Lederen Chovi Les Eames zetel met voetenbank. Hout, metaal + leder. Lounge model Vitra. Afmeting: 96 x 64 x 70 cm. In goede staat.
Lederen Chovi Les Eames zetel. Hout, metaal + leder. Lounge model Vitria. Afmeting: 96 x 64 x 70 cm. In goede staat.
Mahoniehouten hoeketagere met lade. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 98 x 55 x 43 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten klapstoel met intarsia en bruin leder. Afmeting: 80 x 50 x 52 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten met leder bureaustoel. Kopergenageld. Mooie patina. Afmeting: 93 x 62 x 60 cm. In goede staat.
Twee lichtbruine lederen Montis design stoelen met chrome. Afmeting: 93 x 64 x 68 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten chiffoniere met schrijflade. Circa 1840. Licht schade + krimpnaden. Afmeting: 159 x 108 x 47 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten Barok-stijl vitrine-opzetkast. Twee-delig, één deurs, bronzen beslag, klauwpoten. Mooie patina. Afmeting: 217 x 120 x 47 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten ovale theetafel met intarsia. Afmeting: 68 x 88 x 50 cm. In goede staat.
Eikenhouten hangvitrinekast. Art Deco. Circa 1920. Afmeting: 86 x 95 x 25 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Art Deco theekast. Circa 1920. Afmeting: 69 x 70 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Indonesische houtgestoken kist op klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 57 x 70 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Engelse spiegel met etages en kroon. Afmeting: 160 x 120 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten klaptafel met gecontourneerd blad en snijwerk. Y-spant poot. Krimpnaad in blad. Afmeting: 75 x 63 x 142 cm / 75 x 63 x 82 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten klapsalontafel met lade. Circa 1880. Vlekken blad. Afmeting: 61 x 103 x 59 cm / 61 x 103 x 109 cm. In redelijk goede staat.
Hollandse 18e eeuwse wortelnoten orgelgebogen 4-laden commode met origineel messing beslag. Louis Quinze. Circa 1760. Oudere restauratie. Afmeting: 73 x 90 x 49 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok vitrinekast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 67 x 20 cm. In goede staat.
Oude gietijzeren rode kasteel tuinbank met familiewapen. 21e Eeuw. Afmeting: 86 x 140 x 70 cm. In goede staat.
Mooie 19e eeuwse mahoniehouten armleunstoel met goede sfoffering. Circa 1860. Afmeting: 120 x 85 x 75 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Neo Gotische één-deurs spinde met snijwerk en ijzeren beslag. Afmeting: 135 x 55 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Louis Philippe tafel met snijwerk en drie-spant poot. Lichte fineerschade. Circa 1860. Afmeting: 76 x 99 cm ø. In goede staat.
Noten op zachthout gefineerde kast met glasopbouw. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 210 x 100 x 50 cm (hxbxd). In goede staat.
Eikenhouten Zeeuwse kast. Deels massief. Circa 1880. Panelen met wortelnoten gefineerd. Afmeting: 183 x 143 x 53 cm (hxbxd). In goede staat.
Antieke eikenhouten Neo Renaissance wandgarderobe met koperen haken. Circa 1900. Afmeting: 164 x 26 x 36 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse geeboniseerde houtgestoken breistoel. Circa 1870. Afmeting: 99 x 40 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Neo Renaissance wandkapstok met ranken en koperen haken. Afmeting: 104 x 24 x 28 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten gestoken Neo Renaissance garderobe met messing haken. Circa 1880. Afmeting: 40 x 108 x 15 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten stoel met vlechtwerk aan zijkanten, zitting en rugleuning. Circa 1900. Afmeting: 110 x 65 x 65 cm. In goede staat.
Antiek notenhouten Jugendstil twee-zitsbankje met vlechtwerk. Circa 1915. Afmeting: 90 x 102 x 60 cm. In goede staat.
Oude houten lectuurmolen met messing hekwerk. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 45 x 30 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok-stijl hangvitrine. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 67 x 67 x 20 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil notenhouten pianokruk met messing. Circa 1915. Afmeting: 53 x 37 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Duitse notenhouten Gründerzeit bijzettafels. Circa 1880. Afmeting: 74 x 40 x 40 cm / 74 x 36 x 36 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke bijzettafels. Eén maal wortelnoten, Art Deco, circa 1935. Eén maal stijlmeubel, wijntafel, beukenhout gebeitst. Afmeting: 46 - 58 cm. In goede staat.
Twee-delige antieke mahoniehouten wandtafel met gecontourneerd blad. Louis Philippe, circa 1870. Afmeting: 77 x 87 x 32 cm. In goede staat.
Antieke Neo Gotische eikenhouten bidstoel. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 87 x 63 x 32 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten hangoortafel met getorste poten. Circa 1900. Afmeting: 74 x 102 x 48 cm / 74 x 102 x 96 cm. In goede staat.
Twee kleine antieke Hollandse eikenhouten Barok-stijl hangvitrines. Circa 1900. Afmeting: 48 - 56 cm. In goede staat.
Oude/antieke Engelse of Spaanse stoel met spijlen en hoge rugleuning. 20e Eeuw. Afmeting: 127 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Eikenhouten Art Deco bijzettafel met etage. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 60 x 70 cm ø. In goede staat.
Wortelnoten twee-laden kastje met messing beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 79 x 38 x 71 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten eethoek met zes stoelen en Louis Philippe spinnekoptafel. Met krakeling-stoelen, voorzien van goede velours bekleding. Afmeting: 74 x 130 x 90 cm / 101 x 45 x 45 cm. In goede ...
Hollandse wortelnoten Louis Quinze Barok secretaire met bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1920. Afmeting: 106 x 52 x 100 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten Barok vitrinekast. Twee-delig. Eén-deurs, met origineel bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 220 x 130 x 40 cm. In goede staat.
Chinees beschilderd houten ladenkastje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 39 x 36 cm. In goede staat.
Chique messing theetafel op wielen met glazen bladen. Eén afneembaar dienblad. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 47 x 78 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten twee-deurs broodspinde. Gemaakt van antiek hout. Afmeting: 155 x 78 x 35 cm. In goede staat.
Engelse notenhouten boekenkast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 204 x 43 x 150 cm. In goede staat.