Zeldzame antieke Franse bureauklok. Man met perronwagen en bagage. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Zes maal oud divers porselein. Bestaande uit: Amfora vaas Kaiser Germany + Limoges dekseldoos, handbeschilderd, floraal + Royal Copenhagen zoutnap + theepot + Chinese schaal + antieke handbeschilderde...
Drie maal Murano glaswerk. Circa 1960. Eén maal met goudkleur, één maal rood/blauw, één maal bruin/transparant. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen borden met Swastika tekens + floraal. 18e Eeuw. Eén bordje minimale chips. Afmeting: 16 x 21,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Kapitale grote antieke octagonale Chinees porseleinen Familie Rose sierschotel. Met florale en eend decor. Minimale chips rand. Afmeting: 5,5 x 40,5 x 40,5 cm. In goede staat.
Zilveren tafelborstel, 833/000, ovaal model mett voorstelling van de nachtwacht. MT.: Zaanlandse Zilversmederij, Haarlem. jl.:E:1939. 9x6,5cm. In goede staat
Paar zilveren kandelaars, 835/000, op ronde voet met gelobde bewerking. Enkele deukjes, verder in goede staat.
Vroeg 18e eeuwse Duitse staande klok. Anno 1725. Origineel beschilderde klokkast. Uurwerk niet nagekeken op functie. Afmeting: H 205 cm. In goede staat.
Kavel met 12 wagons van Roco en Fleischmann, H0 spoor. Allen in redelijk tot goede staat
Vier bestekdelen: een zilveren strooilepel, 833/000, met schelpvormige gezaagde bak, een taartschep met schep met guilloche gravering, MT.: Van Kempen en Zonen, Voorschoten, jl.:p:1874, sardinevork, p...
19e Eeuws miniatuur parelmoer Vorderzappler klokje. Le Roy a Paris. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.
Collier van parels en nefriet bevestigd aan een groot geelgouden slot, 585/000. Collier van 4 rijen met gefacetteerde nefrietkralen en zoetwaterparels, om en om, bevestigd aan een grote gouden sluitin...
18e Eeuwse lampetkan, gemerkt vijf-delig kaststel met chinoisserie decor. Restauraties + beschadigingen. Afmeting: 20 - 31 cm. In redelijke staat.
Collier van gefacetteerde onyx, ø 10 mm, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting, 585/000.42 cm. In goede staat
Antieke Franse compositie metalen bureauklok met jachthond. Circa 1900. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Collier van bloedkoralen met geelgouden streeksluiting, 585/000. Collier met 4 rijen bloedkoraal, tonmodel ø 5,5mm, voorzien van grote geelgouden streeksluiting in de vorm van een knoop met filigrain ...
Zilveren rinkelband, 925/000, met een opgesoldeerd element met zirconia's en robijnen. ø58mm. ca 5,2 gram. In goede staat
Oude Chinees porseleinen klapmuts kom met zes tekens bodemmerk, Geisha's en zotje., is professioneel gerestaureerd. Afmeting: 8 x 16 cm ø. In goede staat.
Antiek compositie metalen tafelstuk. Jugendstil met geisha en parasol. Circa 1915. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur. Circa 1890. Stukjes lijst weg. Afmeting: 87 cm. In redelijke staat.
Twee prachtige grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met Familie Rose decor, vogels en florale decor. Afmeting: 46 x 24,5 cm ø. In goede staat.
Twee zilveren zakhorloges, een Engels zakhorloge en een Duits zakhorloge met witmetalen beschermkast. ø ca 5 cm.
Twee geslepen odeurflacons, één rechthoekig en één 10-kantig model, compleet met binnenstopjes en een bolle schroefdop, plated. Beiden wat gedeukt. 9-11 cm hoog. In goede staat
Wortelnoten Warmink tafelklok met halfuur-slag op dubbele bel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Grote Venetiaanse houten stalamp met beschildering en moor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 190 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 19e eeuwse Weens gemerkte porseleinen handbeschilderde borden. Door Ed. Baerschneider. Eén maal Urteil des Paris. Eén maal Rinaldo + Armide. Afmeting: ø 24 cm. In goede staat.
Italiaans drie-delig bronzen klokkenstel met batterij uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Functie niet getest. Afmeting: 41 - 42 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, markiesvormig met 10 briljant geslepen diamanten. Totaal ca 0,60ct. Breedte 17 mm, ø 55 ca 2,3 gram. In goede staat
Vier zilveren ringen, 925/000, met amethist, maansteen en markesiet. ca 43 gram.
