Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

42. Oktoberveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 4. Oktober 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

3x Oud porselein
Startpreis 25 EUR

Drie delen oud porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dekseldoos met goud en figuren decor. 13-Delige petit Four-set met floraal/goud decor. Mocca kannetje, met floraal/goud decor. Afmeting: 9 - 21 cm. I...

Ongesigneerd, Edele dame met naald en draad
Ergebnis: 500 EUR

Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Edele dame met naald en draad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 28 cm. In redelijk/goede staat.

H. Heyligers, Boeren familie in interieur
Ergebnis: 625 EUR

H. Heyligers. 1877 - 1967. Boeren familie in interieur, eten serveren. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.

H. Savrij Fec., Zonnig landschap met koeien
Startpreis 1.000 EUR

H. Savrij Fec. 1823 - 1907. Zonnig landschap met koeien, kalf en schaap. Olieverf op linnen. Afmeting: 33 x 77 cm. In goede staat.

E. A. Maurer, Zwitsers landschap
Ergebnis: 80 EUR

Eugen A. Maurer. 1885 - 1961. Landschap Zwitserland. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 33 cm. In goede staat.

Jean Dablin, Portret Suzanne Vians met hoepel
Startpreis 500 EUR

Jean Dablin. 1858 - 1923. Portret Suzanne Vians met hoepel 1903. Olieverf op linnen. Oude bedoeking. Afmeting: H 98 x B 57 cm. In redelijk/goede staat.

W.C. Rip, Hollands havengezicht
Ergebnis: 250 EUR

W.C. Rip. 1856 - 1922. Hollands havengezicht. Aquarel op papier. Afmeting: 56 x 37 cm. In goede staat.

R. Hebbelinck, Rue de Chain Marin
Startpreis 30 EUR

Roger Hebbelinck. 1912 - 1987. Rue de Chain Marin. Ets op papier. Afmeting: 65 x 48 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Jongen drinkt uit glas
Startpreis 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Jongen drinkt uit glas. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 42 cm. In goede staat.

E. Hoogewijs, Landschap met molen
Startpreis 125 EUR

Emile Hoogewijs. Circa 1915. Landschap met molen. Belgische School. Olieverf op linnen met originele art deco lijst, Afmeting: 36 x 28 cm. In goede staat.

A. v.d. Weele, 19e Eeuwse Hollandse ijspret
Ergebnis: 50 EUR

A. v.d. Weele. 20e Eeuw. 19e Eeuwse Hollandse ijspret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

J. van Vuuren, Bosgezicht in herfsttooi
Startpreis 200 EUR

Jan van Vuuren. 1871 - 1941. Bosgezicht in herfsttooi. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 65 cm. In goede staat.

3x Oude/antieke Japanse houtsnedes
Startpreis 70 EUR

Drie oude/antieke Japanse houtsnedes met signatuur. Figuren voorstelling. Houtsnedes op papier. Afmeting: 16 -22 cm. In goede staat.

H. van Straaten, Hollands boeren interieur
Startpreis 150 EUR

H. van Straaten. 1908 - Hollands boeren interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

2x Shmuel Katz?, Joodse figuren
Startpreis 200 EUR

Twee maal Shmuel Katz? 1926 - 2010. Joodse figuren. Aquarellen op papier. Afmeting: H 30 x B 20 cm. In goede staat.

Harrie Kuyten, Vaas met bloemen
Startpreis 190 EUR

Harrie Kuyten. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Beschadigd, slecht gerestaureerd. Afmeting: H 56 x B 46 cm. In matige staat.

2x Oude Chinese rolschilderijen
Ergebnis: 140 EUR

Twee oude Chinese rolschilderijen met landschappen decors, tekens en teksten. Afmeting: 155 - 182 cm. In goede staat.

3x Antieke miniatuur schilderijen
Ergebnis: 225 EUR

Drie antieke miniatuur schilderijen. * Countesse a Clarendon 1667. * Edelman. *Edelman (iets verpoetst). Afmeting: 7 - 8 cm. In redelijk/goede staat.

Steggerda, Landschap met ven en boot
Startpreis 80 EUR

Steggerda. Circa 1930. Landschap met ven en boot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, Hollands landschap met koeien
Ergebnis: 60 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 35 cm. In goede staat.

Clairy?, Boten bij vuurtoren
Ergebnis: 50 EUR

Clairy? Circa 1920. Boten bij vuurtoren. Olieverf op paneel. Afmeting: 56 x 46 cm. In goede staat.

