Mahoniehouten halve-maan herencommode met zeven lades. Afmeting: 110 x 75 x 44 cm. In goede staat.
Mahoniehouten halve-maan herencommode met zeven lades. Afmeting: 110 x 75 x 44 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Biedermeier-stijl 1-persoons bed. 20e Eeuw. Afmeting: 96 x 96 x 225 cm. In goede staat.
Oude beschilderde houten kruideniers toonbankvitrine. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 36 x 22 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten bijzettafel met marmeren blad en messing beslag. Afmeting: 46 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe penantkast. Circa 1860. Afmeting: 80 x 80 x 44 cm. In goede staat.
Omgebouwde 18e eeuwse Hollandse dekenkist naar twee deuren en twee laden. Afmeting: 67 x 110 x 57 cm. In redelijke staat.
Engelse wortelnoten hoekvitrinekast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 182 x 55 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse grote vergulde halspiegel. Afmeting: H 145 x 84 cm. In goede staat.
Moderne eikenhouten boekenkast met lades. 21e Eeuw. Afmeting: 220 x 55 x 45 cm. In goede staat.
Wortelnoten orgelgebogen commode met messing beslag en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 83 x 42 cm. In redelijk/goede staat.
Oude salontafel met twee lades en ringbeslag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 49 x 79 x 140 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde houten spiegel. Napoleon III. Mooie vergulding en groen. Afmeting: 18 x 37 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Amsterdamse School boekenkast. Circa 1930. Afmeting: 121 x 120 x 30 cm. In goede staat.
Zwarte Louis Philippe-stijl wandtafel met lade. Stijlmeubel. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x 100 x 43 cm. In goede staat.
Antieke Franse mahoniehouten commode met vergulde lijsten en wit marmeren blad. Circa 1900. Afmeting: 77 x 114 x 52 cm. In goede staat.
Italiaanse notenhouten hoekkast met gebogen koplijst. Vier-deurs. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 206 x 96 x 60 cm. In goede staat.
Italiaanse gecontourneerde salontafel met florale intarsia en messing. Barok-stijl. Afmeting: 54 x 90 x 52 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws eikenhouten nachtkastje met lade + etage. Circa 1820. Afmeting: 66 x 50 x 30 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten hangkastje met vergulde bronzen versieringen en facet geslepen spiegels. Afmeting: 35 x 65 x 48 cm. In goede staat.
Notenhouten Italiaanse Barok-stijl damessecretaire met florale intarsia en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 93 x 83 x 39 cm. In goede staat.
Drie-delige Engelse mahoniehouten bijzettafel met groen leder, met daarin twee ronde mahoniehouten bijzettafels verwerkt. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 58 x 47 x 47 cm. / 52 x ø 42 cm....
Mahoniehouten Louis Seize-stijl piedestal. 21e Eeuw. Afmeting: 101 x 30 x 29 cm. In goede staat.
Iepenhouten Jugendstil wandkastje met etages en lades. Circa 1915. Afmeting: 62 x 115 x 19 cm. In goede staat.
Notenhouten armleunstoel in Barok-stijl met Petit Point stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 106 x 65 x 60 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Seize-stijl piedestal. 21e Eeuw. Afmeting: 101 x 30 x 29 cm. In goede staat.
Grote goudkleurige Barok-stijl spiegel met facet geslepen glas. 21e Eeuw. Afmeting: 132 x 91 cm. In goede staat.
Grote goudkleurige Empire-stijl spiegel met kariatiden. 21e Eeuw. Afmeting: 146 x 91 cm. In goede staat.
Bruine lederen comfort stoel. Electrisch. Gemerkt Fitform. Diverse standen verstelbaar. Afmeting: 172 x 82 x 76 cm. In goede staat.
Twee Engelse wortelnoten bijzettafels. Stijl-meubelen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 51 x ø 43 cm. / 56 x 38 x 45 cm. In goede staat.
Iepenhouten Louis Seize tafel met lade. Circa 1800. Afmeting: 74 x 82 x 50 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken Indonesische naaitafel met florale decors. Circa 1930. Afmeting: 62 x 50 x 35 cm. In goede staat.
Mahoniehouten bijzettafel met zwanen. Stijl-meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 58 x ø 38 cm. In goede staat.
Oude/antieke Engelse mahoniehouten bijzettafel. 20e Eeuw. Afmeting: 55 x ø 36 cm. In goede staat.
Zeldzame Jugendstil badkamermeubel van messing en marmer. Circa 1915. Afmeting: 77 x 41 x 41 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws eikenhouten twee-deurs gestoken hangkastje. Afmeting: 41 x 56 x 28 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke bloementafeltjes. Mahoniehout. Circa 1900 - 1930. Afmeting: H 65 - 95 cm. In goede staat.
Zwarte Louis Seize-stijl commode met twee lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 83 x 58 x 128 cm. In goede staat.
Engels ovaal mahoniehouten theemeubel met afneembaar mahonie tablet. Twee etages. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 78 x 48 cm. In goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe eettafel. Circa 1860. Ongerestaureerd. Afmeting: ø 90 x H 76 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Italiaanse tafels met intarsia en speelwerk. Eén maal met 'O solé mio' en andere met onbekende melodie. Afmeting: 42 - 47 cm. In zeer goede staat.
Zeldzame 19e Eeuwse vergulde bewerkte houten spiegel met geheim compartiment en dubbele achterwand. Afmeting: H 87 x B 67 cm. In goede staat.
Eikenhouten Art Deco bijzettafel. Circa 1930. Afmeting: 67 x 74 cm. In goede staat.
Eikenhouten gesneden Gründerzeit kapstok met ovale facet geslepen spiegel. Circa 1900. Deels geeboniseerd. Met messing ringen en zes haken. Gebruikssporen. Afmeting: 42 x 94 x 13,5 cm. In goede staat.
Indonesisch houtgestoken tafeltje met druivenranken rondom en op blad. Opklapbaar. Circa 1930. Afmeting: 49 x 47 x 47 cm. In goede staat.
Hollandse Hindelopen beschilderde hoekkast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 190 x 70 x 46 cm. In goede staat.
Notenhouten Jugendstil slaapkamermeubel met passpiegel. Circa 1915 - 1920. Afmeting: 185 x 120 x 27 cm. In goede staat.
Mahoniehouten hangoortafel met lyra vormige poot en bronzen klauwpootjes. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 x 46 x 36 cm / 53 x 76 x 36 cm. In goede staat.