19e Eeuwse Franse pendule met onyx en figuur Claire de Lune. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1880. Afmeting: 70 x 30 x 20 cm. In goede staat.
Antieke wekkerklok. Circa 1900. Klokkendrager. Craquele wijzerplaat. Afmeting: 30 x 22 x 10 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse eikenhouten gestoken jachtklok met hertenkop, haas en snip. Met emaille cartouches. Circa 1880. Afmeting: 80 x 50 x 21 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten pubklok met snek. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Antieke Franse bewerkte, vergulde messing reiswekker. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk. Geen slagwerk. Afmeting: 16 x 9 x 7 cm. In goede staat.
19e Eeuwse marmeren Franse pendule met adelaar. Rood marmer. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 46 x 25 x 12 cm. In goede staat.
Kleine oude handbeschilderde Friese stoeltjesklok. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Boley uurwerkgereedschap. Ponsendoos. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 22 x 14 cm. In goede staat.
18e Eeuwse marmeren Louis Seize pendule klokkast met vuurvergulde bronzen versieringen. Zonder uurwerk. Voor spillegang horloge. Eén versiering mist. Afmeting: 36 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok. Mooie beschildering. Afmeting: 140 cm. In goede staat.