John Bevort, Stadsgezicht Parijs
Ergebnis: 90 EUR

John Bevort. Vroeg werk. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

5x J. Hemkes, Wadden/duin gezichten
Startpreis 80 EUR

Vijf etsen van Johan Hemkes. 1894 - Wadden en duin gezichten. Etsen op papier. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.

Cale ?, Boerderij
Startpreis 50 EUR

Cale ? Circa 1940. Boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Naar N. Maes, Man bid voor het maal
Ergebnis: 60 EUR

Naar Nicolaas Maes. 20e Eeuw. Man bid voor het maal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

P. van Wijngaerdt, Hollands riviergezicht Sloterdijk
Ergebnis: 40 EUR

Piet van Wijngaerdt. 1873 - 1964. Hollands riviergezicht Sloterdijk. Pastel op papier. Afmeting: H 24 x B 42 cm. In goede staat.

E. Kalkofen, Riviergezicht
Startpreis 30 EUR

E. Kalkofen. Duitse School. Circa 1930. Riviergezicht met bootje en fuiken. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In redelijk/goede staat.

J. Domnech, Stadsgezicht
Startpreis 200 EUR

Jordi Pla Domènech. 1917 - 1996. Spaanse School. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 130 x 70 cm. In goede staat.

Venetiaanse Murano hanglamp
Ergebnis: 150 EUR

Grote Venetiaanse Murano hanglamp. Zeven-lichts. 20e Eeuw. Enkele kleine beschadigingen. Afmeting: 75 x 70 cm ø. In redelijk/goede staat.

Grote marmeren zuil
Ergebnis: 200 EUR

Grote marmeren baluster-vormige zuil of tafelpoot. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x ø 36 cm. In goede staat.

Spiegel met messing omranding
Ergebnis: 180 EUR

Messing spiegel met vrouwengezicht. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 66 x B 40 cm. In goede staat.

4x Antieke wandkandelaren
Ergebnis: 40 EUR

Vier antieke messing wandkandelaren. Twee in Barok-stijl. Twee maal historisme (verguld). Afmeting: 19 - 25 cm. In goede staat.

2x Antieke figuren
Startpreis 70 EUR

Twee antieke figuren. Circa 1900. Eén kaarskandelaar met bachus, compositie metaal met messing. Eén vergulde soldaat bij wijwaterbak (brons). Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.

19e Eeuws kistje met portretminiatuur
Startpreis 100 EUR

19e Eeuws mahoniehouten kistje met bolpootjes en miniatuur damesportret op deksel. Afmeting: 9 x 5,5 x 9 cm. In goede staat.

Oud/antiek Duits sabel
Ergebnis: 50 EUR

Oud/antiek Duits gemerkt sabel. Weyersberg & Co. Solingen. Oxydatie. Afmeting: L 86 cm. In redelijke staat.

Lot met diverse zilveren messen en vorken
Startpreis 90 EUR

Lot met diverse messen en vorken met zilver, een broodmes met zilveren pistoolheft, visserveermes met zilveren heft, set met kaas- en botermes met zilveren heft, mes met agatenheft en graveerwerk, 3 k...

Zilveren lepel en 3 vorken, 1805-1807
Ergebnis: 90 EUR

Antieke zilveren lepel en drie vorken, allen met een steel met puntvorm. Lepel en 2 vorken, Rotterdam, jl.:IJ:1805, 21cm en een vork, Utrecht 1807-1809, 19,5 cm. Totaal gewicht ca 243 gram.

3 Colliers van bloedkoralentakjes
Startpreis 75 EUR

Drie colliers van takjes koralen. Eén collier van 44 cm breedte 4-9mm met onedele draaisluiting, Een collier van 47 cm, breedte 7-13mm, met double veeroog en een collier van 72cm, breedte 4-11mm, voor...

Gouden ring met kleurstenen en diamant
Startpreis 250 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met kleurstenen, Ring met diverse edelstenen, met o.a. amethist,citrien, peridoot en diamant, met verschillende slijpsels. Breedte 15 mm, ø 54, ca 5,9 gram. Als nieuw

Gouden oorhangers
Startpreis 80 EUR

Geelgouden oorhangers, 585/000, met brisures voorzien van peervormige open hangers. totale lengte 3cm. ca 2,2 gram. In goede staat

Zilveren dienblad
Ergebnis: 325 EUR

Zilveren dienblad, 835/000, rechthoekig gecontourneerd met een wat oplopende bewerkte rand. Voorzien van gravure aan de achterzijde: 1913 1 janauri 1932, aangeboden door staf en personeel Jasumij. MT....

