Twee-delige boekenkast. Circa 1880. Eiken, deels massief boven met deuren met glas. Afmeting: H 215 x 120 x 65 cm.
Mooi gave 18e eeuwse Hollandse eikenhouten Barok secretaire met messing beslag. Louis Quinze. Circa 1760. Afmeting: 105 x 112 x 54 cm. In goede staat.
Eiken secretaire met glasopzet. Geheel massief. Onder drie laden. Binnenwerk met zeven lades. Afmeting: 205 x 103 x 54 cm (hxbxd). In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten spiegel met console en intarsia. Circa 1830. Lichte fineerschade. Afmeting: 60 x 33 x 255 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten klapbaar kinderbankje. Circa 1900. Afmeting: 70 x 62 x 38 cm. In goede staat.
Zeldzame vroeg 19e eeuwse mahoniehouten wijnkoeler. Circa 1830. Krimpnaden. Afmeting: 63 x 74 x 40 cm. In redelijke staat.
Mahoniehouten Art Deco speeltafel met marquetterie fineer op blad, vier zuilen en koperwerk. Circa 1920. Afmeting: 80 x 70 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Franse mahoniehouten gestoken boekenkast met ranken, figuren en fruit. Bovenblad iets verbogen. kast gerestaureerd recent. Afmeting: 180 x 113 x 42 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten vitrine opzetkast met panelen. Circa 1900. Afmeting: 200 x 117 x 42 cm. In goede staat.
Twee prachtige 19e eeuwse Chinese houtgestoken consoles met florale decors en koppen. Afmeting: 32 x 60 cm. In goede staat.
Zes moderne chroom-stalen design stoelen van het merk Eames met wit leder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 83 x 60 x 57 cm. In goede staat.
Franse jachtkast. Circa 1880. Massief eiken. Afmeting: H 230 x 140 x 55 cm.
Mooi noten rolbureau. Afmeting: 125 x 125 x 71 cm (hxbxd). In goede staat.
Franse massief eiken dolfijnentafel. Afmeting: L 95 x H 78 x B 62 cm.
18e Eeuws Hollands eikenhouten dubbelgebogen Louis Quinze kabinet met glasdeuren (later), klauwpoten en messing beslag. Afmeting: 250 x 175 x 60 cm. In goede staat.
Klein antiek eikenhouten Drents Louis Seize kabinet met volle zuilen en messing beslag. Circa 1780 - 1800. Afmeting: 225 x 170 x 57 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Noord-Duitse mahoniehouten Biedermeier secretaire met halve zuilen en bandintarsia. Mooi binnenleven. Circa 1820. Oudere restauratie. Afmeting: 195 x 98 x 46 cm. In redelijk/goede sta...
Frans rozenhouten bureau met bronzen beslag en groen met goud schrijfleer. Rijke uitvoering. Mooie kwaliteit. 20e Eeuw. Afmeting: 79 x 77 x 150 cm. In goede staat.
Franse Louis Philippe kast. Twee-delig met in het midden drie laden. Geheel massief eiken. Circa 1880. Afmeting: 222 x 145 x 54 cm (hxbxd). In goede staat.
Chinese kast. Circa 1910. Konisch in lichte mate. Front beschilderd. Afmeting: H 170 x D 54 x B 106 cm.
Antiek Hollands 18e - 19e eeuws mahoniehouten Louis Quinze kabinet met bronzen beslag. Zijkanten scheuren, verder in redelijk/goede staat. Afmeting: 235 x 185 x 60 cm.
18e Eeuws Duits eikenhouten dubbelgebogen Barok secretaire met florale intarsia, messing beslag en originele sloten. Rugwand vervangen. Afmeting: 105 x 108 x 63 cm. In goede staat.
Prachtige antieke Jugendstil notenhouten pronkvitrinekast met messing beslag, intarsia en glas-in-lood. Bovenop mist iets. Circa 1915. Afmeting: 163 x 115 x 43 cm. In goede staat.
19e Eeuwse kersenhouten Biedermeier-stijl commode. Recentelijk professioneel gerestaureerd en met schellak gepolitoerd. Afmeting: 80 x 122 x 63 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Barok pastoorskast met origineel slot en sleutels. Mooie patina. Grote koplijst en bolpoten. Mooie patina. Afmeting: 192 x 195 x 75 cm. In goede staat.
19e Eeuwse wortelnoten Dresdner Barok vitrine opzetkast met gebogen ondercommode en compleet verguld bronzen beslag. Afmeting: 224 x 110 x 53 cm. In goede staat.
Eikenhouten kast met snijwerk. Twee-delig. Bovendeel gebogen van twee zuilen. Afmeting: 225 x 160 x 52 cm (hxbxd). In goede staat.
