19e Eeuwse kleine vergulde schippertjes stoeltjesklok. Originele polychromie. Beschadiging. Afmeting: 30 x 14 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse messing historisme pendule met emaille, cartouches, koppen en harnas. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 42 x 15 x 24 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule met figuren en druivenranken. Compositie metaal verguld. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke handbeschilderde keramieken bureauklok met figurenvoorstelling op schilderspalet. Stil uurwerk. Circa 1880. Wijzerplaat cijfers weg. Keramiek heel. Afmeting: 43 cm. In redelijk/goede ...
Vroeg 19e eeuwse Franse mahoniehouten Lyra pendule met kwartierslag op twee bellen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Wijzerplaat iets beschadigd en restauratie. Afmeting: 48 cm. In re...
Antieke Duitse notenhouten regulateur met originele kroon. Circa 1890. Gründerzeit. Afmeting: 116 cm. In goede staat.
Oude messing lantaarnklok met ankergang en slagwerk op grote bel. Afmeting: 37 x 20 x 17 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten staande klok. Bells in Strields. Afmeting: H 215 cm. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, functie dagaanduiding mist. In goede staat.
Miniatuur wortelnoten Amsterdamse staande klok van Warmink. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: met console H 91 cm. In goede staat.
1979 Royal Geographical Societi wereldklok. Tournant uurwerk en globus draait. Afmeting: 30 x 22 x 22 cm. In goede staat.
Grote oude Engelse messing lantaarnklok met kwartierslag op vier bellen en uurslag op grote bel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 39 x 20 x 20 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse comtoise met harpslinger en gietijzer bok spillegang. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 48 x 28 x 15 cm. In goede staat.
Vergulde antieke Franse comtoise met spillegang en bok. Achtdaags-uurwerk. Circa 1800. Afmeting: 38 x 15 x 25 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Friese staartklok met maanstand en datumaanduiding. Biedermeier. Circa 1860. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang. Feuille met twee duiven en twee cherubijnkoppen en pronkslangen. Afmeting: 44 x 33 x 17 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Jugendstil vrijslinger. Circa 1915. Duitsland, Görlitz. Barstjes. Afmeting: 76 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten schoolklok met achtdaags-uurwerk, halfuurslag en veerslinger. Afmeting: 13 x 32 cm. In goede staat.
Oude Engelse mahoniehouten schoolklok. Mechanisch. 20e Eeuw. Achtdaags-uurwerk zonder slagwerk. Afmeting: 12 x 34 cm ø. In goede staat.
Duitse notenhouten Kienzle regulateur. Eén lijstje los er bij. Circa 1880. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker. Circa 1800. Gave wijzerplaat. Afmeting: 146 cm. In goede staat.
Mahoniehouten staande klok met 19e eeuws Engels achtdaags-uurwerk. Huwelijk. Functies niet getest. Afmeting: 220 x 51 x 26 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten staande klok met wekker, datum en maanstand. Afmeting: H 243 cm. In goede staat.
Oude mysterieuze pendule naar oud voorbeeld. Junghans Metteln. 21e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Gietijzeren beschilderde Augenwender Uhr met achtdaags-uurwerk. 21e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.