Zilveren dienblad, 925/000, rechthoekig gecontourneerd model, voorzien van oplopende rand met geintegreerde getorste grepen. Grootte 40x25cm. ca 870 gram. Gemerkt: Schilling Stuttgart 11. In goede sta...
Twee plated messing pauwen. 20e Eeuw. Afmeting: 21 - 22 cm. In goede staat.
Twee viscouverts, met 2 messen en vorken, plated met een heft voorzien van een ribbewerking. 20 cm. In redelijk goede staat.
Mes met zilveren heft, 833/000, versierd met een staande leeuw met schild. en acunthusbladeren. MT.: B.W.Eldick, Zutphen, 1917-1950. 25 cm. In goede staat
Zilveren kapset, 833/000, met 3 borstels, versierd met voluten en voorstelling, en een kam met plated houder voor een kam. MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven. In goede staat
Zilveren spiegel, 833/000, gemaakt uit 2 tasbeugels en een breipennenhouder. Driehoekig gecontourneerde spiegel gemaakt uit 2 halve ronde tasbeugels opengewerkt en versierd met bloemen, bevestigd aan ...
Zilveren petit-four schep, 833/000, met gecontourneerde schep. Versierd met floraal graveerwerk. MT.: Onduidelijk, Schoonhoven, jl.: X:1882. 23 cm, ca 55 gram. In goede staat
Kristallen schaal met zilveren beugel, 833/000. Ronde schaal met geschulpte rand voorzien van amandelvormig slijpwerk. Met zilveren beugel met parelrand, voorzien van restauratie. MT.: C. van Baaren, ...
Zilveren juslepel, 833/000, met een ovaal gecontourneerde bak bevestigd aan een gecontourneerde steel met filetrand. MT.: onduidelijk, jl.: E:1839. 19 cm. ca 45 gram. In goede staat
Twee zilveren gembervorken, 833/000, met gecontourneerde steel en biedermeier graveerwerk. 16 cm. MT.: Onduidelijk, Amsterdam, jl.:R:1851 en MT.: onduidelijk jl.: O:1873. Totaal ca 41,4 gram. In goede...
Zes vorken met zilveren gecontourneerde heften, 900/000, met gedreven floraal decor. 16 cm. Sommige heften zitten wat los, verder in goede staat.
Plated visserveercouvert voorzien van fraai graveerwerk en met benen heften. In originele cassette. Vermoedelijk Sheffield. 31 cm. In goede staat
Zilveren strooilepel, 833/000, met rond gecontourneerde bak met zaagwerk bevestigd aan een puntsteel. MT.: P.Leroy, na 1826. Klein stukje zaagwerk bij de steel is gebroken. Verder in goede staat. 22 c...
Zilveren sleef, 833/000, met een rechthoekig gecontourneerde bak en een gecontourneerde steel, beide voorzien van biedermeier gravures. ca 29 cm. ca 98 gram. In goede staat
Zes messen met zilveren gecontourneerde heften met hartfilet. 25 cm. In goede staat
Zilveren strooilepel, 833/000, met ronde bak met biedermeier zaagwerk, bevestigd aan een deels getorste steel bekroond met een molen. ca 55,1 gram. 20 cm. MT.: J.Vos & Co nv, Haarlem, jl.: H:1917. In ...
Twee bonbonmandjes, ( kleine zilver, 835/000) 2 kleine filigrain mandjes, zilveren Djokja pillendoos, plated doosje met koraal, vingerhoedje en servetband.
Plated flessenbak, gezaagd model met parelrand. Christofle. ø12x3cm. In goede staat.
Acht delen oud plated. Bestaande uit: Vier kandelaren, melk/suiker set, schaal. Afmeting: 8 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Zes-delig plated koffie/thee servies. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 43 cm. In goede staat.
