Engels mahoniehouten damesbureau met florale intarsia. Louis Seize-stijl. Circa 1920. Afmeting: 79 x 47 x 128 cm. In goede staat.
Antiek mahoniehouten tafel met twee lades en intarsia piramide fineer op blad. Circa 1890. Afmeting: 72 x 61 x 40 cm. In goede staat.
Bronzen penning door Carcova: "XXV Aniversario de Su Fundacion 1887 Mayo 1912, Banco Popular Argentino", ø69mm en ca. 122gr.
19e Eeuwse mahoniehouten Oosterse hangvitrinekast met front van bladgoud. Afmeting: 73 x 70 x 30 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse zwart gepolitoerde bonheur met tollen en kroon. Stukjes kroon los er bij. Circa 1870. Afmeting: 213 x 115 x 51 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotel met chinoiserie decor. Afmeting: ø 39 cm. In goede staat.
Twee maal antiek. Bestaande uit: Messing inhaleer apparaat, circa 1920. Zes (835) zilveren gebaksvorkjes in cassette. Afmeting: 14 - 23 cm. In goede staat.
Oosterse metalen hanglamp met gekleurd glas. Afmeting: 72 x 25 x 25 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten theestoof met bandintarsia. Afmeting: 45 x ø 37 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse vergulde handbeschilderde porseleinen Empire vazen met landschappen/figuren decor. Afmeting: H 33 x ø 12,5 cm. Slijtage aan goud. Verder goed.
Drie 70-er jaren design plateel wandtegels. Eén gemerkt Schäffenacker. Eén gemerkt Soholm Denmark. Afmeting: 20 - 34 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhout gestoken ladencommode. Enkele sloten missen. Verder in goede staat. Afmeting: 102 x 106 x 51 cm. In goede staat.
17x Mangaan-kleurige 19e eeuwse wandtegels met bijbelse voorstellingen. Afmeting: H 13 x B 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten naaitafel met lade, vakverdeling, wolhouder en klepdeksel. Circa 1870. Willem III. Afmeting: 76 x 52 x 40 cm. In goede staat.
Drie-lichts messing Empire-stijl tafellamp met in hoogte verstelbare lampenkap. 20e Eeuw. Afmeting: 52 x ø 30 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke Oosterse bronzen houders. Afmeting: 3 - 21 cm. In goede staat.
Prachtig vier-delig antiek notenhouten historisme Renaissance-stijl schrijfbureau met fratsen, snekken en snijwerk. Met uitschuifbaar blad. Circa 1880. Afmeting: 118 x 87 x 150 cm. In zeer goede staat...
Grote Jugendstil-stijl bronzen tafellamp met vrouw en gematteerde glazen kappen. Eén restauratie professioneel. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Engels mahoniehouten kabinet met zijkasten. Uitneembaar in vijf delen. Afmeting: 230 x 250 x 70 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands mahoniehouten Empire secretaire met origineel verguld messing beslag en kariatiden. Afmeting: 150 x 98 x 45 cm. In zeer goede staat.
Verzameling Petit Point accessoires. Onder andere: Brillenkokers, etui's, borstels, (poeder)doosjes, spiegeltjes et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 15 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse Schwarzwalder klokken. Eén maal porselein met slagwerk, haarlijn. Eén maal van hout, zonder slagwerk. Afmeting: 12 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke fotoalbums. Onder andere: Jugendstil + lakwerk, waarvan twee met speelwerk en speelplaten (spelend). Circa 1900 -1930. Afmeting: 35 - 44 cm. In goede staat.
Grote Duitse Gerold Bavaria porseleinen papegaai met goud decor. Gemerkt. Circa 1960. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.