Paar grote antieke Colenbrander Ram vazen. Arnhem-Holland. Schilder V.B. Model nr.: 29. Afmeting: 20,5 x ø 13 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen klapmutskom met origineel deksel en onderschaal. Floraal, goud decor met binnenin Heraldijk wapen. Chip onderschaal, verder goed. Afmeting: 17 x ø 25 cm. In goe...
Swarovski "Druiventros Goud Europees" (011864). De stam is zilver- en de bladeren goudkleurig. 23 druiven van 20 mm doorsnede. Alle druiven zijn helder en gefacetteerd. Deze druiventros was deel van h...
Twee moderne glasfusing glazen pompoenen. Kleur: blauw/groen. 21e Eeuw. Afmeting: 19 x ø 16 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil vaas. Circa 1915. Dikwandig met gouden bovenrand. Bohemen? Afmeting: 13 x ø 8 cm. In goede staat.
Twee grote geel/groene Copier Leerdam glazen cactuspotten. Circa 1930. Haarlijnen. Afmeting: ø 10 x ø 13 cm. In redelijke staat.
Drie oude/antieke bronzen boeddha figuren. China en Thailand. Twee maal bodemmerk China. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.
19e Eeuws groot terracotta figuur. Vrouw zittend op muurtje. Beschadigingen aan handen. Afmeting: 70 x 32 x 25 cm. In redelijke staat.
Oude/antieke Chinese bronzen dubbele boeddha figuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Vier kleine diverse oude Perzische kleden met floraal decor etc. Afmeting: 79 x 97 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed met floraal decor. Aardetinten. Afmeting: 240 x 174 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed met bont floraal decor. Afmeting: 275 x 190 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten bijzettafel. Circa 1900. Afmeting: 66 x 60 x 45 cm. In goede staat.
Kunstzinnig Toms' Compagnie ladenkastje met handbeschildering. 20e Eeuw. Afmeting: 104 x 32 x 32 cm. In goede staat.
Vroeg Engelse mahoniehouten hangoor-tafel met lade. Circa 1800. Afmeting: 71 x 96 x 112 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Barok-stijl hangvitrinekast. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 71 x 65 x 26 cm. In goede staat.
19e Eeuwse iepenhouten schommelstoel. Afmeting: 90 x 70 x 50 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse spiegel met olieverfschilderij. Louis Seize. Havengezicht met figuren. Afmeting: H 120 x B 65 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse notenhouten bijzettafel met marmeren blad en vergulde ornamenten. Circa 1900. Afmeting: 77 x 31 ø cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten naaitafel met lade, vakverdeling, wolhouder en klepdeksel. Circa 1870. Willem III. Afmeting: 76 x 52 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuws wortelnoten koloniaal twee-delig kabinet kastje met messing beslag en grepen. Twee-deurs. Marquetterie fineer op front. Afmeting: 110 x 70 x 40 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse Schwarzwalder klokken. Eén maal porselein met slagwerk, haarlijn. Eén maal van hout, zonder slagwerk. Afmeting: 12 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met één-daags uurwerk. Beschadigde kast. Niet getest. Afmeting: H 214 cm. In redelijke staat.
Zeldzaam Portugal Viana porseleinen schaakspel met mahoniehouten omranding. Afmeting: 14 x 49 x 49 cm. In goede staat.