Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 28. Juni 2019 ab 18:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Antieke Franse bureauklok, 1900
Ergebnis: 170 EUR

Zeldzame antieke Franse bureauklok. Man met perronwagen en bagage. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Lot oud porselein, divers (6x)
Ergebnis: 25 EUR

Zes maal oud divers porselein. Bestaande uit: Amfora vaas Kaiser Germany + Limoges dekseldoos, handbeschilderd, floraal + Royal Copenhagen zoutnap + theepot + Chinese schaal + antieke handbeschilderde...

3x Murano glaswerk
Startpreis 40 EUR

Drie maal Murano glaswerk. Circa 1960. Eén maal met goudkleur, één maal rood/blauw, één maal bruin/transparant. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.

3x 18e Eeuwse bordjes
Startpreis 75 EUR

Drie Chinees porseleinen borden met Swastika tekens + floraal. 18e Eeuw. Eén bordje minimale chips. Afmeting: 16 x 21,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Kapitale grote antieke Familie Rose sierschotel
Startpreis 1.300 EUR

Kapitale grote antieke octagonale Chinees porseleinen Familie Rose sierschotel. Met florale en eend decor. Minimale chips rand. Afmeting: 5,5 x 40,5 x 40,5 cm. In goede staat.

Zilveren tafelborstel
Startpreis 50 EUR

Zilveren tafelborstel, 833/000, ovaal model mett voorstelling van de nachtwacht. MT.: Zaanlandse Zilversmederij, Haarlem. jl.:E:1939. 9x6,5cm. In goede staat

Paar zilveren kandelaars
Startpreis 280 EUR

Paar zilveren kandelaars, 835/000, op ronde voet met gelobde bewerking. Enkele deukjes, verder in goede staat.

Duitse staande klok, 1725
Startpreis 250 EUR

Vroeg 18e eeuwse Duitse staande klok. Anno 1725. Origineel beschilderde klokkast. Uurwerk niet nagekeken op functie. Afmeting: H 205 cm. In goede staat.

12x H0 Wagons
Ergebnis: 50 EUR

Kavel met 12 wagons van Roco en Fleischmann, H0 spoor. Allen in redelijk tot goede staat

4 Bestekdelen met zilver
Startpreis 100 EUR

Vier bestekdelen: een zilveren strooilepel, 833/000, met schelpvormige gezaagde bak, een taartschep met schep met guilloche gravering, MT.: Van Kempen en Zonen, Voorschoten, jl.:p:1874, sardinevork, p...

Le Roy parelmoer Vorderzappler, 19e eeuw
Startpreis 200 EUR

19e Eeuws miniatuur parelmoer Vorderzappler klokje. Le Roy a Paris. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.

4-Streng collier met parel & nefriet
Startpreis 525 EUR

Collier van parels en nefriet bevestigd aan een groot geelgouden slot, 585/000. Collier van 4 rijen met gefacetteerde nefrietkralen en zoetwaterparels, om en om, bevestigd aan een grote gouden sluitin...

5-Delig Delfts kaststel
Ergebnis: 310 EUR

18e Eeuwse lampetkan, gemerkt vijf-delig kaststel met chinoisserie decor. Restauraties + beschadigingen. Afmeting: 20 - 31 cm. In redelijke staat.

Collier van geslepen onyx
Startpreis 125 EUR

Collier van gefacetteerde onyx, ø 10 mm, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting, 585/000.42 cm. In goede staat

Antieke Franse bureauklok, 1900
Startpreis 80 EUR

Antieke Franse compositie metalen bureauklok met jachthond. Circa 1900. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Bloedkoralen collier met gouden streekslot
Startpreis 450 EUR

Collier van bloedkoralen met geelgouden streeksluiting, 585/000. Collier met 4 rijen bloedkoraal, tonmodel ø 5,5mm, voorzien van grote geelgouden streeksluiting in de vorm van een knoop met filigrain ...

Zilveren armband, robijn
Startpreis 20 EUR

Zilveren rinkelband, 925/000, met een opgesoldeerd element met zirconia's en robijnen. ø58mm. ca 5,2 gram. In goede staat

Oude Chinese klapmuts kom
Startpreis 1.200 EUR

Oude Chinees porseleinen klapmuts kom met zes tekens bodemmerk, Geisha's en zotje., is professioneel gerestaureerd. Afmeting: 8 x 16 cm ø. In goede staat.

