Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd (Schellack). Afmeting: 63 x 52 cm ø. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast. Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 93 x 104 x 75 cm. In zéér goede staat.
Prachtige Duitse wortelnoten Gründerzeit commode. Circa 1880. Historisme. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 87 x 97 x 55 cm. In goede staat.
Antieke Spaanse salontafel met taps toelopende poten, met lade. Afmeting: 172 x 76 x 53 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten dubbelgebogen 4-laden commode met messing beslag. Circa 1800. Sloten en bovenblad vernieuwd. Circa 1900. Afmeting: 84 x 80 x 48 cm. In goede staat.
Antiek vergulde bronzen Mercurius op wit marmeren sokkel. Circa 1900. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
19e eeuws Japans bronzen figuur. Man met tabakspijp en schoffel. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen figurengroep. Liefdespaar. Geschikt voor pendule. Afmeting: 26,5 x 19,5 x 10,5 cm. In goede staat.
Groot oud Chinees bronzen figuur. Twee-delig. Hoogwaardigheidsbekleder op paard. Afmeting: 36 x 37 x 11 cm. In goede staat.
Oud verguld bronzen boeddhistisch figuur. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 19 x 11 cm. In goede staat.
Oud natuurstenen boeddhahoofd. Afmeting: 14 x 9 x 9,5 cm. In goede staat.
Grote persglazen vaas met matte figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 15 cm ø. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Duitse grijze steengoed baardman kruik met extra drie medaillons. Afmeting: 48 x 27 cm ø. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen vazen met geisha's en spelende kinderen in tuin. Vier-tekens bodemmerk. Afmeting: 22 x 9,7 cm ø. In goede staat.
Aparte oude kantige Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tekst, bodemmerk, landschap + vogel decor. Afmeting: 27 x 20 x 13 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Perzische wandtegel met florale decor. Afmeting: 4 x 20 x 19,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen wandklok met stil uurwerk. Circa 1880. Afmeting: 11 x 36,5 cm ø. In goede staat.
Twee maal 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: Sauskom met floraal + goud decor, één chip + Zoutnap met florale + goud decor. Afmeting: 5 x 22 x 15 cm / 5 x 8 cm ø. In redelijk/goede staa...
Hollands Delfts Fayence olie en azijnstel. Gemerkt De Klauw. Circa 1900. Afmeting: 21 x 21 x 15 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen schaal met bodemmerk en vijver decor met vissen en eenden. Goudrand. Afmeting: 5 x 20,6 cm ø. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin. Losse handen. Craquele. Twee chips. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen gecontourneerd schaaltje (pattipan) met zotjes en bloemen decor. Afmeting: 13,2 x 17 x 3,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen celadon dekselpot met florale decors en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 22 - 16 cm ø. In goede staat.