Vijf maal 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met landschappen en florale decors. Vier-tekens bodemmerk. Twee kopjes haarlijn. Verder goed. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijk/goede staa...
Vijf diverse 18e - 19e eeuwse Hollandse tegels in houten lijst. Mogelijke beschadiging. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Zestien antieke Hollandse tegels. 18e - 19e Eeuw. Diverse decors. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Hollands Delfts 6-pas tegeltableau met molenlandschap en figuren. Drie tegels scheuren. Circa 1920. Afmeting: H 24 x B 37 cm. In redelijke staat.
Lot van 14 diverse Hollandse tegels. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse polychrome 9-pas tegeltableau met poezen voorstelling. Beschadigingen rand. Afmeting: 39 x 39 cm. In redelijk/goede staat.
Duits handbeschilderd 9-pas tegeltableau door H. Francken. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 x B 47 cm. In goede staat.
Dertien antieke Hollandse tegels. Divers. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude ovale Perzische tegel met florale decors. Afmeting: 2 x 37 x 27,5 cm. In goede staat.
Porseleinen servies. J.B.S. Home Collection. Met fruit, bloemen en vlinder decor. Bestaande uit: Theepot, 11 borden, 4 eierdoppen, zout/peper set, 2 soepkommen, 4 schalen, 2 kleine schaaltjes, 4 kop +...
Groot Engels Wedgwood servies. Etruria. Bestaande uit: 3 dekselterrines, 11 schalen, 8 soepkommen, 4 dekselkommen, zout/peper set, 2 saucieres, 2 mokka kannen, 2 theekannen, suikerpot, 16 kopjes, 20 s...
Antieke Jugendstil keramieken vaas met opgewerkt floraal koper sierwerk. Circa 1915. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen gemberpot met figuren in medaillons + draken decor. Zonder deksel. Afmeting: 23 x 20 cm ø. In goede staat.
Drie maal Chinees porselein. Eén maal Familie Rose + bodemmerk, 19e eeuw. Eén maal floraal/goud decor, circa 1900. Eén maal kom, floraal, circa 1930. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.
Villeroy en Boch theeservies. Decor Val Bleu. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Vijf schalen, botervloot, theepot, suiker/melk set, ontbijtborden, gebakborden, twaalf kop/schotels. Minimale chip m...
Twee antieke platelen vazen. Eén maal Gouda Ivora polychrome, floraal, circa 1920. Eén maal Zuid Holland Gouda vaas, circa 1930. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.
Plazuid Gouda keramieken groen geglazuurd theeservies met twee kannen, zes kop en schotels, stoofje. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Hollands aardewerk. Bestaande uit: Gouda plateel likeurfles, decor Temba, circa 1920. Delftse polychrome schotel met chonoisserie decor, 18e - 19e eeuw. Afmeting: 23 - 27 cm. In goede...
Antieke aardewerken vaas. Gemerkt NMF, Nijmeegse kunst aardewerk fabriek. Met hagedis. Beschadigd. Circa 1910. Afmeting: 33 cm. In redelijke staat.
Twee Hollandse geglazuurde keramieken vazen. Rozenburg - Den Haag. Circa 1900 - 1920. Beide beschadigingen. Afmeting: 15 - 22 cm. In redelijke staat.
Hildo Krop. 1884 - 1970. Platelen wit geglazuurde figuur. Scheepswerf arbeider. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Drie maal Hollands Flora Gouda plateel. 50er Jaren. Eén maal vaas, meeuwen, chip bodemrand. Eén maal plaquette kaketoe, goed. Eén maal plaquette paarden, goed. Afmeting: 23 - 27 cm. In redelijk/goede ...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met florale decor. Twee haarlijnen. Afmeting: ø 28,5 cm. In redelijke staat.
