Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

42. Oktoberveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 4. Oktober 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2x Roco H0: 43416 + 43613
Ergebnis: 80 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43416, DR E94 003 en 1x E-lok 43613, FS E636 284, beide in originele verpakking en in goede staat.

Lot Chinese kop en schotels, 18e eeuw
Ergebnis: 550 EUR

Lot Chinees porseleinen kop en schotels met florale decor. 18e Eeuw. Bestaande uit: Twaalf schotels, waarvan één met haarlijn. En tien kopjes, waarvan één met haarlijn. Afmeting: 5 x ø 10,8 cm. In red...

Oude Chinese Familie Rose vaas
Startpreis 380 EUR

Grote oude Chinese Familie Rose vaas met floraal/vogel/goud decor. Met bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

2x Roco H0: 43835 + 63688
Ergebnis: 110 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 43835, RENFE D319.406.5 en 1x E-lok 63688, GySEV 1047 501-0, beide in originele verpakking en in goede staat.

Antieke deksel terrine+onderschaal
Ergebnis: 130 EUR

Frankrijk? Antieke porseleinen terrine met onderschaal. Floraal, vogels en goud decor. Gemerkt. Afmeting: 27 x 43 x 29 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese blauwe borden
Ergebnis: 80 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen borden met florale decor. Eén bord beschadigd. Eén goed. Afmeting: ø 22,2 cm.

Doos houten speelgoed
Startpreis 20 EUR

Lot oud houten kinderspeelgoed. Bestaande uit: Twee maal kar, twee maal paard. Circa 1950 - 1980. Afmeting: 25 - 50 cm. In goede staat.

Oude Chinese knobbelvaas
Startpreis 2.000 EUR

Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met peer decor en bodemmerk. Afmeting: 16 x ø 10,5 cm. In goede staat.

Bouilleklok + console, 19e eeuw
Startpreis 2.500 EUR

19e Eeuwse Franse bouille klok met originele console en groen gekleurd schildpad. In ongerestaureerde staat. Stukje bouille en schildpad missen. Zeldzame uitvoering met bronzen putti's, kelken en lyra...

Grote oude Chinese sierschotel
Startpreis 750 EUR

Grote oude Chinees porseleinen diepe sierschotel met figuren en landschap decor. Afmeting: 7,5 x ø 39,3 cm. In goede staat.

2x Imari porselein
Startpreis 50 EUR

Twee maal 19e eeuws Imari porselein met florale decor. Bestaande uit: Grote kom + bloempot. Afmeting: 6 x ø 17 cm. / 13 x ø 17 cm. In goede staat.

Antieke Franse boulle klok, 1900
Startpreis 625 EUR

Antieke Franse schildpad boulle klok met brons. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

3-Delig Frans klokkenstel
Startpreis 230 EUR

Groot drie-delig zwart marmeren Frans klokkenstel met messing. Louis Philippe. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 44 - 53 cm. In goede staat.

Duitse Serpekin regulateur
Ergebnis: 80 EUR

Duitse regulateur. In notenhout. Model Serpekin. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Startpreis 60 EUR

Eikenhouten Friese staartklok met maanstand + wekker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 cm. In goede staat.

Eiken regulateur
Ergebnis: 40 EUR

Hollandse eikenhouten regulateur met Friese beschilderde wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 cm. In goede staat.

Franse vergulde pendule, 19e eeuw
Startpreis 240 EUR

19e Eeuwse Franse vergulde bronzen pendule. Vrouw bij hek en duif. In hand mist iets. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Franse Brevete bureauklok
Startpreis 80 EUR

19e Eeuwse Franse mahoniehouten Brevete bureauklok. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

2x Hollandse vazen
Ergebnis: 50 EUR

Twee Hollandse keramieken geglazuurde vazen. Eén maal Zaalberg de Rijn Leiderdorp vaas, wit gestippeld. Eskaf model Art Deco vaas, groen-zwarte glazuur, Cornelis van der Sluys 1928. Afmeting: 19 - ø 2...

2x Mandarijn kommen, 18e eeuw
Ergebnis: 190 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen mandarijn kommen met figuren, goud en florale decors. Beide haarlijnen. Afmeting: 18,5 - ø 20 cm. In redelijke staat.

3x 18e Eeuwse Chinese borden
Ergebnis: 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Alle één haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In redelijke staat.

2x Porseleinen vazen
Ergebnis: 160 EUR

Twee maal porselein. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal Delftse-stijl tulpenvaas in etagieres. Eén maal vaas met diverse figuren, gemerkt Wonderable for Pol's Potten. Souvenir Holland. Nieuwprijs € 439,=...

Antieke Jugendstil vaas, 1920
Ergebnis: 40 EUR

Antieke geglazuurde Jugendstil keramieken vaas. België nr. 169. Circa 1920. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

6x Delftse borden, 18e eeuw
Startpreis 200 EUR

Zes 18e eeuwse Delftse Fayence borden met bloemvaas decor. Twee borden beschadigd. Vier borden randschade. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.