Strooilepel met geelmetalen strooibak met geschulpte rand met gezaagd decor, bevestigd aan een rijkelijk versierd heft met guirlandes, Frankrijk. In cassette 17 cm. In goede staat
Lot zilver en plated, met plated koffiekan, borrelglaasje met plated voet, een zilveren gevulde kandelaar, een zilveren roomlepel, 2 kristallen schaaltjes met zilveren ronde voetjes en een opengewerkt...
Zilveren soeplepel, 833/000, model Haags Lofje. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.: p: 1925. 27 cm. ca 230 gram. In goede staat
Twee tassen met zilveren beugel, 833/000. Kralentas met rozen patroon voorzien van een half ronde zilveren beugel opengewerkt met rozetjes, MT.: onduidelijk, Schoonhoven, jl.: V: 1855, en een kralenta...
Antieke 835/000 zilveren lepel met Haags Lof. Achterkant steel gegraveerd familiewapen. Lengte 21 cm. Circa 52 gram. Mr. J. van den Broek - Amsterdam. Anno 1832. In goede staat.
Mes met pistoolgreep en lemmet gemerkt P.D. Baus. Lengte 16 cm. En een mes met floraal gegraveerd lemmet, lengte 17 cm. En een lepel, lengte 15 cm. Alle drie met porseleinen heften met Zwiebelmuster a...
18e Eeuwse zilveren lepel. Steelaanzet met dubbel lof en steeleinde Haags Lofje. Lengte circa 21 cm. Circa 55 gram. Mr. Johannes de Wal - Leeuwarden. Circa 1780. In goede staat.
Vier bestekdelen: een zilveren strooilepel, 833/000, met schelpvormige gezaagde bak, een taartschep met schep met guilloche gravering, MT.: Van Kempen en Zonen, Voorschoten, jl.:p:1874, sardinevork, p...
Zilveren bonbonschuitje, 833/000, op ovale rand met opengewerkt decor voorzien van parelrand. MT.: JV, Amsterdam jl.: V:1930. 17x8,5x6cm. ca 81,7 gram. In goede staat.
Antieke schaar met zilveren grepen en ketting met haak, vermoedelijk 18e eeuw. Met pareldecoratie met voluten. Voorzien van een jasseronketting en rokhaak met floraal element. 15 cm ketting 44 cm. In ...
Lot met zilveren maggihouder en een pen en potlood.
Zilveren tafelborstel, 833/000, ovaal model mett voorstelling van de nachtwacht. MT.: Zaanlandse Zilversmederij, Haarlem. jl.:E:1939. 9x6,5cm. In goede staat
Twee zilveren dozen, 835/000 en 925/000, rechthoekige gladde doos met houten interieur, voorzien van gravure aan de zijkant ANVV 1915-1965, 15x10x3cm en een rechthoekige doos met lijnenbewerking op he...
Zilveren doos, 800/000, rechthoekig model met op het deksel voorzien van lijnenbewerking. Voorzien van een houten interieur en bodem. 16x9,5x3cm. In goede staat
Stel antieke 835/000 zilveren vorken met gecontourneerde stelen en scherpe florale Biedermeier graveringen. Anno 1859. Lengte 18 cm. Circa 54 gram. Mr. Wed. G.W. Uriot - Amsterdam. In goede staat.
Zilveren sierstuk, 925/000, geplaatst op een marmeren rechthoekige voet. Sierstuk van de stad Jeruzalem. 17x6x11cm. IN goede staat. Zadok arts
Lot zilver met een bijbel met zilveren slot, een beursje met zilveren beugel, een rond pillendoosje, naaldenkoker en een peper- en zoutstrooier met zilveren dop.
Zilveren strooilepel met een peervormige bak met ribben en voorzien van een gezaagd patroon. Voorzien van een steel met een vogel met graveerwerk. MT.: Jacobus Kleijn, Schoonhoven, jl.: A: 1772. 15x5...
Zilveren strooilepel met een schuitvormige bak met o.a. gezaagd ruitpatroon en voorzien van een parelrand. De bak is voorzien van een gravure met kroon. Met ivoren steel. MT.: Onduidelijk, Amsterdam j...