Antieke geglazuurde Jugendstil keramieken vaas. België nr. 169. Circa 1920. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Vier maal Hollands plateel. Bestaande uit: *Blaker, Gouda Madeleine N.V.D. * Asbak, Gouda Stijger, gelijmd. * Stopkaraf, W.E. Pengeé, haarlijn stop. *Dekseldoos 8421, circa 1950. Afmeting: 14 - 27 cm....
Lot antiek goudsteen keramiek. 19e Eeuw. Bestaande uit: drie kop en schotels + roomkan. Afmeting: 9 - 14 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met paarden in landschap decor. Bodemsymbool. Haarlijn + minimale chips. Afmeting: 9 x ø 18 cm. In redelijke staat.
Grote oude Chinees porseleinen rolvaas met landschap, figuren, waterval en rots decor. Afmeting: 47,5 x ø 15 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met blauw decor, onder andere; dieren, voorwerpen, floraal. Zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 21 x ø 13 cm. In goede staat.
Negen maal oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Drakenvaas, kapot. Vijf 19e eeuwse capucijner kopjes, drie kopjes minimale chip. Grote kom met wijsheer + tekst, scherf gelijmd. Twee diepe bord...
Oude Chinees porseleinen vaas met blauw craquele glazuur en bodemmerk. Afmeting: 25 x ø 16 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met florale decor + bodemmerk. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen celadon kommen met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x ø 14 cm / 6,8 x ø 13,8 cm. In goede staat.
18e Eeuwse polychrome Delftse schotel met chinoiserie decor. Randschade. Afmeting: ø 23 cm. In redelijke staat.
Zes 18e eeuwse Delftse Fayence borden met bloemvaas decor. Twee borden beschadigd. Vier borden randschade. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotels met chinoiserie decors. Beide beschadigd. Afmeting: 30 - ø 31 cm. In redelijke staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotel met figuren decor. Randschade. Afmeting: ø 35 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse of Duitse Fayence plooischotel met chinoiserie decor. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.
Grote Hummel beeldengroep van Goebel. Titel: Welcome spring. Twee meisjes staan hand in hand bij boom met vogel. Genummerd 635. Afmeting: 32 x 20 x 14 cm. In goede staat.
Drie grote Hummel beeldjes van Goebel. 1. Jonge jager met konijn, nr. 6/11, afmeting: 18 cm. 2. Jongetje zit in appelboom met vogel, nr. 403, afmeting: 16 cm. 3. Meisje met eendjes, nr. 197/1, getitel...
Vier Hummel beeldjes van Goebel. 1. Jongen en meisje met mand, nr. 94/1, getiteld 'Suprise'. 2. Meisje met pop, nr. 311, getiteld 'Kiss me!'. 3. Jongetje als metselaar, nr. 305. 4. Meisje in de boom v...
Vier maal Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: 2x Setje boekensteunen. 1x Setje meisje met kippetjes en jongen met geit. Nr.: 250 A + B. Afmeting: H 14 cm. In goede staat. 1x Setje jongen met big...
Vijf maal Hummel beeldjes van Goebel. Bestaande uit: *Jongetje op hek met kikker, Nr.: 201. *Meisje zittend in boom, Nr.: 141. *Meisje met gieter, Nr.: 74. *Meisje met bloemen, Nr.: 72. *Jongen die v...
Vijf maal Hummel beeldjes van Goebel. Bestaande uit: *Jongen met tas en blad in de hand, Nr.: 569. *Jongen met bladmuziek, Nr.: 135. *Jongen als dirigent, Nr.: 129. *Jongen met bril en pop, Nr.: 127. ...
Vijf maal Hummel beeldjes van Goebel. Bestaande uit: *Jongetje met handen in de zak, Nr.: 429. *Jongen en meisje spelen doktertje, Nr.: 948?. *Jongen en meisje maken muziek, Nr.: 218. *Meisje met bloe...
Vijf Hummel figuren van Goebel. Diverse voorstellingen. 1. Meisje met strik en handen op de rug, nr. 258, getiteld 'Which hands'. 2. Jongetje met taart, nr. 128, getiteld 'Baker'. 3. Jongetje met para...
