19e Eeuwse palissanderhouten zuilenpendule met florale intarsia. Circa 1870. Wijzerplaat iets beschadigd, uurwerk vervuild. Verder in goede staat. Afmeting: 42,5 cm.
Oude Friese staartklok met beelden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 125 cm. In goede staat.
Grote marmeren Empire-stijl klok met messing kariatiden. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. In goede staat. 43.5x24x14cm.
Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker. Circa 1800. Gave wijzerplaat. Afmeting: 146 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Friese staartklok met mooie originele beschilderde wijzerplaat, wekker en bruidskrans. Afmeting: 142 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Kienzle regulateur. Eén lijstje los er bij. Circa 1880. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Oude Engelse mahoniehouten schoolklok. Mechanisch. 20e Eeuw. Achtdaags-uurwerk zonder slagwerk. Afmeting: 12 x 34 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten schoolklok met achtdaags-uurwerk, halfuurslag en veerslinger. Afmeting: 13 x 32 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise staande klok met spillegang en grenen klokkast. Afmeting: 228 cm. In goede staat.
Antieke Duitse messing tafelklok met emaille cartouches. Historisme 1890. Lenzkirch A.U.G. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans, wekker en een mooie beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 143 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse vuurvergulde bronzen pendule. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger, met trommelaar. Afmeting: 40 x 24 x 10 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Jugendstil vrijslinger. Circa 1915. Duitsland, Görlitz. Barstjes. Afmeting: 76 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse marmeren pendule met bronzen figuur. Twee achterste twee pootjes vervangen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Verder in goede staat. Afmeting: 37 x 45 x 15 cm. In goede staa...
19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang. Feuille met twee duiven en twee cherubijnkoppen en pronkslangen. Afmeting: 44 x 33 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur met originele kroon. Circa 1890. Gründerzeit. Afmeting: 116 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Friese staartklok met maanstand en datumaanduiding. Biedermeier. Circa 1860. In zeer goede staat.
Antieke Franse messing historisme pendule met emaille, cartouches, koppen en harnas. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 42 x 15 x 24 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Junghans regulateur. In bierverf. Circa 1890. Afmeting: 81 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans Louis Philippe regulateur. Afmeting: 81 cm. In goede staat.
Vergulde antieke Franse comtoise met spillegang en bok. Achtdaags-uurwerk. Circa 1800. Afmeting: 38 x 15 x 25 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse comtoise met harpslinger en gietijzer bok spillegang. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 48 x 28 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten zuilenpendule met intarsia. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Junghans eikenhouten staande klok. Circa 1920. Afmeting: H 198 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans, maanstand, datum en wekker-functie. Afmeting: 137 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren pendule. Circa 1890. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Slinger weg. Afmeting: 27 x 39 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Duitse regulateur van notenhout met originele kroon. Circa 1870. Met achtdaags-uurwerk, halfuurslag. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Grote Amerikaanse mahoniehouten banjo wandklok. Howard & Davis Boston. Circa 1900. Afmeting: 97 cm. In goede staat.
Zeldzame gesigneerde Duitse Biedermeier mahoniehouten Flöten Uhr met acht melodieën. Door Schoepperle A. Lenzkirch. Eén tandwiel achter wijzer verbogen en één wijzer mist. Verder mechanisme compleet. ...
Zeldzaam 19e eeuws Lenzkirch bronzen klokkenstel met twaalf porseleinen plaquettes (één beschadigd/scheur). Met figuren voorstelling. Gemerkt Lenzkirch Aug. Nr. 764270. Halfuur-slag op gong. Afmeting:...
Zeldzaam 18e eeuws wortelnoten Amsterdams staand horloge met scheepjesmechaniek. Door Adam Ley Amsterdam. Met dagaanduiding, decentrale secondenaanduiding en datum. Mooie Barok beschildering. In goede...
Antieke vuurvergulde bronzen Neo Gotische Charles Dix automaat pendule met glazen bronsspiraal. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslag. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Gesigneerde Engelse geeboniseerde Bracket klok met snek. Circa 1800. Gesigneerd John Moore & Son Clerkenwell London. Met ankergang en slagwerk op bel. Strike/Silent functie. Slagwerk op vol uur. Afmet...
Gave originele 18e eeuwse Engelse Bracket tafelklok met spillegang en snek. Halfuur-slag op bel. Met datum aanduiding. Gegraveerde florale achterplatine W.M. Walker London. Afmeting: 48 x 25 x 17 cm. ...
