Zilveren ring, 925/000, met edelstenen. Ring met ronde kop bezet met gefacetteerde citrienen en peridootstenen. Grootte kop ø 18 mm. ca 11 gram. ø60 Nieuw
Zilveren florale opengewerkte maggi-fles houder.835/000 ca 40 gram. Mr. B.W. van Eldik - Zutphen. Anno 1932. Afmeting: 14,5 x 4 x 4 cm. In goede staat.
Ovaal koningscollier, goud op zilver, 925/000. 6,5x4mm. 45 cm. ca 15,9 gram. Als nieuw
Swarovski armband, slavenband met scharnier en aan de bovenzijde met kristallen. Breedte 9 mm. 50x60mm. Als nieuw
Zilveren vaasje en 4 glazen met zilveren voet. Klein trompetvaasje met gecontourneerde rand, ø3,5 x10cm en 4 bewerkte glazen met ronde zilveren voetjes, en een jeneverglas met plated voet. 8-14cm. Eén...
Geelgouden staafbroche, 585/000, met parels, Rechthoekig broche met 10 kleine zetkastjes bezet met 10 kleine pareltjes. Grootte 33x3,5mm. totaal ca 2,2 gram. In goede staat
H.C. Kranenburg. 1871 - 1948. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.
Drie oude Joodse messing Menora kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 24 cm. In goede staat.
Oude Philips radio met pick up. Oriëntable Capteur. 70-er Jaren. Afmeting: 30 x 33 x 60 cm. In goede staat.
Antiek eikenhout met messing maritieme inktpot. Circa 1920. Afmeting: 21 x 20 x 6 cm. In goede staat.
Rijstlepel in cassette met zilveren bak en het heft uit hoorn. 24 cm. In zeer goede staat
Antieke Engelse metalen kolenkit met wortelnoten effect, beschildering en messing. Circa 1880. Afmeting: 53 x 52 x 30 cm. In goede staat.
70-er Jaren Sputnik weerstation. Messing en pvc. Afmeting: 18 x 12 cm ø. In goede staat.
Arabische voorstelling in lijst. Composiet. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Jugendstil vrijslinger. Circa 1915. Duitsland, Görlitz. Barstjes. Afmeting: 76 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse regulateur van notenhout met originele kroon. Circa 1870. Met achtdaags-uurwerk, halfuurslag. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Neo Renaissance wandkapstok met ranken en koperen haken. Afmeting: 104 x 24 x 28 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Neo Renaissance wandgarderobe met koperen haken. Circa 1900. Afmeting: 164 x 26 x 36 cm. In redelijk/goede staat.
Drie diverse kleden. Eén maal kleed met bloem decor, afmeting: 152 x 98 cm. Eén maal kleine Kelim, rood van kleur, afmeting: 68 x 35 cm. Eén maal handgeknoopt tafelkleedje, afmeting: 90 x 32 cm. In go...
Oud Chinees zijden wandkleed met drakenboot en messing roede. 20e Eeuw. Afmeting: 122 x 78 cm. In goede staat.
Twee oude Copier Leerdam groen-glazen asbakken. 50-er Jaren. Afmeting: 6 x 14 cm ø. In goede staat.
Design glazen parfumfles van Isle of Wight met abstract decor in aquatinten met goud. 15x11,5x3cm. in goede staat.
Grote moderne mondgeblazen glazen vaas groen/blauw. Met glas overlay licht-groen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 24 cm ø. In goede staat.
Antieke Majolica Jugendstil tabaksdoos met spelende kinderen. Circa 1915. Nr. 2328. Afmeting: 18 x 11 x 15 cm. In goede staat.
Drie maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Twee Kantonese vazen, één beschadigd. Circa 1900. Eén trekpotje, emaille floraal decor. Afmeting: 15 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Quan Yin met blauwe glazuur. Vingers beschadigd. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.
Twee oude Chinees porseleinen gemberpotten met cracked ice decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 11 - 14 cm. In goede staat.
Lot Chinees Kantonees porselein. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat.
Lot antiek gesigneerd Japans eierschaal porselein. Circa 1900. Vijf schotels en tien kopjes. Floraal, vogels, insecten decor. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Rubberen armband met zilveren elementen en sluiting, 925/000. Ronde rubberen armband met cilindervormige zilveren elementen met emaille, diamantbewerking en zirconia's. Voorzien van zilveren schuifslu...
Zilveren armband, 835/000, met 8 schakels in bloemvorm bezet met gefacetteerde granaten. Voorzien van veeroog en veiligheid. lengte 18,5 cm. ca 25,5 gram. In goede staat
Zilveren ring, 925/000, met gekleurde zirconia's. Brede ring met gefacetteerde zirconia's met een groen, roze, champagne en blauwe kleur. ø 59 ca 13,65 gram. breedte 15 mm. Nieuw
Zilveren broche, 835/000, met onyx en markesiet. Markies vormige broche met in het midden een markiesvormig cabouchon geslepen onyx. Om de onyx zit een bewerkte zilveren rand met markesiet. Grootte 50...
Friese zilveren roomlepel, 833/000, Art Deco, met ronde bak en een fraai gegraveerde haaksteel met een bewerkte rand. MT.: J.H.van der Meulen, Joure, jl.:J:1919. Ca 20 gram. In goede staat.
Collier van getrommelde barnstenen, 1-3 cm, met double verlengstuk, en 2 zilveren ring met barnsteen.
Zilveren slavenband, 835/000, met een V-vorm voorzien van 3 markies geslepen granaatjes en een klein kroontje op de band. 55x42mm. ca 12,9 gram. In goede staat
Zilveren petit-four schep, 833/000, met gecontourneerde schep. Versierd met floraal graveerwerk. MT.: Onduidelijk, Schoonhoven, jl.: X:1882. 23 cm, ca 55 gram. In goede staat
Twee nadruk etsen Rembrandt van Rijn. Eén maal drie portretten, annotatie 1657. Eén maal bruggetje, annotatie 1645. Afmeting: 17 - 23 cm. In goede staat.
F. Tiele. Circa 1920. Bruggetje bij Giethoorn. Ets op papier. Afmeting: 15 x 20,5 cm. In goede staat.
H. Noordam. Circa 1930. Boeren erf met boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen kandelaren met vogels. In 18e eeuwse stijl. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Tibetaanse handbeschilderde en met leder beklede documentenkist. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 30 x 20 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Oosterse messing bewerkte vazen met ranken en Swastika tekens. Afmeting: 32 x 25 cm ø. In goede staat.
Zes-delige koperen pannenset. 20e Eeuw. Afmeting: circa ø 15 - ø 24 cm. In goede staat.
Twee maal antiek tin. Eén maal dekselpot, 18e - 19e eeuw. Eén maal dekseldoos met guirlandes, 19e eeuw. Afmeting: 13 - 22 cm. In goede staat.
Antieke tinnen Gero-Holland Art Deco tafelschaal met monogram C.H.J. en steenbok. Chris van der Hoef. Met grote koperen trechter. Afmeting: 15 x 24 cm ø / 43 x 30 cm ø. In goede staat.
Oud huisaltaar. Paus Piux X. Handmerk. Diorama. Afmeting: 5 x 32 x 24 cm. In goede staat.
Antieke drie-delige gietijzeren historisme haardset met putti. Circa 1880. Afmeting: 51 x 20 x 22 cm. In goede staat.