Gouden armband met rood roze stenen.
Ergebnis: 275 EUR

Geelgouden tennisarmband, 585/000, bezet met rond gefacetteerde granaten, ø 3 mm. Voorzien van karabijnsluiting. lengte 18,5 cm. ca 10,2 gram. In goede staat

Gouden amethist ring
Startpreis 250 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met een amethist. Ring in Art Deco stijl met een ovaal trapgeslepen amethist, 20x10mm. ø 53, ca 8,2 gram. In goede staat

Zilveren oorijzer met gouden spelden
Startpreis 1.000 EUR

Zilveren oorijzer, 833/000, met geelgouden kappen, 585/000, versierd met appliqueen. En voorzien van een bijpassend gouden voorhoofdsnaald en 2 gouden spelden, bij één mist een stukje. oorijzer MT.: G...

Stel met 2 karaffen met zilver
Ergebnis: 300 EUR

Stel karaffen met zilver, twee kristallen schenkkaraffen met schenktuit en greep, versierd met ruit- en stervormig slijpwerk, voorzien van een zilveren stop met parelrand. 13x12x34cm. In zeer goede st...

2x Glazen Carl Faberge kandelaren
Startpreis 100 EUR

Twee Carl Faberge kristalglazen gesatineerde kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

7x Antieke Roemers met spreuk
Startpreis 90 EUR

Zeven stuks antieke Duitse glazen. Roemers met diverse spreuken, emaille decor. Circa 1900. Eén stam gerepareerd. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren vaas
Ergebnis: 300 EUR

Zilveren vaas, 835/000, Verlopend model geplaatst op een ronde voet met rand. ø11x25 cm. In zeer goede staat.

Zilveren bonbonschaal
Startpreis 45 EUR

Ovaal 835/000 zilveren opengewerkte bonbonschaal met florale bovenrand. Afmeting: circa 15,5 x 11,5 cm. Gewicht circa 75 gram. Mr. Zaanlandse Zilversmederij-Haarlem. Anno 1962. In goede staat.

2 Zilveren flessenstoppen met barnsteen (kopaal)
Ergebnis: 50 EUR

Twee flessenstoppen met zilveren rand, 925/000 en 835/000, en barnsteen knop, (Kopaal). 9-11cm. In goede staat

Collier van barnsteen
Ergebnis: 150 EUR

Collier van ovale barnsteenkralen, verlopend in breedte 7x10-17x21mm. lengte 47 cm. ca 25 gram. In goede staat

Collier van barnsteen
Ergebnis: 180 EUR

Collier van ovale barnsteenkralen, verlopend in breedte 5x6-21x25mm. lengte 47 cm. ca 29 gram. In goede staat

Antieke Duitse tafelklok, 1890
Startpreis 100 EUR

Antieke Duitse notenhouten tafelklok met wekker en speelwerk. Cylinder met kam. Circa 1890. Afmeting: 41 cm. In zeer goede staat.

Kelton heren horloge in doos
Startpreis 50 EUR

Kelton herenhorloge, mechanisch horloge met stalen kast, Kelton met bewerkte wijzerplaat met datumaanduiding. ø 38 mm. Met rubberen band. In goede staat. In doos.

Design dames horloge
Startpreis 40 EUR

Dameshorloge, double, met deels stijve band bezet met veel stenen. Oasis. Quarts.

19e Eeuws Zeeuws bestek
Startpreis 120 EUR

19e Eeuws Zeeuws bestek. Mes en vork. Snijwerk. Afmeting: L 20 - 21 cm. In goede staat.

Bronzen engel+vaas, 1900
Startpreis 50 EUR

19e Eeuwse bronzen engel en een messing amfora vaas. Circa 1900. Afmeting: 9 - 30 cm. In goede staat.

19e Eeuwse vergulde Hinterzappler
Startpreis 200 EUR

19e Eeuwse Neo Gotische vergulde miniatuur Hinterzappler. Roy a Paris. Met stolp. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

19e Eeuwse vergulde Vorderzappler
Startpreis 200 EUR

19e Eeuws vergulde latoenkoperen miniatuur Vorderzappler met stolp. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

2x Grote Imari sierschotels, 19e eeuw
Startpreis 1.250 EUR

Twee grote 19e eeuwse goud Imari porseleinen sierschotels met geisha's in tuin decor en Japanse tekens verso. Afmeting: ø 46 cm. In goede staat.