Duitse Biedermeier schilderijklok met drie maal slagwerk. Circa 1840. Figuren voorstelling met paardenkar en soldaat bij kerk. Schilderij heeft craquele. Slagwerk behoeft aandacht. Afmeting: 75 x 85 c...
Grote originele vuurvergulde bronzen Empire pendule met sterrenkijker, lyra en deiana met boog. Zeer goede vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 50 x 33 x 11 cm. In g...
Antieke Franse messing Capucijner Officiersklok met echappement trekrepetitie + wekker. Circa 1800. Eén deurtje mist aan zijkant. Afmeting: 31 x 12 x 8 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing Capucijner Officiersklok met echappement trekrepetitie + wekker. Circa 1800. Afmeting: 28 x 10 x 11 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Lenzkirch tafelklok met brons en emaille cartouches. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Lenzkirch Aug. 1 Million 205246. Afmeting: 54,5 cm. In goede staat.
Antieke Weense vergulde wandklok met kwartier-slag en speeldoos. Trekkoord. Circa 1840. Restauraties, beschadigingen. Afmeting: 61 x 59 x 20 cm. In redelijke staat.
Originele 18e eeuwse Engelse Bracket tafelklok met spillegang en snek. Gegraveerde achterplatine. Gesigneerd Burhall Sallop. Halfuur-slag op bel, originele ebonisatie. Afmeting: 45 x 25 x 18 cm. In go...
18e Eeuwse notenhouten Weense tafelklok met handgeschilderd medaillon. Driedaags-uurwerk, halfuur-slag, spillegang. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 41 x 25 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
60-er Jaren Jaeger LeCoultre Atmos klok. Nr. 90401. Gebruikssporen. Functies niet getest. Afmeting: 22,5 x 16,5 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Duitse Kieninger Biedermeijer-stijl notenhouten staande klok met bandintarsia. Met kwartierslag op acht gongstaven en seconden aanduiding. Juweliersklok. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 200 c...
Vroeg 19e eeuwse Franse mahoniehouten Lyra pendule met kwartierslag op twee bellen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Wijzerplaat iets beschadigd en restauratie. Afmeting: 48 cm. In re...
Antieke tafelklok met zeldzaam Amsterdams uurwerk, gesigneerd Frans de Mey Amsterdam. Met spillegang, 17e - 18e eeuws uurwerk, slaan/niet slaan functie, slagwerk op grote bel. Uurwerk kan met schaa...
Louis Seize vuurvergulde bronzen portaalpendule. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met Schotse jager met jachthoorn. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Antieke goudkleurige Franse pendule met Sevres porseleinen klokkast. Gerestaureerd. Sevres gaaf. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse vergulde bronzen pendule. Vrouw bij hek en duif. In hand mist iets. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Grote oude Engelse messing lantaarnklok met kwartierslag op vier bellen en uurslag op grote bel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 39 x 20 x 20 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Neo Gotische messing belklok met druivenranken en figuren. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1880. Afmeting: 33 x 23 cm ø. In goede staat.
Franse wit-marmeren Louis Seize pendule met vuurvergulde ornamenten. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger, stil uurwerk. Uurwerk behoeft reiniging. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Laat 19e eeuws nachtlicht Tournant klok. Historisme. 1880. Compositie metaal. Functie niet getest. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Schotse staande klok. Achtdaags, halfuur-slag, seconden aanduiding en Augenwender. Afmeting: 230 x 67 x 27 cm. In goede staat.
Neo Gotische messing belvormige tafelklok met druivenranken, figuren. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, emaille cartouches, stil uurwerk. Afmeting: 20 x 14 cm ø. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten met messing waterklok met opschrift 'H. Anderson Fecit ye ancient towne Bath, Anno Dom. 1707'. Afmeting: 86 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws albast Empire klokkenstel met florale decor. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger. Zonder slagwerk. Behoeft reiniging. Afmeting: 26 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Grote vroeg 19e eeuwse albasten Empire klok. Halfuur-slag, veerslinger. Beschadigingen. Afmeting: 44 - 55 cm. In redelijke staat.
Zeldzaam 19e eeuws gesigneerd Frans bronzen klokkenstel door Clodion. Met wit Carrara marmer en vergulding. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 39 - 40 cm. In goede s...
Antieke Franse pendule. Circa 1860. Compositie metaal, deels gebruneerd, deels verguld. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Deukje achter in klokkast. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Antiek Frans Art Deco marmeren klokkenstel met coupes. Vrouw met pauw. Compositie metaal. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 20 - 35 cm. In goede staat.