Antiek tafelstuk, 1915
Startpreis 130 EUR

Antiek compositie metalen tafelstuk. Jugendstil met geisha en parasol. Circa 1915. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Antieke regulateur, 1890
Ergebnis: 60 EUR

Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur. Circa 1890. Stukjes lijst weg. Afmeting: 87 cm. In redelijke staat.

2x Familie Rose dekselvazen, 19e eeuw
Startpreis 1.500 EUR

Twee prachtige grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met Familie Rose decor, vogels en florale decor. Afmeting: 46 x 24,5 cm ø. In goede staat.

2 Zilveren zakhorloges
Startpreis 50 EUR

Twee zilveren zakhorloges, een Engels zakhorloge en een Duits zakhorloge met witmetalen beschermkast. ø ca 5 cm.

2 Kristallen odeurfacons
Startpreis 50 EUR

Twee geslepen odeurflacons, één rechthoekig en één 10-kantig model, compleet met binnenstopjes en een bolle schroefdop, plated. Beiden wat gedeukt. 9-11 cm hoog. In goede staat

Warmink tafelklok
Ergebnis: 60 EUR

Wortelnoten Warmink tafelklok met halfuur-slag op dubbele bel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Venetiaanse stalamp
Startpreis 300 EUR

Grote Venetiaanse houten stalamp met beschildering en moor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 190 cm. In goede staat.

2x Weense borden, 19e eeuw
Startpreis 750 EUR

Twee zeldzame 19e eeuwse Weens gemerkte porseleinen handbeschilderde borden. Door Ed. Baerschneider. Eén maal Urteil des Paris. Eén maal Rinaldo + Armide. Afmeting: ø 24 cm. In goede staat.

3-Delig klokkenstel
Startpreis 80 EUR

Italiaans drie-delig bronzen klokkenstel met batterij uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Functie niet getest. Afmeting: 41 - 42 cm. In goede staat.

Witgouden ring met diamant
Startpreis 275 EUR

Witgouden ring, 585/000, markiesvormig met 10 briljant geslepen diamanten. Totaal ca 0,60ct. Breedte 17 mm, ø 55 ca 2,3 gram. In goede staat

4 Zilveren ringen
Ergebnis: 50 EUR

Vier zilveren ringen, 925/000, met amethist, maansteen en markesiet. ca 43 gram.

Antiek Frans klokkenstel, 1890
Startpreis 140 EUR

Antiek Frans marmeren klokkenstel met verguld messing. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Twee zuilen gelijmd. Afmeting: 35 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke tafellamp, 1920
Ergebnis: 150 EUR

Antieke compositie metalen tafellamp op marmeren basement. Circa 1920. Putti slaat op trommel. Elektrificering later. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Antieke lakstempel in cassette
Ergebnis: 75 EUR

Antiek vergulde lakstempel in originele cassette. Met florale guilandes. Afmeting: 12 x 6,5 x 5,5 cm. In goede staat.

4x Oude Chinese bordjes
Startpreis 100 EUR

Vier oude Chinees porseleinen bordjes met florale decors en bodemmerk. Eén bord beschadigd. Afmeting: 19,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

6x Zilveren taartvorkjes + roomlepel
Startpreis 85 EUR

Zes 835/000 zilveren taartvorkjes met snijtand en een 835/000 zilveren roomlepel. Model 400. Ontwerp Gustaf Beran. Mr. Gerritsen en Van Kempen - Zeist. Circa 1940. Afmeting: 12,5 cm. Totaal circa 133 ...

Horloge Spinnakker
Startpreis 70 EUR

Stalen horloge Spinnakker, chronograaf met stalen band met klipsluiting. Voorzien van een witte wijzerplaat met rode aanduiding. ø kast 43 mm. In originele doos. Nieuw

Antieke Franse pendule met barometer
Startpreis 500 EUR

Grote antieke Franse zwart marmeren pendule met vuurverguld brons en barometer. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 42 x 33 x 16 cm. In goede staat.

