Vier antieke Oosterse bronzen scharen. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse messing kaarskandelaren. Deels gebruneerd. Barok-stijl. Afmeting: H 95 cm. In goede staat.
Antieke bronzen kaarskandelaar. Twee-kleurig patineerd. Circa 1900. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse messing kaarskandelaren in Barok-stijl. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.
Twee antieke figuren. Circa 1900. Eén kaarskandelaar met bachus, compositie metaal met messing. Eén vergulde soldaat bij wijwaterbak (brons). Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Engelse plated koektrommel met benen knop. Bewerkt. Afmeting: 16 x 16 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten kistje met bolpootjes en miniatuur damesportret op deksel. Afmeting: 9 x 5,5 x 9 cm. In goede staat.
19e Eeuwse parelmoer belijmde lepeldoos met bolpootjes. Eén stukje mist. Afmeting: 15 x 8 x 3,5 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse parelmoer belijmde theekist. Drie stukjes gerestaureerd. Afmeting: 7,5 x 10 x 7 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Hollandse mahoniehouten theekist. Orgelgebogen met drie messing theeflacons. Afmeting: 14 x 23 x 13 cm. In goede staat.
Vier Oosterse dekseldoosjes uit metaal + messing. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 8 cm. In goede staat.