Twee 19e eeuwse messing Empire kaarskandelaren. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen Empire, Charles Dix kaarskandelaren. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse bronzen kaarskandelaren. 17e -18e Eeuw. Afmeting: H 49,5 cm. In goede staat.
Vijf-delige koperen pannenset. 20e Eeuw. Afmeting: ø 10 - ø 18 cm. In goede staat.
Zes-delige koperen pannenset. 20e Eeuw. Afmeting: ø 9 - ø 19 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen Empire-stijl wandkaarskandelaren, deels gebruneerd. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Twee maal 19e eeuws koperwerk. Bestaande uit: Bewerkte tondeldoos, Friese staartklok. Wandblaker. Afmeting: 7 - 33 cm. In goede staat.
Antieke viool met twee strijkstokken. Circa 1900. Afmeting: 56 - 73 cm. In goede staat.
Duitse W.O. II bakelieten Volksempfänger + koptelefoon Lorenz-Radio. Type VE 301 W. App nr.: 62597. Afmeting: 39 x 28 x 16 cm. In goede staat.
Antieke Philips radio van bakeliet. Anno 1936. Type 815 A. Afmeting: 41 x 21 x 52 cm. In goede staat.
Twee oude radio's. Bakeliet. Eén maal Ton Funk Violetta 1955 + Philips 658 U 1946 - 1947. Afmeting: 36- 44 cm. In redelijke staat.
Zeldzame ronde bakelieten platenspeler met lederen handvat. Hoedendoos grammofoon met versterker. Type 952A. 1933 - 1938. Afmeting: 20 x ø 26 cm. In goede staat.
Professionele Philips video camera VK4000. Met portable V2000 recorder en losse tuner. In originele aluminium koffer met batterij, aansluitkabels + gebruiksaanwijzing. Afmeting: 41 x 53 x 32 cm. In go...
Antieke bakelieten Philips luidspreker. 1925 - 1928. Afmeting: 44 x ø 38 cm. In goede staat.
Antieke mandoline in latere koffer. Circa 1920. Afmeting: 67 x 22 x 28 cm. In goede staat.
Drie oude kinder oefen-violen + tassen. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere: Gewa + één maal China. Afmeting: circa L 48 cm. In goede staat.
Bakelieten Art Deco radio. Anno 1947. Door Siera. Afmeting: 30 x 42 x 19 cm. In zeer goede staat.
Oude/antieke Duitse viool. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke violen + strijkstok. 20e Eeuw. Twee maal kopie Stradivarius. Afmeting: 54 x 76 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Engelse sextant in bakelieten houder. A.M. Bubble sextant B.M. Mark IX Brit Pats etc. Henry Hughes & Son Ltd. Met boekje. WO II ? Afmeting: 26 x 22 x 20 cm. In goede staat.
Drie miniaturen in ovale messing lijsten. Deels geschilderd. Dimarcle en Hering. 20e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: H 43 x B 10 cm. In goede staat.
Antieke houten foto camera. Guy de Coral Co. Amsterdam. Circa 1920. Afmeting: 25 x 22 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal antiek schildpad. Bestaande uit: Fotolijst, dekseldoos, portemonnee, visitekaartenhouder. Afmeting: 6 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke mahoniehouten Foto Hall, Paris camera. Circa 1910. Afmeting: 38 x 31 x 25 cm. In goede staat.