2x Antieke kruideniers voorraadblikken
Ergebnis: 55 EUR

Twee grote antieke kruideniers voorraadblikken. Eén maal Korffs' Cacao Amsterdam, circa 1910. Eén maal Neuteboom Koffie - Thee, circa 1930. Afmeting: 40 x 30 x 38 cm / 34 x 27 cm. In redelijke staat.

Zilveren mandje
Startpreis 100 EUR

Zilveren mand, 800/000, rond gezaagd model met geschulpte rand met bewerking. ø18x7cm. ca 186 gram. In goede staat

Japanse Imari klok, 19e eeuw
Startpreis 200 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen wandklok met stil uurwerk. Circa 1880. Afmeting: 11 x 36,5 cm ø. In goede staat.

Oorstekers granaat & zaadparel
Startpreis 140 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met een rozet van granaatstenen met op de hoeken een zaadparel. ø 10 mm. totaal ca 2,5 gram. In goede staat

2x Antieke kandelaren
Ergebnis: 60 EUR

Twee antieke messing kaarskandelaren. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 1 8 - 24 cm. In goede staat.

Visbestek
Startpreis 15 EUR

Twee viscouverts, met 2 messen en vorken, plated met een heft voorzien van een ribbewerking. 20 cm. In redelijk goede staat.

Friese staartklok met bruidskrans
Startpreis 120 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Friese staartklok met mooie originele beschilderde wijzerplaat, wekker en bruidskrans. Afmeting: 142 cm. In goede staat.

2x Sitzendorf figuren
Startpreis 80 EUR

Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. Bloemenjongen en meisje . Afmeting: 15 cm. In goede staat.

2x Antieke portretbordjes, 1900
Startpreis 90 EUR

Twee antieke handbeschilderde porseleinen borden met meisjesportretten. Gemerkt D.L.R. & Co. Copyright. Circa 1900. Afmeting: ø 16,3 cm. In goede staat.

Uitgebreid platd Keltum bestek
Startpreis 30 EUR

Uitgebreid plated Keltum bestek. 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 27 cm. In goede staat.

Zilveren armband met zirconia's
Startpreis 60 EUR

Brede zilveren armband, 925/000, met gekleurde zirconia's. Armband met vierkante en langwerpige zetkasten bezet met gefacetteerde witte en roze zirconia's. de zijkanten van de schakels zijn eveneens b...

Houten dekseldoos met portret, 19e eeuw
Startpreis 90 EUR

19e Eeuwse handbeschilderde houten dekseldoos met lezende man. Binnenrand iets beschadigd. Afmeting: 4 x 12 cm ø. In goede staat.

Gouden ring zirconia
Startpreis 60 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met zirconia. Cachetring met een zirconia. Breedte 7 mm, ø 57. ca 2,0 gram. In redelijk goede staat

Franse comtoise, 19e eeuw
Ergebnis: 50 EUR

Grote 19e eeuwse Franse comtoise met harpslinger en gietijzer bok spillegang. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 48 x 28 x 15 cm. In goede staat.

6x Antieke Chinese borden
Ergebnis: 170 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen borden met vazen decors etc. 18e Eeuw. Eén bord haarlijn. Eén bord gelijmd. Eén bord chips, rest goed. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Barok-stijl plafondlamp
Startpreis 40 EUR

Zes-lichts messing Barok-stijl plafondlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 42 cm. ø. In goede staat.

Antiek Louis Quinze kabinet, 18e - 19e eeuw
Startpreis 700 EUR

Antiek Hollands 18e - 19e eeuws mahoniehouten Louis Quinze kabinet met bronzen beslag. Zijkanten scheuren, verder in redelijk/goede staat. Afmeting: 235 x 185 x 60 cm.

J. Korthals, Amsterdamse gracht
Startpreis 1.500 EUR

Jan Korthals. 1916 - 1972. Amsterdamse gracht met platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Oude messing tafel olielamp
Ergebnis: 40 EUR

Oude messing tafellamp met klauwpoten. Hoogte verstelbaar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x 24 cm ø. In goede staat.