Negen Hummeltjes van Goebel, waarvan vier met originele verpakking. Bestaande uit: 1. Meisje, nr. 729, Natures Gift. 2. Jongen met schop, nr. 727, Garden Treasures. 3. Jongen met zakdoek, nr. 545, Com...
Lot van 24 stuks Duitse Hummel porseleinen kerstversieringen met kindervoorstellingen. Katharina Schönwald Mayfair Edition. Met certificaat, in cassette. Afmeting: 6,5 x 34 x 27 cm. In goede staat.
Antieke Makkumse Tichelaar keramieken natfruitschaal met lekschaal. Circa 1920. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Twee maal antiek porselein. Bestaande uit: Eierhouder met zes eierdoppen, 19e eeuw, Frankrijk, één haarlijn. Art Nouveau schaaltjes met goud decor, gemerkt kroon en vleugels, circa 1920. Afmeting: 17 ...
Drie Makkumse vazen. 20e Eeuw. Bestaande uit: *Witte knobbelvaas, proefstuk. *Polychrome dekselvaas, letters J.R.S. *Polychrome bolvaas. Afmeting: 15 - 33 cm. In goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse porselein en Delftse Fayence borden. Eén maal florale plooischotel, bodemmerk, haarlijn. Eén maal 18e eeuws Chinees porseleinen bord, floraal, haarlijnen. Eén maal Makkum schotel...
Antiek Wilhelmina herdenkingsbord. 1898 - 1923. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.
Zeven 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Floraal/vogel decor. Plus vier soeplepels. Twee kommen goed, vijf kommen chips of haarlijn, vier lepels chips. Afmeting: 12 - 13 cm. In redelijke staat.
Grote gesigneerde 19e eeuwse Satsuma porseleinen cache pot met messing monturen, draken en krijgers decor. Afmeting: 34 x ø 44 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen vazen met figuren en landschap decor. Afmeting: 30 x ø 12 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen bloempot met voorwerpen en florale decor. Afmeting: 32 x ø 28 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese Yixing theepot met Chinese karakters, bamboe decor en signatuur. Met bodemmerk. Afmeting: 8 x 19 x ø 14 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met florale/vlinder decor. Hengsel gelijmd + chip deksel. Afmeting: 8 x 14 x ø 8 cm. In redelijke staat.
Oude Chinees porseleinen diepe schotel met groene draken decor en zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 5 x ø 21,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen drakenvaas met zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 22,8 x ø 10,4 cm. In goede staat.
Acht maal Chinees porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Vier maal kop en schotels, Familie Rose met bodemmerk, circa 1930. Twee vaasjes met zotjes. Twee kommen met blad decor. Minimale chip mogelijk. Af...
Drie maal Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Theepot, floraal, chip tuit. Schaal met landschap decor, goed. Schaaltje bloemvaas decor, haarscheur + chip. Afmeting: 11 - 25 cm. In redelijk/goe...
Twee oude Chinees porseleinen gemberpotten met figuren decor. Eén pot heeft bodemmerk. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese celadon kom met groen craquele glazuur. Lotusbloem vorm. Afmeting: 7 x ø 17,2 cm. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen schaaltje op hoge voet met florale decor. Afmeting: 4 x ø 11 cm. In goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein. Eén maal schaaltje met bodemmerk, grijs glazuur, bakfout. Eén maal Chinees bord met zwarte glazuur, draken decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4 x 13,5 cm ø / 4,5...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen gecontourneerde borden met karpers en tuin decor. Eén bord haarlijn. Eén bord gelijmd. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijke staat.