Antiek koloniaal houtgestoken 19e eeuws Engels Davenport bureau met rijk gestoken snijwerk, floraal, vogels en koppen. Monogram in slot. Afmeting: 120 x 64 x 64 cm. In goede staat.
Grote oude Italiaanse gebombeerde dubbelgebogen notenhouten commode met bronzen beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 134 x 60 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse wortelnoten Barok, Louis Quinze vitrine opzetkast (porseleinkast) met origineel bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 235 x 150 x 45 cm. In goede staat.
Originele Engelse eiken kast. Zeldzaam. 18e Eeuw. Met panelen in deuren en onderstuk en drie lades. Afmeting: 193 x 181 x 53 cm (hxbxd). In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Duitse kersenhouten rolsecretaire. Circa 1820. In goede gerestaureerde staat en met schellak politoer. Afmeting: 164 x 100 x 62 cm. In goede staat.
Zeldzaam twee-delig antiek Engels mahoniehouten tandartsmeubel. Circa 1900. Gesigneerd: The dental manufacturing Co Ltd. Nr. 536495 London Manchester Dublin. Met diverse lades en schuifbladen van glas...
17e Eeuwse Zeeuwse Renaissance kast. Eiken met palissander. Met 17e eeuwse sloten. Vier-deurs met dikke kussens en originele bolpoten. Afmeting: 170 x 150 x 62 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Barok vitrinekast met mooi bronzen beslag en klauwpoten. Porseleinkast. Circa 1780. Afmeting: 180 x 228 x 55 cm. In goede staat.
Mooi 19e eeuws Hollands wortelnoten porselein kabinet. Dubbel gebogen met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 235 x 193 x 50 cm. In goede staat.
Duits Louis Seize secretaire. Circa 1780. Met noten en wortelnoten ingelegd. In gerestaureerde staat. Afmeting: H 220 x 131 x 67 cm.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten gebombeerd Louis Seize kabinet met bronzen beslag en houtgesneden guilandes. Afmeting: 236 x 180 x 65 cm. In goede staat.
Hollands 18e eeuws wortelnoten Louis Quinze kabinet met bronzen beslag, gebogen zijkanten onder. Orgelgebogen. Circa 1760. Kleine fineerschades. In originele staat. Afmeting: 60 x 200 x 245 cm. In goe...
Zeldzaam 18e eeuws Frans Boulle kunstkabinet belijmd met diverse houtsoorten. Bronzen beslag en florale intarsia (latere aanpassingen). Binnenwerk geëboniseerd in Renaissance-stijl met Sevres porselei...
19e Eeuwse Franse geeboniseerde houtgestoken breistoel. Circa 1870. Afmeting: 99 x 40 x 50 cm. In goede staat.
Eikenhouten hangvitrinekast. Art Deco. Circa 1920. Afmeting: 86 x 95 x 25 cm. In goede staat.
Ingelegd Italiaans mahoniehouten naaitafeltje. Floraal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 x 37 x 28 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Neo Renaissance wandkapstok met ranken en koperen haken. Afmeting: 104 x 24 x 28 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Neo Renaissance wandgarderobe met koperen haken. Circa 1900. Afmeting: 164 x 26 x 36 cm. In redelijk/goede staat.
Wortelnoten twee-laden kastje met messing beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 79 x 38 x 71 cm. In goede staat.
Twee kleine antieke Hollandse eikenhouten Barok-stijl hangvitrines. Circa 1900. Afmeting: 48 - 56 cm. In goede staat.
Twee-delige antieke mahoniehouten wandtafel met gecontourneerd blad. Louis Philippe, circa 1870. Afmeting: 77 x 87 x 32 cm. In goede staat.
Mahoniehouten hoeketagere met lade. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 98 x 55 x 43 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok-stijl hangvitrine. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 67 x 67 x 20 cm. In goede staat.
Antiek notenhouten Jugendstil twee-zitsbankje met vlechtwerk. Circa 1915. Afmeting: 90 x 102 x 60 cm. In goede staat.
Eikenhouten Neo Renaissance bijzettafel. Circa 1900. Afmeting: 45 x 41 x 41 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok vitrinekast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 67 x 20 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten eettafel met koperen klauwpoten en wielen. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x 104 x 150 cm. In goede staat.
Antieke mahonietafel. Circa 1900. Afmeting: 75 x 90 x 64 cm. In goede staat.
Hollandse antieke eikenhouten gestoken Neo Renaissance kapstok met leeuwenkoppen. Circa 1880. Afmeting: 35 x 120 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Engelse spiegel met etages en kroon. Afmeting: 160 x 120 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten gestoken Neo Renaissance garderobe met messing haken. Circa 1880. Afmeting: 40 x 108 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten breistoel met goede velours stoffering. Afmeting: 86 x 70 x 56 cm. In goede staat.
