A. Basino. 1978. Landschap. Achter-glas-schilderij. Olieverf. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Vergulde en plated ikoon. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Indonesische School. 50er Jaren. Tabak rokende Indonesische visser. Olieverf op linnen. Afmeting: 26 x 18 cm. In goede staat.
Pendant. A. Sokolova. Vazen met witte rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 17 x 12 cm. In goede staat.
Peter Cox. 1912 - 1985. Hollands heidegezicht met zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. Mand met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
Chinees rolschilderij op papier. 20e Eeuw. Landschap. Gesigneerd. Gouache op papier. Afmeting: 61 x 125 cm. In goede staat.
E. Witkamp/Ernst Sigmund. 1871. 1854 - 1897. Koning met zijn gevolg. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 16,5 x 9 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd verso J.G. Siemer. Havengezicht Monnickendam. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 18 cm. In goede staat.
A.J. v.d. Spek, 1960. 1958 - Stilleven met diverse accessoires. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Hulshoff pol, 1922. 1883 - 1957. Liggende poes. Potlood op papier. Afmeting: 23 x 17 cm. In goede staat.
Kondostan? Nr. II / XV. Titel: Rinascimento. Erotische figuren voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 38 x 47 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Landschap met ruïnes. Oudheid. Sepia met ophogend wit. Op papier. Afmeting: H 27 x B 18 cm. In goede staat.
Oude landkaart. Liho door Christiano Geltiae Cliviae Fini Timotumqve Locotum Verissima Descriptio. Afmeting: 50 x 37 cm. In redelijk/goede staat.
W. Böhme-Brauer. Duitse School. 1875 - Duits landschap met dorpsgezicht. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In redelijke staat.
A. Scheerder. 1943. Almelo. Bosrand met panoramisch uitzicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Sonje Koczula. Schimmen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 68 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 60-er Jaren. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Japanse houtsnedes met signatuur. Figuren voorstelling. Donkerste is beschadigd. Afmeting: 24 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Drie Japanse schilderijen op zijde. 20e Eeuw. Gesigneerd. Figuren voorstelling. Afmeting: 70 x 32 cm. In goede staat.
R. Boord. 1994. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Bertus Baayens. Enschede. Vennetje bij Nijverdal. Olieverf op linnen. Afmeting: H30 x B 40 cm. In goede staat.
H. Roeloffzen. Nijmegen 1942. Stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
J. Grenier. Franse School. Hofnar met brief. Lithografie op papier. Afmeting: 27 x 19 cm. In redelijke staat.