Vijf-delige wortelnoten bijzettafel met gecontourneerd blad. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 57 x 70 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten spinnekop eettafel. Circa 1870. Afmeting: 77 x 70 x 125 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Louis Philippe tafel met snijwerk en drie-spant poot. Lichte fineerschade. Circa 1860. Afmeting: 76 x 99 cm ø. In goede staat.
Antieke Indonesische houtgestoken kist op klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 57 x 70 x 40 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten theetafel met bronzen beslag, lade en klauwpoten. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 86 x 57 cm. In goede staat.
Wortelnoten theetafel op klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 x 81 x 51 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten met leder bureaustoel. Kopergenageld. Mooie patina. Afmeting: 93 x 62 x 60 cm. In goede staat.
Gave 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe naaitafel met deksel en vakverdeling. Circa 1870. Afmeting: 74 x 52 x 36 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten twee-deurs broodspinde. Gemaakt van antiek hout. Afmeting: 155 x 78 x 35 cm. In goede staat.
Chinees beschilderd houten ladenkastje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 39 x 36 cm. In goede staat.
Houtgestoken 19e eeuwse eikenhouten wandtafel met lade en florale Renaissance decor, ook op blad. Afmeting: 74 x 38 x 75 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Duitse notenhouten Gründerzeit bijzettafels. Circa 1880. Afmeting: 74 x 40 x 40 cm / 74 x 36 x 36 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten ovale Empire tafel met vier klauwpoten. Circa 1820 - 1830. Afmeting: 77 x 84 x 115 cm. In goede staat.
Oude Indonesische houtgestoken olifantentafel met been slagtanden. Blad ook houtgestoken met olifanten. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x 76 x 45 cm. In goede staat.
Originele wortelnoten bestekcommode met plated bestek. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 71 x 43 x 70 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Willem III wandtafel met mooi snijwerk. Circa 1860. Afmeting: 82 x 43 x 76 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse naaitafel met intarsia, notenhout en diverse houtsoorten. Floraal + bandintarsia. Met messing beslag. Blad iets krom. Verder in goede staat. Afmeting: 75 x 56 x 39 cm. In goede staat...
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten klapstoel met intarsia en bruin leder. Afmeting: 80 x 50 x 52 cm. In goede staat.
Oude houten lectuurmolen met messing hekwerk. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 45 x 30 cm. In goede staat.
Antiek Hollands Louis Philippe wit damesschrijfbureau met stoel. Circa 1860. Afmeting: 108 x 85 x 53 cm. In goede staat.
Antieke kist met snijwerk. Schwarzwald. Met boomstammen decor. Notenhout. Circa 1900. Afmeting: 49 x 65 x 43 cm. In goede staat.
Mooie 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe wijntafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 76 x 65 x 47 cm. In goede staat.
Bronskleurige Rococo-stijl halspiegel met facet geslepen glas. 21e Eeuw. Afmeting: 120 x 55 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Louis Philippe naaitafel. Circa 1860. Afmeting: 82 x 39 x 46 cm. In goede staat.
Chique messing theetafel op wielen met glazen bladen. Eén afneembaar dienblad. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 47 x 78 cm. In goede staat.
Leuke Hollandse mahoniehouten meidenkast. Circa 1860. Scheuren in zijkanten. Afmeting: 168 x 115 x 46 cm. In matige staat.
19e Eeuwse dubbelgebogen Hollandse wortelnoten Barok commode met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 70 x 93 x 54 cm. In redelijke staat.
Eikenhouten Art Deco bijzettafel met etage. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 60 x 70 cm ø. In goede staat.
Antieke eikenhouten gestoken Engelse spiegel met geslepen spiegelglas. Circa 1880. Afmeting: 94 x 54 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Art Deco theekast. Circa 1920. Afmeting: 69 x 70 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten breistoel met goede velours stoffering. Afmeting: 86 x 70 x 56 cm. In goede staat.
19e Eeuws hangmedicijnkastje met vernikkelde koperen versieringen en kuif. Afmeting: 63 x 40 x 23 cm. In goede staat.
Mooie notenhouten ovale spiegel met parelrand en geslepen spiegel. 20e Eeuw. Afmeting: 86 x 65 cm. In goede staat.
Barok-stijl notenhouten gestoken voltaire stoel. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 102 x 66 x 60 cm. In goede staat.
Oude/antieke Engelse of Spaanse stoel met spijlen en hoge rugleuning. 20e Eeuw. Afmeting: 127 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Neo Gotische eikenhouten bidstoel. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 87 x 63 x 32 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten Engelse lectuurhouder met twee lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 51 x 51 x 39 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke bijzettafels. Eén maal wortelnoten, Art Deco, circa 1935. Eén maal stijlmeubel, wijntafel, beukenhout gebeitst. Afmeting: 46 - 58 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil notenhouten pianokruk met messing. Circa 1915. Afmeting: 53 x 37 cm ø. In goede staat.
Antieke eikenhouten stoel met vlechtwerk aan zijkanten, zitting en rugleuning. Circa 1900. Afmeting: 110 x 65 x 65 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten ladenkast met zeven lades en schrijfblad. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 96 x 67 x 37 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten gestoken Neo Renaissance garderobe met messing haken. Circa 1880. Afmeting: 40 x 108 x 15 cm. In goede staat.
Oude rooktafel. Donker gebeitst met kopergeslagen blad. 20e Eeuw. Afmeting: 62 x 60 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Biedermeier spiegel. Circa 1830. Lichte fineerschade. Afmeting: 90 x 52 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten hangoortafel met gedraaide poten. Circa 1900. Afmeting: 74 x 61 x 33 cm / 74 x 61 x 93 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten hangoortafel met gedraaide poten. Circa 1900. Afmeting: 71 x 61 x 33 cm / 71 x 61 x 93 cm. In goede staat.
Oosterse teakhouten houtgestoken wandtafel met florale decors. Afmeting: 78 x 54 x 125 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten klapsalontafel met lade. Circa 1880. Vlekken blad. Afmeting: 61 x 103 x 59 cm / 61 x 103 x 109 cm. In redelijk goede staat.