Grote moderne kristallen facetgeslepen lotusbloem. 21e Eeuw. Afmeting: 13 x 33 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse kristallen geslepen kandij coupes. Afmeting: 19 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Oud gebrandschilderd venster. Circa 1920. Glas-in-lood. School wedstrijden ULO Oosterbeek Wisselprijs. Afmeting: 41 x 52 cm. In goede staat.
Twee maal oud/antiek kristal. Bestaande uit: *Pijpvaas met roccailles, verguld. *Villeroy en Boch vaas met koperen monturen. Afmeting: H 24 - 25 cm. In goede staat.
Kristallen gembercoupe, rond model op hoge ronde voet. Voorzien van fraai floraal graveerwerk. ø15x28 cm. In goede staat.
Lot Duitse kristalglazen met witte glazen voet. Model Drache. Tweede helft 20e eeuw. Aantal: 27 stuks. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.
Lot oud glas/kristal. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee speeldoosjes, zwaan en olifant. Eén paper weight, Val St. Lambert. Eén paper weight, paardenhoofd. Drie zwanen. Twee flacons. Afmeting: 5 - 12 cm. I...
Tien-delige glazen bowlset. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 33 cm. In goede staat.
Vier maal antiek (draad)glas. Circa 1900. Eén maal gematteerd glas met zilveren dop. Drie maal draadglas met vernikkeling. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.
Art Deco glazen tassa van bruin rookglas met zwarte ringen. Circa 1930. Afmeting: 18 x 16,3 cm ø. In goede staat.
Antieke Franse opaline schaal met figuren voorstelling en goud decor. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil plated koekjesdoos en negen keramieken onderzetters. Circa 1915. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.
Drie oude Renaissance-stijl mondgeblazen noppenglazen. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 18,5 cm. In goede staat.
Oude tassa met bronzen voet en schaal. Putti op dolfijn. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 24,5 cm ø. In goede staat.
Dikwandige heldere geslepen kristallen design asbak + geslepen gele paper weight met insluitsels en tekst 'Dag van het verzet 2008'. Afmeting: 15 cm ø / 7,5 cm ø. In goede staat.
Groot Lalique France bekerkglas met mat twee dimensionaal blad decor. Chip. Afmeting: 12 x 10 cm ø. In redelijke staat. en diverse Swarovski beeldjes.
Groot lot oud/antiek kristal. Onder andere: Kannen, dekselbus, glazen, tablets, mosterd/zout, schalen. 19e - 20e Eeuw. Enkele chips mogelijk. Afmeting: 5 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Encris Sweden glazen mondgeblazen vaas. Twee-kleurig. Bovenrand chip. Afmeting: H 26,3 cm. In redelijke staat.
Antiek mondgeblazen en handbeschilderd glas met figuren decor, kardinale. Met annotatie 1616. Maar is circa 1900. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Drie maal Murano glaswerk. Circa 1960. Eén maal met goudkleur, één maal rood/blauw, één maal bruin/transparant. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.
Antieke Duitse kristalglazen bierpul met datering 1876 + tinnen armatuur met kabouter. Eén chip bovenrand. Afmeting: H 20 cm. In redelijk/goede staat.
R. Lalique gesigneerde mat glazen vaas met steenbok en kraanvogel. 20e Eeuw. Afmeting: 15 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Oud slingerglas met gravure. Groenendael en zwaan. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Moderne mondgeblazen glazen stier. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 20 x 39 x 10 cm. In goede staat.