Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 28. Juni 2019 ab 18:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

3x Oude Chinese/Japanse lampen
Ergebnis: 125 EUR

Drie oude Japanse/Chinese bronzen bewerkte lampen. Afmeting: H 44 - 62 cm. In goede staat.

Oud/antiek Tibetaans ritueel mes
Ergebnis: 120 EUR

Oud/antiek Tibetaans ritueel bronzen mes met dieren decor. In houten houder. Afmeting: L 28,5 cm. In goede staat.

Art Deco-stijl tafellamp
Ergebnis: 120 EUR

Art Deco-stijl tafellamp met turnende vrouw op onyx basement. 20e Eeuw. Afmeting: 43 x 31 x 11 cm. In goede staat.

Groot antiek diorama, 1900
Ergebnis: 120 EUR

Groot antiek Japans of Chinees lakwerk diorama gemaakt van kurk. Pagodes en rotsen met kraanvogels. Circa 1900. Afmeting: 31 x 45 x 16 cm. In goede staat.

3x Oude/antieke etalage koppen
Ergebnis: 120 EUR

Drie oude/antieke etalage koppen. Divers. Circa 1930 en later. Diverse materialen. Afmeting: 34 - 44 cm. In goede staat.

Lot oude camera's en accessoires
Ergebnis: 110 EUR

Groot lot oude camera's en accessoires. Onder andere: Minox miniatuur camera met standaard, belichting etc. Exada Jhager Dresden etc. In doos. Afmeting: 18 x 37 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

Oude/antieke Chinese bronzen vaas
Ergebnis: 110 EUR

Oude/antieke Chinese bronzen vaas met drie figuren en draak. Bodemrand iets los. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Antieke deurstopper, 1900
Ergebnis: 110 EUR

Zware antieke gietijzeren deurstopper in de vorm van een zwaan. Circa 1900. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Oude perkamentrol met tekst
Ergebnis: 105 EUR

Oude lange Oosterse perkamentrol met teksten en figuren. Afmeting: L 150 cm. In goede staat.

Houten kerkkandelaar, 18e eeuw
Ergebnis: 100 EUR

Grote 18e eeuwse houtgestoken kerkelijke Barok kaarskandelaar met originele polychromie. Afmeting: H 115 cm. In goede staat.

10 Koraal doodshoofdjes aan koord
Ergebnis: 100 EUR

Tien oude uit koraal gesneden doodshoofdjes aan koord. 20e Eeuw. Afmeting: 2,5 - 3,5 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese tinnen theebussen
Ergebnis: 100 EUR

Twee antieke tinnen theebussen met Chinese tekens. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14,5 - 16 cm. In goede staat.

Lot antieke muziekinstrumenten (7x)
Ergebnis: 100 EUR

Zeven oude/antieke koperen instrumenten. Onder andere: trommel, trompetten, tuba. Circa 1900 - 1950.

Antieke Duitse Stainer viool
Ergebnis: 100 EUR

Antieke Duitse Stainer viool. Krimpnaadje rechtsonder voorkant. Afmeting: 58 cm. In redelijk/goede staat.

2x Aziatische bronzen speelgoed paarden
Ergebnis: 100 EUR

Twee oude Aziatische bronzen speelgoed paarden. Afmeting: 11 - 19 cm. In goede staat.

Antiek ivoren vrouwenbuste, 1930
Ergebnis: 100 EUR

Antieke ivoren Afrikaanse vrouwenbuste. Circa 1930. Afmeting: 27 x 6,5 cm ø. In goede staat.

Antieke Japanse cloisonne sierschotel
Ergebnis: 100 EUR

Antieke Japanse cloisonne sierschotel met florale en vogel decor. Met gecontourneerde omranding. Meiji. Afmeting: ø 30 cm. In goede staat.

Antieke blauwe vaas, 1870
Ergebnis: 100 EUR

Antiek blauw porseleinen vaas met bronskleurige compositie metalen montuur. Circa 1870. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Antieke tafelbel in schildpadvorm, 1900
Ergebnis: 100 EUR

Zeldzame antieke gietijzeren tafelbel in schildpadvorm met opdraai mechaniek. Circa 1900. Afmeting: 6 x 14 x 9 cm. In goede staat.

2x Oude tuindecoraties
Ergebnis: 95 EUR

Twee oude cement gegoten tuindecoraties. 20e Eeuw. Afmeting: 56 x 35 cm ø. In goede staat.

Chinese of Japanse bronzen vaas, 19e eeuw
Ergebnis: 90 EUR

19e Eeuwse Chinese of Japanse bronzen vaas met vuurspuwende draken, florale en vogel decor. Gaatje onderin, ten behoeve van lampenkabel. Afmeting: H 28 cm. In redelijk/goede staat.

Kistje met messing, 18e - 19e eeuw
Ergebnis: 90 EUR

18e - 19e Eeuws kistje met wortelhout effect en origineel slotje. Voorzien van messing beslag op gecontourneerd deksel. Afmeting: 11,5 x 17 x 11 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek bronzen miniatuur kanon, 1900
Ergebnis: 90 EUR

Antiek bronzen miniatuur kanon. Circa 1900. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Perzische lakwerkschaal
Ergebnis: 90 EUR

Oosterse lakwerkschaal met strijders te paard decor en goudrand. Handgeschilderd. Circa 1900. Afmeting: 7,5 x 34 cm ø. In goede staat.