Antieke Duitse kristalglazen bierpul met porseleinen medaillon. Circa 1900. Handbeschilderd, vrouw met intarsia en twee duiven in landschap. Afmeting: 15 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Twee maal buffelhoorn. 20e Eeuw. Afmeting: 45 - 50 cm. In goede staat.
Twee maal oud/antiek Oosters brons. Bestaande uit: Eén hangpetroleum lamp in vogelvorm. Eén Afrikaanse gegraveerde slaven armband. Afmeting: 9 - 16 cm. In goede staat.
Twee antieke bestekkisten met bestek. Onder andere: Vismessen, messenslijpset, vleesvork + mes et cetera. Afmeting: 18 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke messing Louis Seize-stijl wandlampjes met antieke ovale spiegel. Circa 1920. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.
19e Eeuws historisme tafelstuk met leeuwen, klauwpoten en kristallen schaal. Schaal beschadigd. Messing vernikkeld. Afmeting: 36,5 x 33 cm ø. In redelijke staat.
Antieke ijzeren geëmailleerde haardset in de vorm van een ridder. Vier-delig. Circa 1900. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Twee Oosterse hoornen boten met benen figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 30 cm. In goede staat.
Originele Amerikaanse maiskolfpijp, voorzien van originele fabriekssticker; z.g.n. Missouri Meerschaum. U.S.A. 13x28cm. In goede staat
Vier maal oud/antiek koperwerk. Bestaande uit: * Drie-delige messing bewerkte tabaksset, circa 1920. * Joodse menora, 20e eeuw. * Jugendstil messing beeldje met kandelaar op marmer. * Koperen theebus,...
Antieke gietijzeren deurbel met vogel. Circa 1890. Afmeting: 28 x 22 x 15 cm ø. In goede staat.
Originele oude Chinese handgeborduurde traditionele muts. Afmeting: 17 x 15 cm ø. In goede staat.
Empire-stijl tafellamp van messing. Voet met leeuwenkoppen. Midden 20e eeuw. Afmeting: H 89 cm. In goede staat.
Twee maal oud celluloid China/Japan. Bestaande uit: Drakenboot met zes figuren + oester met zeven figuren. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.
Lot diverse archeologische fossiele bodemvondsten. Afmeting: 4 - 25 cm. In goede staat.
Lot van zes maal divers antiek ijzerwerk. 19e eeuw. Bestaande uit o.a.: Doofpot, haardstel, olielampen, strijkijzer. Afmeting: 20 - 70 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil koekjestrommel met beschilderd glas en compositie metalen houder. Circa 1915. Afmeting: 33 x 20 x 18 cm. In goede staat.
Messing Art Nouveau-stijl tafellamp. 20e Eeuw. Afmeting: H circa 55 cm. In goede staat.
Twee moderne metalen schemerlampen in vaasvorm. Afmeting: 67 x 41 x 12 cm. In goede staat.
Zes-lichts messing Barok-stijl plafondlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 42 cm. ø. In goede staat.
Oude opaline glazen tafel-petroleumlamp met havenvoorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 14 cm ø. In goede staat.
Grote oude Willem II tabakspot met bakeliet deksel + Hero Royal Sphinx Maastricht keramieken asbak. Afmeting: 1 7 -18 cm. In goede staat.
Drie antieke stenografie oorkondes. Gesigneerd door Duployé. Circa 1900. Afmeting: 45 x 28 cm. In redelijk/goede staat.
Notenhouten theestoof met bandintarsia en antieke koperen ketel. Afmeting: 50 x 36 cm ø. In goede staat.