Vier-delig 19e eeuws Chinees porseleinen kaststel met draken decor en vier-tekens bodemmerk. Alle delen haarlijnen of beschadigd. Afmeting: 22 - 26 cm. In matig/redelijke staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Lowestoft decor. Bestaande uit: Groot bord, haarlijn. Drie diepe borden, haarlijn. Afmeting: ø 12,5 - ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met bloesemtak en tekst decor. Bodemmerk. Afmeting: 20 x ø 9,8 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Kutani vaas met prachtig figuren in landschap decor rondom. Met bodemmerk. Top van deksel af. Afmeting: H 35 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kastkommen met tuin en florale decor. Alle haarlijn. Afmeting: 14 - ø 14,5 cm. In redelijke staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose sierschotel met coulissen, landschappen, paradijsvogel decor. Afmeting: 6,3 x 35,5 ø cm. In goede staat.
Zes maal oud/antiek divers porselein. Bestaande uit: Eén bloempot Limoges France. Twee amfora vaasjes in Weense-stijl, circa 1900, één deksel + oor gelijmd. Eén Herend kaarskandelaar. Eén dekselvaas, ...
Groot Duits porseleinen Goebel figuur. Twee flamingo's. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke porseleinen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Jugendstil figurenvaas, circa 1915. Eén vinger af en spanningsscheur. Bloemenmeisje, Bone China. Violiste, ongemerkt. Gerold, romantisc...
Oud Duits porseleinen Rosenthal figuur. Kunstabteilung. Boeren meisje met pop. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse Gerold porseleinen lampenvoeten met dansende kinderen. 50er - 60er Jaren. Eén vinger beschadigd. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.
Drie Duitse Gerold porseleinen figuren met goud decor. 50er Jaren. Afmeting: H 13 - 14 cm. In goede staat.
Grote Hongaarse porseleinen fazant met kaarsenhouder. Goud decor. 20e Eeuw. Hollo Haza. Afmeting: 25 x 28 x 14 cm. In goede staat.
Groot oud Chinees porseleinen fantasie figuur met dierenkop. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Groot oud Chinees porseleinen fantasie figuur met dierenkop. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Twee grote oude porseleinen figuren met paarden. Eén maal wit, nr.: 5194. Eén maal Neu Tettau, ploegende paarden, stukje oor af. Afmeting: 30 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal Duits porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Mees, Goebel Germany. Tegel met vogel, barst. Vogel, ongemerkt, staart gerestaureerd. Afmeting: 9 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas met hocker. Voorzien van figuren, goud en florale decors. Afmeting: 71,5 x ø 26 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Imari porseleinen borden. Divers. Gecontourneerd. Onder andere met goudkarper en floraal decor. Eén chip. Afmeting: ø 21 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 19e eeuwse Imari porseleinen vazen. Bestaande uit: Pijpvaas, floraal. Knobbelvaas, floraal. Twee kraagvazen, floraal. Eén chip. Afmeting: 15,5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Imari porseleinen dekselpot met Foo-hond op deksel. Geribbeld. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Twee zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotels met florale en geisha decor. Afmeting: ø 41 - 46 cm. In zeer goede staat.
Twee grote antieke Imari porseleinen sierschotels. Eén maal paradijsvogel decor. Eén maal bloemvaas + Foo honden decor. Afmeting: ø 37 - 40 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen borden met bloemvaas decor. Groot bord, gaaf. Klein bord, haarscheur. Afmeting: ø 28 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met floraal, vogels decor. Bestaande uit: Kraagvaas, chip. Grote balustervaas, goed. Kleine balustervaas, goed. Afmeting: 25- 40 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal 19e eeuws Japans Imari porseleien. Bestaande uit: Twee dekselvaasjes, één chip deksel + één vaas. Florale decor. Afmeting: 15 - 21 cm .In redelijk/goede staat.
Drie-delig 19e eeuws Japans Imari porseleinen kaststel met florale decors en Foo-honden op deksel. Grote deksel deels gerestaureerd. Afmeting: 22 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Japanse Imari porseleinen vaas met tuin/goud decor. Bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.