Lot oude/antieke wandtegels
Ergebnis: 105 EUR

Lot diverse oude/antieke Hollandse wandtegels. 18e Eeuw / 20e Eeuw. Onder andere: Tichelaar, putti, spelende kinderen, mangaan. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren nootmuskaatrasp
Ergebnis: 210 EUR

Zilveren nootmuskaatrasp, 925/000. Cilindervormige koker met rasp. MT.: Joseph Willmore, Birmingham jl.:R:1840. ø2,5x6,5cm. ca 34 gram. In goede staat

2x Prachtige gestoken Chinese consoles
Startpreis 500 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse Chinese houtgestoken consoles met florale decors en koppen. Afmeting: 32 x 60 cm. In goede staat.

2x Antiek tin
Ergebnis: 30 EUR

Twee maal antiek tin. Eén maal dekselpot, 18e - 19e eeuw. Eén maal dekseldoos met guirlandes, 19e eeuw. Afmeting: 13 - 22 cm. In goede staat.

H. van Leeuwen van Oudewater,
Startpreis 300 EUR

Henk van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Landschap met ploegende boer met drie paarden. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.

Gouden hanger camee
Startpreis 175 EUR

Grote geelgouden hanger, 585/000, met fraai gesneden schelpcamee met vrouwfiguur, voorzien van een gouden rand met getorste bewerking. 35x57mm, incl. oog. ca 12,15 gram. In zeer goede staat

3x Oud porselein
Startpreis 40 EUR

Drie delen oud porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dekseldoos met goud en figuren decor. 13-Delige petit Four-set met floraal/goud decor. Mocca kannetje, met floraal/goud decor. Afmeting: 9 - 21 cm. I...

Mini Cooper bankje
Startpreis 400 EUR

Bankje gemaakt van een Mini Cooper. Voorkant met werkende verlichting! Afmeting: 64 x 130 x 65 cm. In goede staat.

J. Donna Fecit, Hollands landschap met vaart
Startpreis 350 EUR

J. Donna Fecit, 19e Eeuw. Hollands landschap met vaart, molen, figuren en boot. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 29 cm. In goede staat.

Dames horloge
Ergebnis: 60 EUR

Geelgouden dameshorloge, 585/000, met double band. Zakhorloge in geelgouden kast met bloemversiering bevestigd aan een geschakelde double band. Mechanisch.

2x Oude Chinese borden
Startpreis 700 EUR

Twee oude Chinees porseleinen borden met figuren in tuin decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Montis fauteuils
Ergebnis: 350 EUR

Twee lichtbruine lederen Montis design stoelen met chrome. Afmeting: 93 x 64 x 68 cm. In goede staat.

Schrijfbureau, 1870
Ergebnis: 450 EUR

19e Eeuws Duits wortelnoten Louis Philippe schrijfbureau met opstand. Circa 1870. Afmeting: 140 x 105 x 66 cm. In goede staat.

E. Strasser, Vrouw plukt bloemen
Ergebnis: 250 EUR

E. Strasser. 19e Eeuw. Mogelijk Edouard Strasser. 1820 - . Vrouw plukt bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 12 x 30,5 cm. In goede staat.

R. Dozeman, Haven van Enkhuizen
Startpreis 120 EUR

Roel Dozeman. 1924 - . Meppeler School. Haven Enkhuizen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

5-Delig Fayence kaststel
Startpreis 275 EUR

Vijf-delig oud Delfts Fayence kaststel met landschappen en figuur decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28 - 38 cm. In goede staat.

Jachtkast, 1880
Startpreis 500 EUR

Franse jachtkast. Circa 1880. Massief eiken. Afmeting: H 230 x 140 x 55 cm.

L. Basset, Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren
Startpreis 280 EUR

L. Basset. 21e Eeuw. Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Groot lot mineralen
Startpreis 50 EUR

Groot lot diverse mineralen in twee dozen. Circa 40 x 50 x 60 cm. In goede staat.

Houtgestoken bankje, 1880
Startpreis 125 EUR

Duits historisme eikenhouten gestoken halbankje met vogels en heilig hart. Circa 1880. Afmeting: 52 x 76 x 32 cm. In goede staat.

Dekseldoos van hoorn of bakeliet
Ergebnis: 80 EUR

Oude hoornen of bakelieten dekseldoos met messing bodem en bewerkt deksel. Voorstelling vrijlating gevangenen van Versailles. Afmeting: 2,7 x 7,6 cm ø. In goede staat.

F. Weber, Stadsgezicht
Ergebnis: 140 EUR

F. Weber 1988. Duitse School. Barok stadsgezicht naar oud voorbeeld met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 90 cm. In goede staat.