Lot met silver overlay met o.a. een paard, vazen, vioolspeler, kindje en een edelman op een boek.
Lot zilver met diverse strooiers en bakjes met filigrain bewerking. 925/000. 3-7 cm. ca 155 gram. In redelijk goede staat.
Vier maal oud plated. 20e Eeuw. Onder andere: Aansteker, dekselhouder, twee bewerkte asbakken. Afmeting: Asbakken ø 14,5 cm. Hoogte aansteker/dekselhouder: circa 8,5 - 9 cm. In goede staat.
Olie en azijnstel in zilveren houder, 800/000. 2 Karafjes geplaatst in een sierlijke zilveren houder met greep, versierd met palmetten, gekrulde poten en acanthusbladeren. 18x7x24cm. In goede staat
Zilveren miniatuur kapstok met hoeden en een hoorn, zilvern kapstok met 3 hoeden, 800/000, en een midwinterhoorn op standaard, 835/000. hoogte 9-13 cm. Totaal ca 74 gram. In zeer goede staat
Houten wandelstok met zilveren greep, 830/000 met gravure: Pa 50arsdagen. Diverse deuken, in redelijk goede staat. 80 cm.
Wandelstok van ebbenhout voorzien van een zilveren greep, 800/000, versierd met niëllo geruit motief. 90 cm. Een enkel deukje, verder in goede staat.
Twee zilveren miniaturen, 835/000 & 925/000, Een slee met zwaan en paard, en een trekkar. Grootte 9x4cm. totaal ca 92 gram. In goede staat
Twee zilveren miniaturen, 835/000, met een koets met 2 figuren en een paard en een kar met 2 koeien en een vat. 7x3cm. totaal ca 96 gram. In goede staat
Twee zilveren miniaturen, kaasdragers, 835/000, MT.: Niekerk, Schoonhoven en trosdragers, 925/000, Israel. 4-5 cm hoog. Totaal ca 62 gram. In goede staat
Bijbel, 1818, met rood bruine kaft met bewerking, voorzien van een dubbel zilveren slot Empire, met lijnendecor en opgelegde bloemen, één ontbreekt. MT.: N.Reek, Hoorn, jl.:D:1838. 10x15x5,5cm. In re...
Zilveren theepot, 800/000, Rond model met cannelures, 4 klauwpoten met bewerking, een gekrulde greep met vogelkop en een gezaagde rand met ovale bewerking. Het deksel heeft een knop in de vorm van een...
Zilveren pijpcomfoor, 835/000, met koperen binnenbak, geplaatst op een rond houten basement. MT.: Amsterdams Keur, Amsterdam, na 1954. ø15x10cm. In zeer goede staat
Kristallen kaas- en boterstolp met zilveren knop, 833/000. Kaasstolp voorzien van slijpwerk en een geschulpte rand en de boterstolp voorzien van geetst meander patroon. Enkele chips, verder in goede s...
Kristallen beschuitbus en marmeladepot voorzien van onderschotel en slijpwerk, voorzien van zilveren knoppen, 833/000. Bij beschuitbus chip uit onderschotel en stuk uit rand van het deksel, verder in ...
Lot zilver met een vaasje. servetband, vingerhoedbandje, mosterdlepel, 2 specerijenlepeltjes en 3 lepels, waarvan één plated, met bladpatroon. totaal ca 91 gram. In goede staat
Zilveren fotolijst, 925/000, ovaal model met florale versiering. Met metalen achterzijde. 10x14cm. In goede staat
Zilveren soezenmand, 925/000, ovaal gecontourneerd model. ca 122 gram. 22x16x7cm. In goede staat
Lot Djokja zilver, 800/000, met een doosje met zilveren element, een klemband en een servetband.
Groot lot met zilveren theelepels, 833/000, 2 series van 10 lepels, met puntbak en opengewerkte steel, MT.: Gretzer Den Haag, 11 cm, en met puntbak en graveerwerk op de steel. MT.: Fa. Moolenberg en Z...
