Twee glazen figuren. Eén maal Murano maanvis + gesigneerde olifant, chip. Afmeting: 11 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal antiek kristal. Eén grote kaasstolp + geslepen stopkaraf. Afmeting: 20 - 39 cm. In goede staat.
Vier gesigneerde kristalglazen kaarskandelaren. Villeroy & Boch. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 19 - 28 cm. In goede staat.
Twee maal antiek kristal. Amandel geslepen. Bestaande uit: Bowlpot en een stopkaraf. Afmeting: 36 - 41 cm. In goede staat.
Negen maal Swarovski kristallen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee uilen, beer, twee egels, hondje, oester, vlinder en eendje. Afmeting: 3 - 6 cm. In goede staat.
Vijf maal divers glaswerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Boheems kristallen vaas, drie Murano vaasjes, onbekende groen-glazen vaas. Afmeting: 16 - 26 cm. In goede staat.
Twee antieke glazen koekjestrommels met vernikkeling. In de stijl van Loetz. Circa 1930. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Grote gesatineerde glazen figuur. Naakte dame met druiventros. 20e Eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Drie maal glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. Twee maal Murano, eend en clown. Eén glazen bootzeil. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.
Zeven-delige 30er jaren glazen karafset met tinnen Gero monturen en persglazen tablet. Afmeting: 11 - 25 cm. In goede staat.
Kristal Unie Maastricht iriserende tin craquele schaal. W.J. Rozendaal. Serie Manuvarium. Afmeting: ø 38 cm. In goede staat.
Kristal Unie Maastricht tin craquele drijfschaal + bolvaas. W.J. Rozendaal. Afmeting: 9,5 x ø 12,5 cm / ø 32,5 cm. In goede staat.
Vijf Italiaanse Murano glazen vazen door Flavio Poli. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.
Vier Italiaanse, kantige, Murano glazen vazen door Flavio Poli. Divers. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 21 cm. In goede staat.
Moderne design glazen stier in de stijl van Murano. Afmeting: 16 x 24 x 8 cm. In goede staat.
Encris Sweden glazen mondgeblazen vaas. Twee-kleurig. Bovenrand chip. Afmeting: H 26,3 cm. In redelijke staat.
Vijf oude/antieke kristallen stopkaraffen. Divers. Afmeting: H 22 - 32 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse gegraveerde kristallen karaffen met 925 zilveren plaquettes. Brandy en Port. Aanslag. Afmeting: 30 x ø 12 cm. In goede staat.
Moderne design glazen haan in de stijl van Murano. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Tien-delige glazen bowlset. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 33 cm. In goede staat.
Moderne design glazen stier in de stijl van Murano. Afmeting: 16 x 24 x 8 cm. In goede staat.
Moderne glazen design vaas met kubistische gezichten. Afmeting: H 30 x ø 15 cm. In goede staat.
50er Jaren glas-in-lood venster. Gebrandschilderd. Afmeting: H 92 x B 65 cm. In goede staat.
50er Jaren glas-in-lood venster. Gebrandschilderd. Afmeting: H 92 x B 65 cm. In goede staat.