Antiek Chinees ivoren krekel-ei met schroefdraad. Twee-delig. Opengewerkt. Circa 1900. Afmeting: 7 x 4,5 cm ø. In goede staat.
Drie oude/antieke etalage koppen. Divers. Circa 1930 en later. Diverse materialen. Afmeting: 34 - 44 cm. In goede staat.
Twee vijftien-lichts kandelaren van het merk Fink. Afmeting: 58 x 38 cm ø. In goede staat.
Zware antieke gietijzeren deurstopper in de vorm van een zwaan. Circa 1900. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Jugendstil barometer. Circa 1915. Hollands. J. Mössinger - Groningen. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen vaas met drie figuren en draak. Bodemrand iets los. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Twee antieke bouilloires. Circa 1900 - 1920. Eén maal Engels, plated. Eén maal onduidelijk, vernikkeld. Afmeting: 29 - 30 cm. In goede staat.
Lot diverse antieke carbid en petroleumlampen. Groot formaat. Afmeting: circa 17 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Acht stuks 19e eeuwse Hollandse tinnen maten. A. Reijnders Delft. Afmeting: 4 - 26 cm. In goede staat.
Acht decoratieve oude messing kleerhaken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 x 23 cm. In goede staat.
Antieke palissanderhouten reiskist. Circa 1900. Metalen slotplaatje en metalen lijsten missen. Afmeting: 15 x 37 x 27 cm. In redelijke staat.
Antieke Schwarzwalder houtgestoken notenhouten dekseldoos met hond op deksel. Sleutel weg. Afmeting: 16 x 17 x 12 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten snuiftabakdoos met miniatuur schilderij. Poedel in landschap. Circa 1900. Afmeting: 2,5 x 6 cm ø. In goede staat.
Antieke eikenhouten bijbellegger bekleed met rode velours. Circa 1900. Afmeting: 35 x 40 x 33 cm. In goede staat.
Drie oude Joodse messing Menora kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 24 cm. In goede staat.
Oosterse lakwerkschaal met strijders te paard decor en goudrand. Handgeschilderd. Circa 1900. Afmeting: 7,5 x 34 cm ø. In goede staat.
Art Deco-stijl tafellamp met turnende vrouw op onyx basement. 20e Eeuw. Afmeting: 43 x 31 x 11 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen gespsluiting met jade. Afmeting: 16 x 4,5 x 1,5 cm. In goede staat.
Antiek vergulde houten piedestal met latere betonnen discuswerper. Circa 1900. Afmeting: 162 x 38 x 30 cm. In goede staat.
Lot oude/antieke flessen. Onder andere: Grolsch, Vlekje, emaille, porselein, Maggi et cetera. In doos. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 32 x 50 cm. In goede staat.
Twee maal antiek. Circa 1920. Eén maal weegschaal met keramiek, merk Krups, beschadigd. Eén maal emaille keukenklok, gerestaureerd. Afmeting: 27 - 48 cm. In redelijk/goede staat.
30-er Jaren Fokker handgeschilderd ontwerp. 3 Waspen 425 PK. Zwart-wit op papier. Afmeting: 58 x 44 cm. In goede staat.
30-er Jaren handgeschilderd KLM ontwerp. Ex Libris Jens Harteling. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 32 cm. In goede staat.
Oud Fries kerfsnede pijpenrek met tekst 'hoop op zegen'. Afmeting: 20 x 42 x 6 cm. In goede staat.