Antieke rammelaar met zilveren belletjes en fluitje. 833/000, 6x10cm. met ketting. De belletjes zijn wat verschillend. In redelijk goede staat
Zilveren schaal, 835/000, vierkant gecontourneerd opengewerkt met floraal decor en versierd met rozen, putti en vogel. 20x20x4cm. ca 221 gram. MT.: Christoph Widmann, Pforzheim. In goede staat
Brede armband met een iets grillige vorm met schuifslot en scharnier. Uno de 50, silver plated. breedte 35 mm. 56x48mm. In goede staat
Zilveren set met 3 borstels, een kan en handspiegel, 833/000, met een gecontourneerde rand. Voorzien van een monogram. Grote borstel en spiegel hebben deukjes, verder in goede staat. 15-23 cm.
Kralentas met zilveren beugel, 833/000, halfrond model gezaagd model met bloemenmand, voorzien van ketting. MT.: A.Verroen, Schoonhoven, jl.:V:1830. 10x13cm. In goede staat
18e Eeuwse zilveren lepel met Haags Lofje. Mr. Nicolaas van Nuys TT 's-Gravenhage. Anno 1768. Lengte 22 cm. Circa 72 gram. In goede staat.
Zilveren Art Deco roomstel, 800/000, 3 Delig met een melkkan, suikerbak en blaadje met een achtkantige vorm. MT.: Kaeser & Uhlmann, Schwabisch Gmünd. 1925-1934. 23x14x10cm. ca 331 gram. In goede staat
Twee kristallen odeurflacons met zilver, 833/000. Odeurflacon gemaakt uit Fries draadglas, cilindervormig model met zilveren hals en dop, 833/000, versierd met graveerwerk, deukje in Voorzien van binn...
Zilveren miniatuur commode, 835/000, met filigrain en getorste bewerking, voorzien van 3 lades. 4x3x4cm. ca 55 gram. In goede staat
Zilveren gembercouvert, 833/000, met getorste stelen en versierd met graveerwerk. MT.: W.Kooiman, Schoonhoven, jl.:e:1889. 19,5 cm. ca 61 gram. In goede staat
Zilveren pijpcomfoor, 833/000, rechthoekig gecontourneerd versierd met graveerwerk en geplaatst op een zwart houten gecontourneerd basement. Voorzien van een koperen binnenbak. Op meerder plaatsen ger...
Vijf-delige 835/000 zilveren hors d'oeuvre set. Stelen met zogenaamd punt-model. Lengte vorkjes: 14 cm. Lengte messen: 15,5 cm. Als nieuw. Circa 125 gram. Bestaande uit: 1x Mr. Begeer en 4x Mr. J.M. v...
Zilveren schaal, 833/000, ovaal gecontourneerd gezaagd model met krullen en een rand met bloemen. 25x18x5cm. Voorzien van datumgravure aan de binnenzijde. MT.: Zaanlandse zilversmederij, Amsterdam. jl...
Porseleinen zwavelstokkenpotje, geplaatst op 3 zilveren bolpootjes, met zilveren deksel en hengsel. Versierd met graveerwerk. ø8x13cm. In redelijk goede staat. Samengesteld.
Twee zilveren miniaturen, 925/000, een kinderwagen met uit draad met parasol en een trapfiets. MT.: Medusa Oro, Arezzo, totaal ca 67 gram. 7x7cm en 8x3,5cm. In zeer goede staat
Twee zilveren miniaturen, 835/000, met een kar met 2 koeien en vat en een koets met 2 paarden en 3 vaten. 9x3,5cm en 8x3 cm. Totaal ca 125 gram. In goede staat.
Statenbijbel, 1818, met zwart lederen kaft en dubbele zilveren sloten, 833/000, Empire stijl met lijnbewerking en bloemelement. MT.: J.v.d.Berg, Schoonhoven, jl.:B:1836 10x16x8cm. In goede staat.