19e Eeuws hangmedicijnkastje met vernikkelde koperen versieringen en kuif. Afmeting: 63 x 40 x 23 cm. In goede staat.
Mooie notenhouten ovale spiegel met parelrand en geslepen spiegel. 20e Eeuw. Afmeting: 86 x 65 cm. In goede staat.
Barok-stijl notenhouten gestoken voltaire stoel. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 102 x 66 x 60 cm. In goede staat.
Oude/antieke Engelse of Spaanse stoel met spijlen en hoge rugleuning. 20e Eeuw. Afmeting: 127 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Neo Gotische eikenhouten bidstoel. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 87 x 63 x 32 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten Engelse lectuurhouder met twee lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 51 x 51 x 39 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke bijzettafels. Eén maal wortelnoten, Art Deco, circa 1935. Eén maal stijlmeubel, wijntafel, beukenhout gebeitst. Afmeting: 46 - 58 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil notenhouten pianokruk met messing. Circa 1915. Afmeting: 53 x 37 cm ø. In goede staat.
Antieke eikenhouten stoel met vlechtwerk aan zijkanten, zitting en rugleuning. Circa 1900. Afmeting: 110 x 65 x 65 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten ladenkast met zeven lades en schrijfblad. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 96 x 67 x 37 cm. In goede staat.
Oude rooktafel. Donker gebeitst met kopergeslagen blad. 20e Eeuw. Afmeting: 62 x 60 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Biedermeier spiegel. Circa 1830. Lichte fineerschade. Afmeting: 90 x 52 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten hangoortafel met gedraaide poten. Circa 1900. Afmeting: 74 x 61 x 33 cm / 74 x 61 x 93 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten hangoortafel met gedraaide poten. Circa 1900. Afmeting: 71 x 61 x 33 cm / 71 x 61 x 93 cm. In goede staat.
Oosterse teakhouten houtgestoken wandtafel met florale decors. Afmeting: 78 x 54 x 125 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten klapsalontafel met lade. Circa 1880. Vlekken blad. Afmeting: 61 x 103 x 59 cm / 61 x 103 x 109 cm. In redelijk goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten klaptafel met gecontourneerd blad en snijwerk. Y-spant poot. Krimpnaad in blad. Afmeting: 75 x 63 x 142 cm / 75 x 63 x 82 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten ovale theetafel met intarsia. Afmeting: 68 x 88 x 50 cm. In goede staat.
Eikenhouten Art Deco bijzettafel met etage. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 60 x 70 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse dubbelgebogen Hollandse wortelnoten Barok commode met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 70 x 93 x 54 cm. In redelijke staat.
Antieke eikenhouten gestoken Engelse spiegel met geslepen spiegelglas. Circa 1880. Afmeting: 94 x 54 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Art Deco theekast. Circa 1920. Afmeting: 69 x 70 x 40 cm. In goede staat.
Chique messing theetafel op wielen met glazen bladen. Eén afneembaar dienblad. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 47 x 78 cm. In goede staat.
Bronskleurige Rococo-stijl halspiegel met facet geslepen glas. 21e Eeuw. Afmeting: 120 x 55 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Louis Philippe naaitafel. Circa 1860. Afmeting: 82 x 39 x 46 cm. In goede staat.
Leuke Hollandse mahoniehouten meidenkast. Circa 1860. Scheuren in zijkanten. Afmeting: 168 x 115 x 46 cm. In matige staat.
Antieke kist met snijwerk. Schwarzwald. Met boomstammen decor. Notenhout. Circa 1900. Afmeting: 49 x 65 x 43 cm. In goede staat.
Mooie 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe wijntafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 76 x 65 x 47 cm. In goede staat.
Antiek Hollands Louis Philippe wit damesschrijfbureau met stoel. Circa 1860. Afmeting: 108 x 85 x 53 cm. In goede staat.
Originele wortelnoten bestekcommode met plated bestek. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 71 x 43 x 70 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Willem III wandtafel met mooi snijwerk. Circa 1860. Afmeting: 82 x 43 x 76 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse naaitafel met intarsia, notenhout en diverse houtsoorten. Floraal + bandintarsia. Met messing beslag. Blad iets krom. Verder in goede staat. Afmeting: 75 x 56 x 39 cm. In goede staat...
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten klapstoel met intarsia en bruin leder. Afmeting: 80 x 50 x 52 cm. In goede staat.
Oude houten lectuurmolen met messing hekwerk. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 45 x 30 cm. In goede staat.
Chinees beschilderd houten ladenkastje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 39 x 36 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten ovale Empire tafel met vier klauwpoten. Circa 1820 - 1830. Afmeting: 77 x 84 x 115 cm. In goede staat.