1979 Royal Geographical Societi wereldklok. Tournant uurwerk en globus draait. Afmeting: 30 x 22 x 22 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse wit-marmeren Neo Gothische Charles Dix pendule met vergulde slinger en wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Eén stukje van ornament af, maar erbij. Afmeti...
Zeldzame antieke Franse bureauklok. Man met perronwagen en bagage. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Groot antiek zwart marmeren klokkenstel met brons. Circa 1860 - 1880. Neo Renaissance met phenixen, zuilen, en kop en heraldiek. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 45 x 47 x 18 cm...
Zeldzame 18e - 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staand horloge met acht bellen speelwerk en uurslag op gongspiraal. William Clement Feverschaw. Drie gewichten, kwartierslag. Eén melodie + silent. Klok...
Antiek messing vogelkooi klokje met vogeltje en bol met tijdaanduiding. D.P. No. 60694. Circa 1920. Functie niet getest. Veer goed. Afmeting: 13 x 7,5 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse latoenkoperen Vorderzappler met amazones te paard. Met antieke stolp. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Neo Gotische vergulde miniatuur Hinterzappler. Roy a Paris. Met stolp. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
19e Eeuws vergulde latoenkoperen miniatuur Vorderzappler met stolp. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
19e Eeuws verguld latoenkoperen miniatuur Vorderzappler met stolp. Afmeting: 14,5 cm. In goede staat.
Miniatuur wortelnoten Amsterdamse staande klok van Warmink. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: met console H 91 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Lenzkirch Jugendstil wekkerklok. Lenzkirch 1 Million, nr.: 325695. Met bronzen beslag. Uurwerk behoeft reiniging en zit los. Afmeting: 19 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse messing tafelklok met coupe en emaille cartouches. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Frans pendulestel met klokkendraagsters en vazen. Compositie metaal en marmer. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 38 -58 cm. In goede staat.
Antieke Duitse serpentijn regulateur met snijwerk. Circa 1860. Weekloper-uurwerk met halfuur-slag en seconden aanduiding. Afmeting: 116 cm. In goede staat.
Vroeg 18e eeuwse Duitse staande klok. Anno 1725. Origineel beschilderde klokkast. Uurwerk niet nagekeken op functie. Afmeting: H 205 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten staande bolkop klok met snijwerk, messing wijzerplaat, slinger en gewichten. Circa 1920. Afmeting: H 198 cm. In goede staat.
Antiek Frans drie-delig klokkenstel van compositie metaal en marmeren basement. Dame met bloem. Circa 1900. Afmeting: 28 - 45 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten staande klok. Bells in Strields. Afmeting: H 215 cm. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, functie dagaanduiding mist. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten tafelklok met wekker en speelwerk. Cylinder met kam. Circa 1890. Afmeting: 41 cm. In zeer goede staat.
18e - 19e Eeuwse Friese stoeltjesklok met spillegang en wekker. Originele polychromie. Wijzerplaat iets beschadigd. Afmeting: 72 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse compositie metalen pendule met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat en plaquette. Circa 1860. Dekselvaas beschadigd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 45 cm. I...
Antieke Franse bureauklok met barometer en thermometer. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Compositie metaal. Afmeting: 37 x 38 x 10 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde bureauklok met wekker. Boer met kruiwagen. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Franse 19e eeuwse vergulde romantische pendule. Circa 1860. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 35 x 31 x 14 cm. In goede staat.
Franse 19e eeuwse vergulde romantische pendule. Compositie metaal. Circa 1860. Jager met valk. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 37 x 27 x 9 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse palissanderhouten wandklok met florale intarsia. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. E. Cartoux a Carpentras. In goede staat.
Antieke klokkendrager met wekker. Frankrijk. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: 31 x 22 x 10 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse pendule met schrijver en zwart marmer. Circa 1880. Historisme. Compositie metaal. Bij engel mist één vleugel. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 60 x 41 x 2...
18e Eeuwse Engelse Bracket klok met spillegang. Martin Royal Exchange London. Met datumaanduiding en silent/strike functie. Met prachtige gegraveerde achterplatine. In originele mahoniehouten klokkast...
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit Pfeilkreuz tafelklok met halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Zeer kleine 19e eeuwse miniatuur Vorderzappler met parelmoer. Glazen stolpje mist. Afmeting: H 7 cm. In goede staat.
19e Eeuws miniatuur parelmoer Vorderzappler klokje. Le Roy a Paris. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws miniatuur parelmoer Hinterzappler klokje. Slinger mist. Le Roy a Paris. Afmeting: 13 cm. In goede staat.