Twee zilveren miniaturen, 925/000, in de vorm van een spinnewiel en een koffiemolen. MT.: Medusa Oro, Arezzo. totaal ca 117 gram. 5,5cm hoog. In zeer goede staat.
Grote zilveren strooibus, 925/000, op ronde voet met 2 gekrulde grepen. En een strooidop met diverse gezaagde patronen. MT.: William Hutton & Sons Ltd, London jl.: l:1906 12x8x23 cm. ca 323 gram. In ...
Joodse olielamp, Chanouka, plated op een rechthoekig gecontourneerde voet met een schild met chanouka en staande leeuwen. 26x11x20cm. Voorzien van 8 losse glaasjes voor olie. In goede staat
Twee 835/000 zilveren amuselepels. Eén maal Zilverfabriek Voorschoten, anno 1916. Eén maal jaarletter S = anno 1827. Circa 60 gram. In goede staat.
Zilveren roomkom, 835/000, rond model met gedreven voorstelling met krullen, bloemen en putti. ø 12,5x8cm. ca 152 gram. Stukje van de rand, verder in redelijk goede staat.
Kristallen kandijpot, geplaatst op een ronde zilveren voet en voorzien van een zilveren knop met malachiet. ø 17x24cm. Enkele chips, verder in goede staat
Kristallen karafje met geetste bewerking, geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand. ø7,5x25cm. In goede staat
Parelmoer lepeldoos gevuld met 6 zilveren lepeltjes met puntbak en getorste steel voorzien van een bokkepoot. 8,5 cm. 15x7,5x3,5cm. In goede staat
Zilveren theepot, 800/000, rechthoekig model versierd met gedreven voorstellingen met spelende putti en voluten. Voorzien van gekrulde steel en tuit met floraal decor. Geplaatst op 4 gekrulde poten. 1...
Bijzonder 835/000 zilveren gembercouvert met fraaie florale graveringen en parelmoer heften. Anno 1850 - 1851. Lengte 18,5 cm. Mr. J.A. Lintveld - Amsterdam. In goede staat.
Kristallen fruitschaal met fraai slijpwerk en een aculadevormige rand, geplaatst op een zilveren gecontourneerde voet met floraal decor. MT.: P.Cool, Sneek, jl.:S:1852. ø21x19cm. Enkele chips, verder ...
Kristallen schotel met opstaande rand voorzien van een ruitslijpsel, voorzien van een zilveren beugel, 833/000, met parelrand, voorzien van reparatie. Minimale chips. ø24x20cm.
Twee kristallen schotels met zilver, 833/000. Ronde geslepen schotel met gecontourneerde rand, met diverse beschadigingen, voorzien van een gecontourneerde beugel, deels getorst met parelrand. ø24x18c...
Zilveren presenteerblaadje, 950/000, Parijs, rond glad model. ø 21,5cm. ca 303 gram. In goede staat
Antieke 925/000 zilveren cilindervormige muntenkoker met schuifbodem. Klein deukje. MT.: Onduidelijk, Birmingham 1903. Afmeting: 3 x 7,5 cm. Circa 32 gram. In goede staat.
Antieke 18e eeuwse zilveren lepel met Haags Lofje. Grote keur Rotterdam. Jaarletter V 1754. Lengte 20,5 cm. Circa 63 gram. In goede staat.
Zilveren pijpcomfoor, 833/000, Empire, met rechthoekige bak met een filetrand, voorzien van koperen binnenbak, geplaatst op een rechthoekige voet met 4 bolpoten, alle 4 gerepareerd, geplaatst op een o...
Zilveren pijpcomfoor, 833/000, gecontourneerd model met aculadevorm en graveerwerk. Voorzien van koperen binnenbak, op zwart basement rustend op 4 ivoren pootjes, MT.: J.Mulder Amsterdam. jl.:V:1855. ...
Zilveren suikerschep en mosterdlepel, 833/000, beide stelen bekroond met een molen met draaibare wieken. Suikerschep met gedreven bak met ophaalbrug en ruiter te paard, MT.: B.W. Eldick Zutphen. Moste...