Antiek Frans marmeren klokkenstel met verguld messing. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Twee zuilen gelijmd. Afmeting: 35 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke compositie metalen tafellamp op marmeren basement. Circa 1920. Putti slaat op trommel. Elektrificering later. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Antiek vergulde lakstempel in originele cassette. Met florale guilandes. Afmeting: 12 x 6,5 x 5,5 cm. In goede staat.
Vier oude Chinees porseleinen bordjes met florale decors en bodemmerk. Eén bord beschadigd. Afmeting: 19,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zes 835/000 zilveren taartvorkjes met snijtand en een 835/000 zilveren roomlepel. Model 400. Ontwerp Gustaf Beran. Mr. Gerritsen en Van Kempen - Zeist. Circa 1940. Afmeting: 12,5 cm. Totaal circa 133 ...
Stalen horloge Spinnakker, chronograaf met stalen band met klipsluiting. Voorzien van een witte wijzerplaat met rode aanduiding. ø kast 43 mm. In originele doos. Nieuw
Grote antieke Franse zwart marmeren pendule met vuurverguld brons en barometer. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 42 x 33 x 16 cm. In goede staat.
Twee grote antieke kruideniers voorraadblikken. Eén maal Korffs' Cacao Amsterdam, circa 1910. Eén maal Neuteboom Koffie - Thee, circa 1930. Afmeting: 40 x 30 x 38 cm / 34 x 27 cm. In redelijke staat.
Zilveren mand, 800/000, rond gezaagd model met geschulpte rand met bewerking. ø18x7cm. ca 186 gram. In goede staat
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen wandklok met stil uurwerk. Circa 1880. Afmeting: 11 x 36,5 cm ø. In goede staat.
Geelgouden oorstekers, 585/000, met een rozet van granaatstenen met op de hoeken een zaadparel. ø 10 mm. totaal ca 2,5 gram. In goede staat
Twee antieke messing kaarskandelaren. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 1 8 - 24 cm. In goede staat.
Twee viscouverts, met 2 messen en vorken, plated met een heft voorzien van een ribbewerking. 20 cm. In redelijk goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Friese staartklok met mooie originele beschilderde wijzerplaat, wekker en bruidskrans. Afmeting: 142 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. Bloemenjongen en meisje . Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Twee antieke handbeschilderde porseleinen borden met meisjesportretten. Gemerkt D.L.R. & Co. Copyright. Circa 1900. Afmeting: ø 16,3 cm. In goede staat.
Uitgebreid plated Keltum bestek. 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 27 cm. In goede staat.
Brede zilveren armband, 925/000, met gekleurde zirconia's. Armband met vierkante en langwerpige zetkasten bezet met gefacetteerde witte en roze zirconia's. de zijkanten van de schakels zijn eveneens b...
19e Eeuwse handbeschilderde houten dekseldoos met lezende man. Binnenrand iets beschadigd. Afmeting: 4 x 12 cm ø. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met zirconia. Cachetring met een zirconia. Breedte 7 mm, ø 57. ca 2,0 gram. In redelijk goede staat
Grote 19e eeuwse Franse comtoise met harpslinger en gietijzer bok spillegang. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 48 x 28 x 15 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinees porseleinen borden met vazen decors etc. 18e Eeuw. Eén bord haarlijn. Eén bord gelijmd. Eén bord chips, rest goed. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Zes-lichts messing Barok-stijl plafondlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 42 cm. ø. In goede staat.
Antiek Hollands 18e - 19e eeuws mahoniehouten Louis Quinze kabinet met bronzen beslag. Zijkanten scheuren, verder in redelijk/goede staat. Afmeting: 235 x 185 x 60 cm.
Jan Korthals. 1916 - 1972. Amsterdamse gracht met platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Oude messing tafellamp met klauwpoten. Hoogte verstelbaar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x 24 cm ø. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke Hollandse wandtegels. 18e Eeuw / 20e Eeuw. Onder andere: Tichelaar, putti, spelende kinderen, mangaan. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren nootmuskaatrasp, 925/000. Cilindervormige koker met rasp. MT.: Joseph Willmore, Birmingham jl.:R:1840. ø2,5x6,5cm. ca 34 gram. In goede staat
Twee prachtige 19e eeuwse Chinese houtgestoken consoles met florale decors en koppen. Afmeting: 32 x 60 cm. In goede staat.
Twee maal antiek tin. Eén maal dekselpot, 18e - 19e eeuw. Eén maal dekseldoos met guirlandes, 19e eeuw. Afmeting: 13 - 22 cm. In goede staat.
Henk van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Landschap met ploegende boer met drie paarden. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
Grote geelgouden hanger, 585/000, met fraai gesneden schelpcamee met vrouwfiguur, voorzien van een gouden rand met getorste bewerking. 35x57mm, incl. oog. ca 12,15 gram. In zeer goede staat
Drie delen oud porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dekseldoos met goud en figuren decor. 13-Delige petit Four-set met floraal/goud decor. Mocca kannetje, met floraal/goud decor. Afmeting: 9 - 21 cm. I...