5x Delfts blauw Fayence
Ergebnis: 50 EUR

Vijf maal Delfts blauw Fayence. 20e Eeuw. Ram en bord Porceleyne Fles. Floraal + vogel. Afmeting: ø 17 - 25 cm. In goede staat.

Engelse salontafel
Ergebnis: 200 EUR

Engelse palissanderhouten salontafel. Afmeting: ø 120 c 55 cm.

Religieus handwerk in lijst
Ergebnis: 30 EUR

19e Eeuws religieus handwerk met aparte lijst uit ebbenhout, been, koperbeslagen. Lucie De Sanger. 1879. Afmeting: 79 x 78 cm. In goede staat.

H. Hulk, Zeilboten op vaart
Startpreis 750 EUR

H. Hulk. 1842 - 1937. Zeilboten op vaart. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 14 cm. In goede staat.

Ongebruikte electrische gitaar
Startpreis 50 EUR

Ongebruikte electrische gitaar Discover Guitar USB. Gemerkt Jon Learn to play. Afmeting: 107 cm. In goede staat.

Oud Chinees trekpotje
Startpreis 80 EUR

Oud Chinees porseleinen trekpotje met rood bodemmerk. Landschap + tekst decor. Afmeting: 9 x 17 x 11,5 cm. In goede staat.

Antieke Blanc de Chine boeddha
Startpreis 100 EUR

Antiek Chinees porseleinen Blanc de Chine lachende boeddha. Afmeting: 28,6 cm. In goede staat.

Ikoon
Startpreis 100 EUR

Groot oud handgeschilderd ikoon. Madonna. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 27 cm. In goede staat.

Miniatuur op ivoor, Naakte dame
Ergebnis: 50 EUR

19e Eeuwse miniatuurschildering. Naakte dame op ivoor. Met schildpadlijst. Schilderwerk iets verpoetst. Olieverf op paneel. Afmeting: 14 x 10 cm. In redelijke staat.

Louis Soonius, Rotterdamse Steigersgracht
Ergebnis: 60 EUR

Louis Soonius. 1883 - 1956. Rotterdamse Steigersgracht. Aquarel op papier. Afmeting: 47 x 36 cm. In goede staat.

4x Jaargetijden
Startpreis 60 EUR

Vier antieke Duitse handbeschilderde vier-jaargetijden, gemaakt van was. Afmeting: 21,5 x 17 x 1,5 cm. In goede staat.

H. van Leeuwen, Hollands landschap met windmolen
Startpreis 170 EUR

H. van Leeuwen. Circa 1920. Toegeschreven aan H. van Leeuwen van Oudewater. Hollands landschap met windmolen. Afmeting: 20 x 16 cm. In goede staat.

Antieke Chinese dekseldoos, 1900
Startpreis 125 EUR

Antieke Chinese emaille dekseldoos met figuren in tuin/floraal en tekens decor. Circa 1900. Afmeting: 5 x 17 x 12 cm. In goede staat.

2x Antieke sloten
Startpreis 120 EUR

Twee antieke ijzeren sloten. 18e - 19e Eeuw. Louis Seize. Zonder sleutel. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.

Art Nouveau vakverdeelschaal
Startpreis 30 EUR

Vernikkelde messing Art Nouveau verdeelschaal met vijf kristallen schalen. Eén met barst. Circa 1915. Afmeting: 18 x 28 cm ø. In redelijk/goede staat.

Antiek wandkleed met religieuze voorstelling, 1900
Startpreis 100 EUR

Antiek wandkleed met religieuze voorstelling. Circa 1900. Afmeting: 150 x 130 cm. In goede staat.

Antieke lampenvoet, 1920
Startpreis 70 EUR

Antieke handbeschilderde porseleinen lampenvoet met florale/vogel decor. Circa 1920. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.

Lot met vier waaiers
Startpreis 40 EUR

Lot van vier oude waaiers. Eén maal Frans. Drie maal China. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 35 cm. In goede staat.

Grote Japanse cloisonne vaas
Startpreis 220 EUR

Grote antieke Japanse cloisonne vaas met draken, paradijsvogels en florale decors. Afmeting: 49 x 30 cm ø. In goede staat.