Porseleinen lamp met porseleinen doorschijnende lampenkap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Kang Xi. Met florale decor. Minimale chip rand. Afmeting: ø 21 - 22,8 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met boom/lotusbloemen decor. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Villeroy en Boch, Bonn vazen met landschappen decors. Circa 1900. Afmeting: 47 x 18 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse drie-delige Imari porseleinen dekselpotten met consoles. Eén deksel gelijmd. Met tuin en Foo-honden decor. Afmeting: 45 x 18 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie delen Duits (Meissen) porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Zoutnap + parfum flesje, kapot + schaaltje. Afmeting: 5 - 14,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose potten met floraal, figuren en/of teksten, met goud rand. Bodemmerk. Afmeting: ø 19 cm - ø 19,5 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Japanse Imari porseleinen kop en schotels met florale decor. Eén chip kopje. Afmeting: 6 x 15,5 cm ø. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Japans porseleinen kop en schotels melk en bloed met florale/goud decor. Afmeting: 6,5 x 15 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Imari porseleinen bloempot met diverse coulissen decors in honingraat. Afmeting: 19,5 x 26 x 26 cm. In goede staat.
Antieke Meissen porseleinen inktpot op onderschotel. Circa 1900. Met goud + figuren decor. In Rococo-stijl. schotel aan de rend geresteureerd. Afmeting: 8 x 14 cm ø.
Antieke Duitse Meissen porseleinen snorkom met opgewerkte bloemen en insecten decor. Enkele chip. Afmeting: 6,5 x 7,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse Meissen porseleinen tafelbel met opgewerkte florale en insecten decor. Circa 1900. Chips. Afmeting: 11 x 7,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antieke Japanse Satsuma wierookbrander met fijn geschilderde decors rondom. Met bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 14 x 15 x 10 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot. Hengel ooit professioneel gerestaureerd. Met figuren en paradijsvogel decor. Afmeting: 17 x 19 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse handbeschilderde porseleinen Franse schaal met zilveren beugel. Landschap met figuren, koeien en goud decor. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse professioneel gerestaureerde schotel met dansende Chinese figuren in interieur. Afmeting: ø 27,8 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Duitse Meissen porseleinen tafellamp. Handbeschilderd met bloemen en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen knobbelvaas met rondom rivierlandschap en vissers. Afmeting: 38 x 22 cm ø. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen dekselpot met vlinder + bloesem decor. Haarlijn in deksel. Afmeting: 47 x 25 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen kom met figuren decor + symbolen. Afmeting: 9 x 19 cm ø. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas. Fijn beschilderd met florale/insecten decor. bodem zat vroeger een gat professioneel gerestaureerd Afmeting: 35 x 13 cm ø. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen Swatow schotel met draken decor. Afmeting: 9 x 41 cm ø. In goede staat.
Kapitale japanse porseleinen kaarskandelaar met vergulde bronzen monturen. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Kapitale 19e eeuwse Japanse porseleinen schotel met bodemmerk en roofvogel in boom. Afmeting: 11 x 66 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse zeldzame Duitse Meissen porseleinen kop en schotels met opgewerkte bloemen en insecten decor. Enkele chips. Afmeting: 6 x 13,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Duitse Meissen porseleinen parelhoen. 20e Eeuw. Bloemen iets beschadigd. Afmeting: 16 cm. In redelijke staat.
Oud Chinees porseleinen bord met figuren, symbolen en teksten. Met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 22,3 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met rondom figuren in de bergen decor. Afmeting: 26 x 8 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot met bamboe decor en bodemmerk. Afmeting: 9,5 x 15 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Quan Yin met blauwe glazuur. Vingers beschadigd. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Verte vaas met zes tekens bodemmerk. Met figuren/floraal decor. Afmeting: 21 x 8 x 8 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Meissen porseleinen kop en schotel met opgewerkte bloemen en insecten. Chips. Afmeting: 12 x 14 cm ø. In redelijke staat.
Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit: Kang Xy schotel, floraal, beschadigd + Kantonese gemberpot, floraal/vogel decor. Afmeting: ø 15 cm / 17 x 13 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen gemberpotten met cracked ice decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 11 - 14 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen vaasjes. Republiek, bodemmerk. Spelende kinderen decor. Afmeting: 13 x 8 cm ø. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen vazen met landschappen decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 38 x 16 cm ø. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen kommen met floraal en draken decor. Eén minimale glazuur chip. Afmeting: 5,5 - 13 cm ø / 6,5 - 11 cm ø. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Twee maal haarlijn + chips. Afmeting: 23 - 24 cm. In redelijke staat.
