Originele oude Chinese handgeborduurde traditionele muts. Afmeting: 17 x 15 cm ø. In goede staat.
Antieke messing bolkroonlamp met zes armen. Afmeting: 55 x ø 66 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese handbeschilderde bamboe penselenhouder met berglandschap decor. Krimpnaad. Afmeting: 22,5 x ø 9,5 cm. In goede staat.
Antieke bronzen kaarskandelaar. Twee-kleurig patineerd. Circa 1900. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Vier Oosterse dekseldoosjes uit metaal + messing. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 8 cm. In goede staat.
Antieke glas-in-lood lamp. Circa 1920. Afmeting: 25 x 22 x 22 cm. In goede staat.
Drie maal brons. Bestaande uit: Grote bel, tafelbel, vijzel met stamper. Afmeting: 13 - 19 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek messing. Bestaande uit: Dekseldoos, Friese koperkunst. Bewerkte snotneus. Makkum's tabakspotje. Doofpotje, Tiel-Holland. Afmeting: 5 - 28 cm. In goede staat.
Electrische wit porseleinen tafellamp met messing. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 x ø 40 cm. In goede staat.
Twee maal antiek. Circa 1900. Bestaande uit: Beschilderde opaline petroleumlamp + tinnen Tiel Utrecht kraantjeskan. Afmeting: 38 - 65 cm. In goede staat.
Vier oude messing schilderij verlichtingslampen. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.
W.F. antieke twee-delige bureauset in lederen houder. Briefopener + schaar. Gegraveerd, deels verguld. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Glazen Lento thermometer. Naar Galilei Galileo. 1564 - 1642. Met beschrijvingsboekje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 8 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing Empire kaarskandelaren. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Wit metalen hanglamp met glazen bollen en pegels. Enkele kapot. Afmeting: 40 x ø 46 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse schildpad dekseldoos. Gecontourneerd met benen pootjes. Stukje van deksel af en haarscheur. Afmeting: L 13 x B 9 x H 5 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse messing stijgbeugels. Eén gepoetst, één ongepoetst. Met ornamenten. Afmeting: 13 x 21 x 10 cm. In goede staat.
Oude Zeiss Ikon camera lichtmeter met jodenster in lederen etui. Afmeting: ø 5,8 cm. In goede staat.
Twee maal antiek. Bestaande uit: Messing inhaleer apparaat, circa 1920. Zes (835) zilveren gebaksvorkjes in cassette. Afmeting: 14 - 23 cm. In goede staat.
Vier-delig antiek vernikkeld theeservies. Paar deukjes. Circa 1920. Afmeting: 23 x 40 x 16 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten theestoof met bandintarsia. Afmeting: 45 x ø 37 cm. In goede staat.
Plated messing Barok klok-omranding. Duitsland. Circa 1800. Afmeting: ø 13 cm. / 38 x 32 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse messing blaker en twee kristallen inktpotjes met zilveren monturen. Afmeting: 8 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Vier diverse Oosterse dekseldoosjes van porselein, lakwerk, hout. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 12 cm. In goede staat.