Zeer groot Hollands mahoniehouten scheepsstuurwiel. Dubbelman Slikkerveer. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 156 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten chiffonniere met origineel ringbeslag. Circa 1820. Afmeting: 160 x 100 x 53 cm. In goede staat.
Hollandse palissanderhouten Willem III vitrine-opzetkast op kruispoot. Mogelijk Horrix. Circa 1876. Afmeting: 166 x 91 x 43 cm. In goede staat.
Vijftig stuks oude houten borden standaards in doos. Afmeting: 15 x 25 cm. In goede staat.
Antieke terracotta plaquette met Arabier. In kopergeslagen omlijsting. Circa 1890. Afmeting: H 37 x B 26 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse notenhouten gestoken tafel met figuren. Blad later. Afmeting: 70 x 54 cm ø. In goede staat.
Negen delen Delfts blauwe Fayence. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Fayence schotel. Delft of Hanau. Met zotje en floraal decor. Lichte randschades. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.
Antieke Colenbrander Ram schaal. Arnhem-Holland. Sprong decor. Model nr.: 34. Afmeting: 5,3 x ø 18,5 cm. In goede staat.
Tweedelig Art Deco marmeren lampje in de vorm van een walrus. Walrus wordt van binnenuit verlicht. Afmeting: 15 x 20 x 9 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten gestoken Franse jachtkast met draken, roofvogels, getorste zuilen en jachtvoorstellingen. Circa 1880. Afmeting: 140 x 60 x 265 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten etagiere kast met floraal snijwerk en spiegels. Circa 1870. Willem III. Afmeting: 200 x 50 x 124 cm. In goede staat.
Oude Duitse meerschuim tabakspijp met jachthond en vogel. In lederen foedraal. 20e Eeuw. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met groene glazuur, vogelkoppen en bodemmerk. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Haarlijn handvat. Chip binnenrand deksel. Afmeting: 10 x 13 x 9 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vier antieke notenhouten Rococo-stijl stoelen met goede velours stoffering. Circa 1900. Afmeting: 92 x 40 x 50 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse porseleinen Art Deco-stijl kaarskandelaren met goud decor. Gemerkt Echt Tuppack Tiefenhof. Afmeting: 21 x 31 x 11 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Zeeuwse Renaissance kast. Eiken met palissander. Met 17e eeuwse sloten. Vier-deurs met dikke kussens en originele bolpoten. Afmeting: 170 x 150 x 62 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten hoekvitrinekast met Hindelopen beschilderde kapstok. Afmeting: 70 x 57 x 32 cm. / 30 x 110 x 10 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaren met kinderen. Historisme. Circa 1880. Eén arm gerepareerd. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese Yixing trekpot met vlechtwerk decor. 21e Eeuw. Afmeting: 10 x 16 x 8 cm. In goede staat.
Antieke Chinese celadon vaas met draak rondom. Twee-dimensionaal. Terracotta, geglazuurd. 17e Eeuw of ouder. Afmeting: 14 x ø 15 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen kannetje met Amsterdams' Bont decor. Handvat gelijmd. Afmeting: 11 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke ronde bakelieten dekseldoos met handbeschilderd landschappelijk decor met mensen in vergulde rand op deksel. Circa 1900. Afmeting: ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.