Copier Leerdam glazen vaas met dik glazen wand. Gemerkt. Circa 1950 - 1970. Afmeting: 18 x 15,5 cm ø. In goede staat.
Grote persglazen vaas met matte figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 15 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse historisme glazen karafset. Mondgeblazen met goud decor. Zes-delig. Circa 1890. Afmeting: 15 - 40 cm. In goede staat.
Groot modern mondgeblazen glazen hoofd. In de kleuren rood/blauw/wit/zwart. Transparant glas. 21e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Grote Lalique-stijl glazen tafellamp met naakte dames. Lampenvoet van messing. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 17 cm ø. In goede staat.
Antieke A.D. Copier Leerdam glazen vaas. Model K00855 uit 1923 - 1926 iriserend. Afmeting: H 25,7 cm. In goede staat.
Leerdam glazen Unica schaal met blauwe banen. Gesigneerd Pavel Mikulja Leerdam 1999. Afmeting: 8,5 x 17,3 cm ø. In goede staat.
Antieke glazen Leerdam schaal. Ivoor-kleurig. Serica Nr. 36. A.D. Copier. 1931. Afmeting: 6 x 32 x 31 cm. In goede staat.
Antieke glazen Leerdam A.D. Copier schaal. Amber-kleurig. Serica Nr. 70. 1940. Afmeting: 6,5 x 32,5 cm ø. In goede staat.
Grote oude mondgeblazen glazen vaas met luchtbellen en blauw. Circa 1950. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Antieke drie-delige kristallen piece de milieu met gravering. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 53 x 30 cm ø. In goede staat.
Vier maal antiek (draad)glas. Circa 1900. Eén maal gematteerd glas met zilveren dop. Drie maal draadglas met vernikkeling. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.
Antieke Leerdam Copier rood glazen vaas. Model KN1762. 1928. Afmeting: 16,5 x 13 cm ø. In goede staat.
Twee antieke C.J. Lanoij glazen bolvazen. Circa 1919. Afmeting: 15 - 19 cm. In goede staat.
Oude tassa met bronzen voet en schaal. Putti op dolfijn. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 24,5 cm ø. In goede staat.
Grote kristalglazen dekselcoupe in globusvorm. Facet geslepen. 21e Eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Drie maal modern glaswerk. Twee maal Pools glas, gesigneerd A.J. Adam Jablonski. Eén maal paper weight, ongesigneerd. Murano. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.
Antieke Duitse kristalglazen bierpul met datering 1876 + tinnen armatuur met kabouter. Eén chip bovenrand. Afmeting: H 20 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse opaline schaal met figuren voorstelling en goud decor. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.
Art Deco glazen tassa van bruin rookglas met zwarte ringen. Circa 1930. Afmeting: 18 x 16,3 cm ø. In goede staat.
Glazen dames figuur met grote vis. Ongesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Moderne glazen sculptuur in engelvorm. Kleur: roze-wit. 21e Eeuw. Afmeting: 40 x 27 x 7 cm. In goede staat.
Drie maal Murano glaswerk. Circa 1960. Eén maal met goudkleur, één maal rood/blauw, één maal bruin/transparant. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.
Tien-delige glazen bowlset. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 33 cm. In goede staat.