Bankje gemaakt van een Mini Cooper. Voorkant met werkende verlichting! Afmeting: 64 x 130 x 65 cm. In goede staat.
J. Donna Fecit, 19e Eeuw. Hollands landschap met vaart, molen, figuren en boot. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 29 cm. In goede staat.
Geelgouden dameshorloge, 585/000, met double band. Zakhorloge in geelgouden kast met bloemversiering bevestigd aan een geschakelde double band. Mechanisch.
Twee oude Chinees porseleinen borden met figuren in tuin decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee lichtbruine lederen Montis design stoelen met chrome. Afmeting: 93 x 64 x 68 cm. In goede staat.
19e Eeuws Duits wortelnoten Louis Philippe schrijfbureau met opstand. Circa 1870. Afmeting: 140 x 105 x 66 cm. In goede staat.
E. Strasser. 19e Eeuw. Mogelijk Edouard Strasser. 1820 - . Vrouw plukt bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 12 x 30,5 cm. In goede staat.
Roel Dozeman. 1924 - . Meppeler School. Haven Enkhuizen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Vijf-delig oud Delfts Fayence kaststel met landschappen en figuur decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28 - 38 cm. In goede staat.
Franse jachtkast. Circa 1880. Massief eiken. Afmeting: H 230 x 140 x 55 cm.
L. Basset. 21e Eeuw. Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Groot lot diverse mineralen in twee dozen. Circa 40 x 50 x 60 cm. In goede staat.
Duits historisme eikenhouten gestoken halbankje met vogels en heilig hart. Circa 1880. Afmeting: 52 x 76 x 32 cm. In goede staat.
Oude hoornen of bakelieten dekseldoos met messing bodem en bewerkt deksel. Voorstelling vrijlating gevangenen van Versailles. Afmeting: 2,7 x 7,6 cm ø. In goede staat.
F. Weber 1988. Duitse School. Barok stadsgezicht naar oud voorbeeld met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 90 cm. In goede staat.
Vijf maal Delfts blauw Fayence. 20e Eeuw. Ram en bord Porceleyne Fles. Floraal + vogel. Afmeting: ø 17 - 25 cm. In goede staat.
19e Eeuws religieus handwerk met aparte lijst uit ebbenhout, been, koperbeslagen. Lucie De Sanger. 1879. Afmeting: 79 x 78 cm. In goede staat.
H. Hulk. 1842 - 1937. Zeilboten op vaart. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 14 cm. In goede staat.
Ongebruikte electrische gitaar Discover Guitar USB. Gemerkt Jon Learn to play. Afmeting: 107 cm. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen trekpotje met rood bodemmerk. Landschap + tekst decor. Afmeting: 9 x 17 x 11,5 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen Blanc de Chine lachende boeddha. Afmeting: 28,6 cm. In goede staat.
Groot oud handgeschilderd ikoon. Madonna. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 27 cm. In goede staat.
19e Eeuwse miniatuurschildering. Naakte dame op ivoor. Met schildpadlijst. Schilderwerk iets verpoetst. Olieverf op paneel. Afmeting: 14 x 10 cm. In redelijke staat.
Louis Soonius. 1883 - 1956. Rotterdamse Steigersgracht. Aquarel op papier. Afmeting: 47 x 36 cm. In goede staat.
Vier antieke Duitse handbeschilderde vier-jaargetijden, gemaakt van was. Afmeting: 21,5 x 17 x 1,5 cm. In goede staat.
H. van Leeuwen. Circa 1920. Toegeschreven aan H. van Leeuwen van Oudewater. Hollands landschap met windmolen. Afmeting: 20 x 16 cm. In goede staat.
Antieke Chinese emaille dekseldoos met figuren in tuin/floraal en tekens decor. Circa 1900. Afmeting: 5 x 17 x 12 cm. In goede staat.
Twee antieke ijzeren sloten. 18e - 19e Eeuw. Louis Seize. Zonder sleutel. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.
Vernikkelde messing Art Nouveau verdeelschaal met vijf kristallen schalen. Eén met barst. Circa 1915. Afmeting: 18 x 28 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antiek wandkleed met religieuze voorstelling. Circa 1900. Afmeting: 150 x 130 cm. In goede staat.
Antieke handbeschilderde porseleinen lampenvoet met florale/vogel decor. Circa 1920. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.
Lot van vier oude waaiers. Eén maal Frans. Drie maal China. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 35 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse cloisonne vaas met draken, paradijsvogels en florale decors. Afmeting: 49 x 30 cm ø. In goede staat.