Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

42. Oktoberveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 4. Oktober 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Louis Philippe damesbureau, 1870
Ergebnis: 500 EUR

19e Eeuws wortelnoten damesbureau. Duitsland. Circa 1870. Louis Philippe. Afmeting: 75 x 123 x 66 cm. In goede staat.

2x Roco H0: 62780 + 62857
Ergebnis: 160 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62780, CD 781 462-7 en 1x Diesellok 62857, STRABAG My 1142, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 62558 + 62497
Ergebnis: 120 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 62558, RTC EU43-006 en 1x E-lok 62497, MGW 183 500-8, beide in originele verpakking en in goede staat.

4x Antieke Thonet stoelen
Ergebnis: 100 EUR

Vier antieke Thonet stoelen met bewerkte rugleuning. Afmeting: 90 x 36 x 45 cm. In goede staat.

2x Roco H0: 63801 + 43704
Ergebnis: 110 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63801, DB 101 141-0 en 1x Diesellok 43704, DR BR 232, beide in originele verpakking en in goede staat.

Antieke gestoken kapstok
Startpreis 60 EUR

Antieke Hollandse eikenhout gestoken kapstok. 19e Eeuw. Afmeting: 50 x 90 x 13 cm. In goede staat.

Antieke kapstok, 1900
Startpreis 50 EUR

Antieke eikenhouten kapstok met leeuwenkoppen en ijzer. Circa 1900. Afmeting: 125 x 15 x 18 cm. In goede staat.

Doos vol modelauto's (o.a.: Corgi, Dinky Toys)
Startpreis 50 EUR

Doos vol modelauto's. Lot diverse metalen Dinky Toys et cetera. In doos. Bespeeld. Afmeting: 5 - 12 cm. In redelijke staat.

Antieke Heubach Köppolsdorf pop
Startpreis 80 EUR

Antieke Duitse porseleinen Heubach Köppelsdorf pop. Nr. 300.2. Met mohair haar, slaapogen en babylichaam. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Engelse tafel en stoel
Ergebnis: 100 EUR

Engelse mahoniehouten schrijftafel met wangen, schrijfleer en lade. Met stoel. 20e Eeuw. Afmetingen: 75 x 93 x 50 cm / 75 x 140 x 50 cm / 100 x 65 x 57 cm. In redelijk/goede staat.

Ovaal bijzettafeltje (mahonie)
Ergebnis: 40 EUR

Mahoniehouten Barok-stijl ovale bijzettafel. Stijlmeubel. 21e Eeuw. Afmeting: 71 x 50 x 38 cm. In goede staat.

Grote antieke Duitse pop
Ergebnis: 120 EUR

Grote antieke Duitse porseleinen pop met gelede lichaam, echt haar en slaapogen. Speciaal Nr. 2. Circa 1900. Afmeting: 58 cm. In goede staat.

Grote rode Ferrari Pocher Testarossa
Startpreis 125 EUR

Grote rode Ferrari Pocher Testarossa in doos. Met bouwplan Otomoto. In uitstekende staat. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

Spiegel, (zilverkleurig)
Ergebnis: 30 EUR

Zilverkleurige spiegel, bewerkt, met facet geslepen glas. 20e Eeuw. Afmeting: H 97 x B 66 cm. In goede staat.

Louis Seize-stijl piedestal
Ergebnis: 60 EUR

Mahoniehouten Louis Seize-stijl piedestal. 21e Eeuw. Afmeting: 101 x 30 x 29 cm. In goede staat.

Eiken buffetkast
Ergebnis: 180 EUR

Mooie 19e eeuwse eikenhouten Mechelse Neo Renaissance kast met glas-in-lood. Mooi snijwerk, figuren. Breugiliaanse voorstellingen. Afmeting: 235 x 110 x 52 cm. In goede staat.

Antieke speel/picknick tafel (inklapbaar)
Startpreis 50 EUR

Grote antieke Engelse mahoniehouten picknick/speeltafel. Uitklapbaar. Circa 1920. Afmeting: 85 x 83 x 76 cm. In goede staat.

19e Eeuws eiken wandregaal
Startpreis 40 EUR

19e Eeuws eikenhouten wandregaal in boeren-stijl. Afmeting: 95 x 92 x 15 cm. In goede staat.

Lot divers oud papiergeld
Ergebnis: 20 EUR

Lot divers oud papiergeld. Onder andere: 3x 10 Sepoeloeh (Sepuluh) Indonesië. 3x Zilver Don, 1 groot gulden, 100 cent Francs, 2½ gulden 1949, 7x 5000 Mark, 1x 10 Mark, 7x divers Duits briefgeld, 4x Pf...

Lot munten
Startpreis 150 EUR

Bijzonder kavel met 73 munten waarvan vele (of allen) rond de 16e - 17e eeuw.

2½ Gulden, 1938 (grof haar)
Ergebnis: 80 EUR

2½ Gulden, 1938 (grof haar). In goede staat.

Bed in Biedermeier-stijl
Ergebnis: 80 EUR

Mahoniehouten Biedermeier-stijl 1-persoons bed. 20e Eeuw. Afmeting: 96 x 96 x 225 cm. In goede staat.

Antieke Foto Hall, Paris camera, 1910
Startpreis 70 EUR

Antieke mahoniehouten Foto Hall, Paris camera. Circa 1910. Afmeting: 38 x 31 x 25 cm. In goede staat.

Zilveren fotolijst
Ergebnis: 65 EUR

Zilveren 925/000 fotolijst met houten achterkant. Afmeting: 11 x 16 cm. In goede staat.