Vier Chinees porseleinen borden met blauw decor. Twee identieke florale borden goed, andere twee chip. Afmeting: ø 20 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Vier Chinees porseleinen bordjes. Eén maal centraal vogel, goed. Twee maal octagonaal, floraal, Kang Xi, één haarlijn. Eén maal kip en vlinders, goed. Afmeting: 9,7 - 11,5 cm. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen schotels. Twee maal jacht op konijn, beschadigd. Twee maal florale decor, één haarlijn, één goed. Afmeting: 11,5 - 13,5 cm. In redelijke staat.
Vier Chinees porseleinen schotels. Met figuren en florale decor. Bodemmerk. Afmeting: 10,5 - 12 cm. In goede staat.
Zes diverse beeldjes uit edelstenen, met een schildpad uit malachiet, een schildpad uit turkoois, turkoois varken, agaten aap, een olifant en aap. 3-10 cm.
Antieke Chinees porseleinen drakenkom. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: 9 x 18,7 cm ø. In redelijke staat.
Antieke Chinees porseleinen vaas met tekst en figuren decor. Chips bovenrand. Afmeting: 28 x 21 cm ø. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met florale decors en bodemmerk. Chips en haarlijn. Afmeting: 6,5 x 14,5 cm ø. In redelijke staat.
Chinees porseleinen platte kom op hoge voet. Met figuren in landschap decor. Afmeting: 6 x 17,7 cm ø. In goede staat.
Tien delen antiek Chinees Familie Verte porselein. Bestaande uit: Zes kopjes en vier schotels, waarvan één schotel beschadigd. Afmeting: 6,5 x 13,8 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Italiaanse Fayence polychrome sierschotel. Castelli Teramo. 20e Eeuw. Landschap met visser decor. Afmeting: ø 46,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde Biedermeier kop en schotel met florale decors. Handbeschilderd. Afmeting: 10 x 13 cm ø. In goede staat.
Twee oude Chinese Yixing theepotten. Eén maal hoog model met salamander + bodemmerk. Eén maal met bamboegrip, tekst en landschap decor + bodemmerk. Afmeting: 15 x 14 x 8 cm ø / 13 x 12 x 8 cm ø. In go...
Chinees schaakspel met jade speelstukken. In doos. 21e Eeuw. Afmeting: 9 x 35 x 22 cm. schaakstukken ca 8 cm hoog, In goede staat.
Zeven maal 19e eeuwse Franse polychrome Fayence borden met diverse decors. Drie met haarscheur, één gekramt, rest goed. Afmeting: ø 22 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Acht maal 19e eeuwse Franse handbeschilderde Fayence borden met polychrome decors. Divers. Twee borden haarlijn, één bord gelijmd, rest goed. Afmeting: 21 - 25 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen plaquette in houtgestoken lijst. Figuren decor. 20e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 122 x 36 x 2,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese Yixing trekpot met bamboe decor en bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 7 x 18 x 11 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese porseleinen sierschotel met keizerlijk geel, florale decors en bodemmerk. Afmeting: ø 28,7 cm. In goede staat.
Oude Duitse Dresden porseleinen tafellamp met ramskoppen. Handbeschilderd met florale en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen kom met goudvis decor rondom. Oranje/goud kleur + bodemmerk. Afmeting: 9 x 20,7 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Den Haagse Rosenburg polychrome platelen vazen met florale decor. Circa 1915 - 1920. Schilder LS. Nr. 299. Afmeting: 14 x 8 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Hollandse polychrome platelen IJsselstroom vazen. Circa 1915. Schilder M.N. en schilder S. Nr. 2180. Afmeting: 32 x 23 cm. In goede staat.
Twee kleine Den Haagse Rosenburg polychrome platelen pijpvaasjes. Circa 1915 - 1920. Eén randglazuur chipje. Afmeting: 10 x 5 cm ø. In goede staat.
Vijf antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met Löwenstoft florale decors. Randen goudkleurig bijgeschilderd. Afmeting: 19,4 x 19,4 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Gouda platelen dienblad. Decor Heléne. Schilder P.N. Nr. 4157. Circa 1915. Jugendstil. Afmeting: 3 x 36 x 28 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Jugendstil dekselvaas 'De Distel' (Amsterdam). Circa 1915. Met florale decor. Nr. 23/2 1900 29/2. Schilder CHR. Afmeting: H 33 cm. Bovenrand gelijmd. In redelijke staat.
Antieke Den Haagse polychrome Rosenburg Fayence siervaas met florale decor. Nr. 149, schilder O. W5G. Afmeting: 18 x 15 cm ø. In goede staat.
