1st Class Only Holland Amerika lijn, SS Nieuw Amsterdam scheeps-asbak. Afmeting: 21 x ø 9,5 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen knobbelvaas op houtgestoken console. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x ø 18 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek glas/kristal. Bestaande uit: Kaarskandelaren, gemberpot, houders. Chip mogelijk. Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met florale en vlinder decor. Afmeting: 33 x ø 16,5 cm. In goede staat.
Twee antieke messing historisme kaarskandelaren. Circa 1880. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Drei delen Swarovski zonder doos: 1x Kangoeroe met jong (181756), uitgevoerd in helder kristal met zwarte ogen H.: 5cm. 1x staande poedel (167571), uitgevoerd in helder kristal met zwarte ogen en neus...
Oude platte Chinees porseleinen schaal met karpervijver en florale decor. Met bruine glazuur. Afmeting: 4 x ø 20 cm. In goede staat.
Antieke messing bewerkte dekseldoos met porseleinen damesportret. Handgeschilderd. Afmeting: 5 x 12 x 8 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose snuffbottle met figuren voorstelling + bodemmerk. Afmeting: 10,5 cm. In goede staat.
Negen maal Swarovski kristallen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee uilen, beer, twee egels, hondje, oester, vlinder en eendje. Afmeting: 3 - 6 cm. In goede staat.
Twee Chinese Yixing theepotten met bodemmerk. Eén maal terracotta rood met koper. Eén maal bamboe decor met Foo-hond. Afmeting: ø 11,5 - ø 12,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose theepot met figuren in tuin decor + tekst. Bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 13 x 16 x ø 11 cm. In goede staat.
Zware antieke Art Nouveau tafellamp met glazen kap en messing rand. Circa 1915. Afmeting: 51 x 38 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke Chinees porseleinen borden met landschap decor. Drie met haarlijn. Afmeting: ø 18,2 cm. In redelijk/goede staat.
Moderne design glazen stier in de stijl van Murano. Afmeting: 16 x 24 x 8 cm. In goede staat.
Twee maal Chinees porselein. Eén vier-delige stapeldoos met rode Foo-honden + tafelschaaltje met bodemmerk. Chip. Afmeting: 11 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Japanse porseleinen kopjes met drie deksels en twee schotels. Gesigneerd en met tekst, figuur en landschap decor. Eén kopje chip. Afmeting: 9 - 12,5 cm ø. In goede staat.
Vier maal oud/antiek aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Gouda plateel tabakspot, decor Brushed, circa 1920. Cactuspotje met groene glazuur. Polychrome Makkumse Tichelaar sierschotel. Oscar Schlegelmi...
Zeven maal diverse antieke Chinees porseleinen kommen. Blauw/wit met bodemmerken. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 11 - 14,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen godheid met perzik, kind en hert. Chip. 20e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Hollandse sierschotels. Eén maal 18e eeuwse Fayence schotel, de Klaauw gemerkt. Chip. Eén maal Makkumse plooischotel, polychroom. Chip. 20e Eeuw. Afmeting: 28,5 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met draken in wolken decor. Afmeting: 37 x 22 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose schotel met rood bodemmerk en figuren in tuin decor. Republiek. Afmeting: ø 31,2 cm. In goede staat.
Duits A.W. Decor China Purper servies. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit theekan, 2x koffiekan, theebus, 2x melk, 1x suiker, schaaltjes, gebaksschaal, 15 borden, bonbonschaal, 20 kop/schotels, 14 p...