer grote Delfts blauwe sierschotel naar 18e eeuws voorbeeld. Met spreuk; 'er helpt geen medicijn het is minne pijn'. 20e Eeuw. Afmeting: ø 42 cm. In goede staat.