Antieke Momento Mori schedel
Ergebnis: 170 EUR

Antieke hardhout gesneden Momento Mori schedel. Uiterst gedetailleerd met beweegbare kaak en tanden van been. Afmeting: 7 x 5,5 x 7,5 cm. In goede staat.

Lot zilveren puntfilet bestek
Ergebnis: 120 EUR

Lot zilveren bestek, puntfilet, 835/000, met 8 tafelmessen, 1 dessert- en 1 fruitmes en een serveermes, allen met zilveren heft. Een compotelepel, vleesvork en sardinevork. MT.: o.a. Begeer, Voorschot...

Antiek wortelnoten damessecretaire
Ergebnis: 275 EUR

Antieke Franse wortelnoten damessecretaire met vergulde bronzen versieringen. Mooi binnenleven met kelder. Voorkant + zijkanten gebogen. Circa 1900. Afmeting: 95 x 72 x 47 cm. In goede staat.

Vitrinekast met brons
Ergebnis: 350 EUR

Rozenhouten Franse-stijl vitrinekast met brons en beschilderd landschap met figuur. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 160 x 72 x 50 cm. In goede staat.

2x Antieke petroleumlampen, 1900
Startpreis 250 EUR

Twee antieke handbeschilderde porseleinen petroleumlampen met messing. Circa 1900. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

2x Oude lampen (naar Moreau)
Startpreis 70 EUR

Twee oude kunststof lampen. Naar oud voorbeeld. Naar Moreau. Tweede helft 20e eeuw. Vingers beschadigd. Afmeting: H 72 - 73 cm. In redelijke staat.

Gouden oorstekers met zirconia
Ergebnis: 45 EUR

Geelgouden oorknoppen, 585/000, met zirconia. Oorstekers met fijne zetkast met 6 poot chaton. ø 4 mm. ca 0,7 gram. In goede staat

Brede armband met koraal en lapis
Startpreis 250 EUR

Brede gevlochten armband, met een zilverhoudende legering, bezet met grote bloekdoralen en lapis lazuli stenen. Breedte 54 mm, ca 124 gram. Voorzien van een sluiting met pen. In goede staat.

Grote Familie Rose theepot
Ergebnis: 530 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose theepot met vijver decor + floraal. Afmeting: 24 x 15 cm ø. In goede staat.

Rozenhouten 2-deurs linnenkast
Startpreis 375 EUR

Franse stijl twee-deurs linnenkast met brandstempel. 20e Eeuw. Mooie kwaliteit rozenhout. Marquetterie met florale intarsia en vergulde bronzen versieringen. Met gebogen front. Uitneembaar met schroev...

Lot zilveren taart- &cakevorken
Ergebnis: 100 EUR

Lot met zilveren vorken met 6 taartvorken, 830/000, Wilkens, 2 vleeswarenvorkjes met filetrand en een taartvork Hollands Glad, MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, 2 taartvorken met floraal decor en é...

Lot zilver, soeplepel & vork
Startpreis 100 EUR

Lot zilver, 833/000 met een grote soepsleef, Haags Lofje, MT.: Van Kempen, Voorschoten, jl.:G:1916, 26 cm en een serveervork, voorzien van een getorste steel en blad versierd met floraal graveerwerk, ...

Antieke Philips luidspreker
Ergebnis: 50 EUR

Antieke bakelieten Philips luidspreker. 1925 - 1928. Afmeting: 44 x ø 38 cm. In goede staat.

Ei-hanger met wit emaille
Ergebnis: 350 EUR

Hanger in de vorm van een ei, goud op zilver, 916/000 Russisch, versierd met wit emaille met structuur en voorzien van een zilveren applique met dubbel koppige gekroonde adelaar. 30x18mm, Emaille wat ...

2 Flessenbakken met zilver
Ergebnis: 60 EUR

Twee kristallen flessenbakken met ster op de bodem, voorzien van een zilveren rand met pareldecor. 835/000. ø 10,5 cm. In goede staat

Bonbonniere & lodereinfles met zilver
Startpreis 100 EUR

Bonbonniere en lodereinfles uit fries glas versierd met zilver, 835/000. Kristallen bonbonniere met geschulpte rand uit Fries glas geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand, ø13x10cm, en een ...

Zeldzaam Droste Cacao blik
Ergebnis: 90 EUR

Zeldzaam groot Hollands Droste Cacao chocoladeblik. Circa 1920. Afmeting: 15 x 40 x 31 cm. In redelijk/goede staat.