Hollandse antieke platelen schenkkan van De Distel (Amsterdam). Polychrome, Art Deco. Circa 1920. Schilder D.Z. Nr. 69/Leci. Haarlijnen in handvat. Afmeting: H 27 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari trekpot met montuur op tuit en metalen grip. Afmeting: 11 x 16 x 9 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen schenkkannetje, Queng Lung. Met kustplaats decor en boten. Afmeting: 12,7 cm. In goede staat.
Hollandse Velsen keramieken Art Deco vaas. Nr. 172. Schilder H. Afmeting: 19 x 18 cm ø. In goede staat.
Rosenburg Fayence bolvaasje met florale decor. Schilder F.V.D. Afmeting: 10,5 x 9 cm ø. In goede staat.
Originele antieke Rosenburg dekselvaas met florale decor. Den Haag. Schilder Z.B. W34G. Circa 1915. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Antiek Engels Cauldon keramieken schaaltje met Chinese landschappen decor. Afmeting: 5 x 18 x 14,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotel met Chinese florale decors. Lichte randschades. Afmeting: 5 - 35 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese porseleinen gemberpot met deksel. Rondom figuren in tuin decor. Afmeting: 15 x 12 cm ø. In goede staat.
Vier-delige Duitse K.P.M. porseleinen rookset met goud decor. Circa 1930. Afmeting: 9 x 24 x 16 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese natuurstenen boekensteunen met boeddha. Circa 1930. Afmeting: 13 x 12 x 6 cm. In goede staat.
Zeven maal Chinees/Japans porselein. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Eén Imari vaas met tuin/goud decor. Vijf Chinese Familie Verte bordjes met bodemmerk, 19e eeuw. Eén oude Chinese Yixing theepot met ...
Zes maal oud divers porselein. Bestaande uit: Amfora vaas Kaiser Germany + Limoges dekseldoos, handbeschilderd, floraal + Royal Copenhagen zoutnap + theepot + Chinese schaal + antieke handbeschilderde...
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen papbord in klapmutsvorm. Tuin decor. Chip bodemrand. Afmeting: 4 x 16,4 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zeer grote Delfts blauwe sierschotel naar 18e eeuws voorbeeld. Met spreuk; 'er helpt geen medicijn het is minne pijn'. 20e Eeuw. Afmeting: ø 42 cm. In goede staat.
Zeldzaam Duits antiek porseleinen figuur. Martin Wiegand München. Meissen. Circa 1910. Gerestaureerd. Bakfouten pierrot + hond. Afmeting: 18,5 x 9 x 12 cm. In matige staat.
Zeldzame Westraven polychrome wandtegel. Brandmeesters Enschede 1950 jubileum. Afmeting: 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.
Twee maal 17e - 18e eeuws Chinees porselein met zilveren monturen. Bestaande uit: Schenkkan met fijn geschilderd floraal decor, haarlijnen + handvat gelijmd. Eén kom, kraakporselein, scherf gelijmd. A...
19e Eeuws Chinees porseleinen trekpotje met plat deksel + zilver. Tuit beschadigd. Afmeting: 13 x 13 x 10 cm ø. In redelijke staat.
Zeldzame kwaliteit Japanse Satsuma kom met bodemmerk. Met figuren bij bamboebomen decor. Chip rand. Afmeting: 5,7 x 14,3 cm ø. In redelijke staat.
Drie maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Celadon bord met bodemmerk, vogels, vlinders en floraal decor + gemberpot met houtgestoken deksel, chip bovenrand + 18e eeuwse grote roomkan, Familie...
Lot Chinees Kantonees porselein. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat.
Twee zeldzame antieke Franse Sarrequemines Fayence siervazen met florale en goud decor. Circa 1900. Afmeting: 22 x 13 cm ø. In goede staat.
Vier maal oud/antiek Chinees porselein. Blauw-wit. Bestaande uit: Twee trekpotjes + twee kommen met bodemmerk. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.
Vijf antieke Imari porseleinen vazen. Twee maal set + één maal losse dekselvaas. Eén chip onderkant deksel. Afmeting: 16 - 19 cm. In goede staat.
Vier maal antiek Imari porselein. Bestaande uit: Twee dekselvazen, één kraagvaas met tuin decor, één vaas, floraal. Afmeting: 12,5 -21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met florale decor en vier tekens bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 18,7 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe bordjes met tuin decor. Eén minimale chip. Afmeting: ø 16,5 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinees porseleinen hoge bekers met pagode decor. Met zes tekens bodemmerk. Eén beker kleine haarlijn. Eén beker chip. Afmeting: 8,5 x 9 cm ø. In redelijk/goede staat.