Jordi Pla Domènech. 1917 - 1996. Spaanse School. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 130 x 70 cm. In goede staat.
E. Kalkofen. Duitse School. Circa 1930. Riviergezicht met bootje en fuiken. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Engelse mahoniehouten twee-delige boekenkast met breakfront. 20e Eeuw. Afmeting: 176 x 150 x 41 cm. In goede staat.
Drie-delige gietijzeren tuinset. Bestaande uit: Tafel met twee stoelen. Groen van kleur. Plus één extra witte aluminium tuintafel. Afmeting tafels: 60 x 63 cm ø. Afmeting stoelen: 81 x 40 x 40 cm. In ...
Piet van Wijngaerdt. 1873 - 1964. Hollands riviergezicht Sloterdijk. Pastel op papier. Afmeting: H 24 x B 42 cm. In goede staat.
Drie zeldzaam antieke zilveren Chinese miniatuur meubelen met cloisonne en deels vergulding. Bestaande uit: twee armleunstoelen en tafel. 19e Eeuw. Afmeting: 4,5 - 5 cm. In goede staat.
Twee antieke koperen akers en één steengoed kruik. Afmeting: 34 - 44 cm. In goede staat.
Fraaie zwarte waaier met florale graveringen en doek met zwerm vliegende zwaluwen. Afmeting: circa 34,5 cm. In goede staat.
Oude Engelse mahoniehouten tilt top tafel met lijstwerk op blad, intarsia en gecontourneerd blad. 20e Eeuw. Afmeting: 78 x 76 cm ø. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Amsterdamse School boekenkast. Circa 1930. Afmeting: 121 x 120 x 30 cm. In goede staat.
Collier van bloedkoralen, met een rode kleur, bevestigd aan een zilveren sluiting, 835/000, ovaal gecontourneerde vorm met bloedkoraal. ø 6 mm. lengte 50 cm. In goede staat
Antiek Chinees porseleinen gecontourneerd schaaltje (pattipan) met zotjes en bloemen decor. Afmeting: 13,2 x 17 x 3,5 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen lachende boeddha's. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.
Twee zilveren zakhorloges, een Engels zakhorloge en een Duits zakhorloge met witmetalen beschermkast. ø ca 5 cm.
Zilveren tasbeugel, 833/000, stuivertjes beugel voorzien van binnenbeugel. Met rokhaak. voorzien van restauratie. 16x17cm. In redelijke staat.
Naar Nicolaas Maes. 20e Eeuw. Man bid voor het maal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Cale ? Circa 1940. Boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen snuffbottle met erotische voorstelling + bodemmerk. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Vijf etsen van Johan Hemkes. 1894 - Wadden en duin gezichten. Etsen op papier. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.
Omgebouwde 18e eeuwse Hollandse dekenkist naar twee deuren en twee laden. Afmeting: 67 x 110 x 57 cm. In redelijke staat.
Antieke mahoniehouten Foto Hall, Paris camera. Circa 1910. Afmeting: 38 x 31 x 25 cm. In goede staat.
Japanse Nagatina. Hout met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 156 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Oosterse messen. Onder andere met leer bekleed. Afmeting: 32 - 46 cm. In goede staat.