Houtgestoken Balinees paneel
Ergebnis: 45 EUR

Oud Balinees houtgestoken opengewerkt paneel met danseres en hert. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 19 x 5 cm. In goede staat.

Zilveren spang met hanger
Startpreis 50 EUR

Zilveren spang met hanger, 925/000, met kristal. Platte spang voorzien van een grote ronde hanger met kristal, ø 40mm. totaal ca 120 gram. In zeer goede staat

2 Colliers met cultive parels
Startpreis 80 EUR

Twee colliers met cultive parels voorzien van zilveren sluitingen, 835/000. ø3-7 mm, 56 cm, en 8mm. 60 cm. In goede staat.

Horrix bibliotheekbank
Ergebnis: 275 EUR

Hollandse Neo Gotische mahoniehouten opklapbare Horrix bibliotheekbank (tot trap). Afmeting: 67 x 34 x 60 cm. In goede staat.

Mahonie vitrinekast, 19e eeuw
Startpreis 300 EUR

Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe vitrinekast. Eén-deurs met twee lades, volle zuilen en schappen. Afmeting: 220 x 102 x 56 cm. In goede staat.

3x Divers porselein, 19e eeuw
Startpreis 75 EUR

Drie oude/antieke beschilderde porseleinen borden met florale en figuren decors. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: ø 22 - 34 cm. In goede staat.

2-Zits Chesterfield bank
Ergebnis: 325 EUR

Bruine lederen Chesterfield 2-zits bank met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 95 x 154 cm. In goede staat.

2x Antiek
Startpreis 40 EUR

Twee maal antiek. Bestaande uit: Messing inhaleer apparaat, circa 1920. Zes (835) zilveren gebaksvorkjes in cassette. Afmeting: 14 - 23 cm. In goede staat.

2x Miniatuur schilderij
Ergebnis: 150 EUR

Twee Italiaanse miniaturen. Damesportretten. Gesigneerd. Handgeschilderd. Eén maal Madonna Fiorentina Filippo Zippi Firenso. Eén maal Comtesse de Fugina de Mignard Fireuse. Afmeting: 5,5 x 4,3 cm. In ...

Oude Chinese Familie Rose vaas
Ergebnis: 5.500 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met fijn geschilderde florale decors. Keizerlijk gele + blauw-groene glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 35 x 15,5 x 20 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Startpreis 500 EUR

Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit: Hoge cup op voet met eenden decor. Gelijmd. Chinese kom met figuren decor + bodemmerk. Haarscheur. Afmeting: 10 x ø 15,5 cm / 7 x ø 13,8 cm. Beschadigd. In ...

Zwavelstokpotje met zilver
Startpreis 100 EUR

Porseleinen zwavelstokjes houder met zilveren hengsel, dop en pootjes. 833/000 Een houder met handbeschilderde voorstelling van een man die een pijp rookt en een vrouw met korf. Voorzien van zilveren ...

Zeldzaam zilveren specerijenschepje
Ergebnis: 40 EUR

Zeer zeldzaam 835/000 zilveren specerijenschepje met gegraveerde bak, zogenaamd kolenschop model. Met spitse gegraveerde steel. Lengte: circa 8,5 cm. Gewicht: circa 6,5 gram. Twee maal bijgeslagen bij...

Antieke kruideniersweegschaal
Ergebnis: 35 EUR

Grote antieke Engelse gietijzeren kruideniersweegschaal met messing wijzerplaat. Salter Trade Spring Balance. Afmeting: 42 x 41 x 30 cm. In goede staat.

Doosje sieraden
Ergebnis: 30 EUR

Doosje met diverse sieraden, voornamelijk double. O.a. hangers broches en colliers.

Badkamermeubel, 1915
Ergebnis: 50 EUR

Zeldzame Jugendstil badkamermeubel van messing en marmer. Circa 1915. Afmeting: 77 x 41 x 41 cm. In goede staat.

4x Stark Design kuipstoelen
Ergebnis: 110 EUR

Vier stuks Stark Design kunststof kuip stoelen. Circa 1960 - 1970. Afmeting: 81 x 52 x 53 cm. In goede staat.

Koperen kolenbak
Ergebnis: 30 EUR

Antieke Hollandse kopergeslagen kolenbak met figuren voorstelling. Circa 1900. Afmeting: 46 x 50 x 34 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse kandelaren
Ergebnis: 40 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen wandkandelaren met ranken. Neo Renaissance. Afmeting: 19 x 27 x 28 cm. In goede staat.