Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

43. Januariveiling 2020

Versteigerung am Freitag, 10. Januar 2020 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Antieke bureauthermometer, 1900
Ergebnis: 95 EUR

Antieke bureau thermometer. Circa 1900. Man met cello op albasten basement. Compositie metalen figuur. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Ebel polshorloge
Ergebnis: 550 EUR

Ebel horloge, model Sportwave, staal met goud, met vouwsluiting. Voorzien van een champagne-kleurige wijzerplaat. ø 36,5mm, saffierglas, Quarts. Voorzien van originele doos, papieren en 2 extra schake...

Zilveren bakje & asbak
Startpreis 30 EUR

Zilveren bakje en asbak. Klein zilveren bakje met bewerkte oortjes voorzien van een voorstelling met koeien, 835/000, 8x5x1cm, en een ronde Djokja zilveren asbak, 800/000. ø 12x2cm. Totaal ca 99 gram....

2x Schaakspellen
Ergebnis: 75 EUR

Twee schaakspellen. Eén maal Turkije met imitatie ivoren schaakstukken + parelmoer ingelegd schaakbord. Eén maal Oosters zeepstenen schaakspel + houten schaakbord. Afmeting: 13 x 44 x 44 cm. / 10 x 40...

Zeldzaam antiek ivoren schaakspel onder stolp
Startpreis 950 EUR

Zeldzaam antiek ivoren Chinees schaakspel bestaande uit 32 schaakstukken en losse centerpiece danseres. Circa 1900. Wit ivoor en rood gekleurd ivoor. Met antieke glazen stolp. Afmeting: 9 - 23 cm. In ...

2 Zilveren theezeefjes
Startpreis 75 EUR

Twee zilveren theezeefjes, één opengewerkt model met biedermeierdecor met putti, 835/000, en een theezeef, 800/000, met gezaagd rasterpatroon en versierd met putti en C-voluten. 13-13,5cm. totaal ca 1...

2x Empire kandelaren, 19e eeuw
Startpreis 450 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen twee-lichts kaarskandelaren met edelman en edelvrouw. Groen gepatineerd en brons. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

5x 18e Eeuws Chinees porselein
Ergebnis: 500 EUR

Vijf maal 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie decor. Kang Xi gemerkt. Twee kopjes chip. Drie schotels minimale chip. Afmeting: 8 - ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke blikken schotels
Startpreis 50 EUR

Twee antieke gelithografeerde blikken schotels. Eén maal Michiel de Ruyter, 1607 - 1907. Eén maal vrouw bij zuil met ampfora. Afmeting: ø 23 - 26 cm. In goede staat.

Gouden fantasiering
Ergebnis: 110 EUR

Bicolour gouden ring, 585/000, massief uitgevoerd, met een fijne band en aan de kop een witgouden golf met een geelgouden krul. Breedte 11 mm. ca 4 gram. ø 58. In goede staat

19e Eeuwse Franse pendule
Ergebnis: 650 EUR

Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule. 19e Eeuw. Titel: Les Georgigues Leneïde. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: 52 x 34 x 13 cm. In redelijk/g...

Zilveren collier met hanger, kruis
Ergebnis: 55 EUR

Zilveren collier, 925/000, met kruis, 800/000. Lang figarocollier met daaraan een groot zilveren crucifix, 10x6cm. Lengte 65 cm. ca 54,2 gram. In goede staat

Antieke Friese staartklok, 1800
Ergebnis: 200 EUR

Antieke iepenhouten Friese staartklok met mechaniek. Zwaan beweegt. Zwaan overgeschilderd. Circa 1800. Afmeting: 148 cm. In goede staat.

Antieke Engelse skeletklok
Startpreis 300 EUR

Antieke Engelse messing skeletklok met snek. Op houten met albasten basement. Circa 1880. Slingerveer kapot. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Glas op zilveren voet
Ergebnis: 30 EUR

Antiek geslepen kristallen sierglas voorzien van inscriptie 'GM. Le Contre'. Met ruit- en diamant versieringen op zes-kantige 835/000 zilveren voet met florale graveringen. Anno 1875. Mr. W. Littel en...

Antieke Amerikaanse blikken globe
Ergebnis: 50 EUR

Antieke Amerikaanse blikken gelithografeerde globe. J. Chein & Co. Made in USA. Afmeting: 24 x ø 18 cm. In goede staat.

Reclamebord van emaille
Startpreis 80 EUR

Groot dubbelzijdig geëmailleerd Frans reclamebord. Adolphe Lafont Lyon. Circa 1950. Afmeting: H 40 x B 64 cm. In redelijk/goede staat.

Witgouden hanger met Tahitiparel en diamant
Startpreis 500 EUR

Elegante witgouden hanger, 750/000, met Tahiti-parel en diamant. Hanger met in het midden een Tahiti-parel, ø 13 mm. Om de parel zitten 2 witgouden stukken, in de vorm van een slag met daarin diverse ...

Franse boulle pendule, 1890
Ergebnis: 375 EUR

Kleine antieke Franse rode boulle pendule. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Kang Xi klapmuts kom
Ergebnis: 320 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi klapmuts kom met rondom figuren in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: 9,5 x ø 21 cm. In matige staat.

Antiek keukenrek
Ergebnis: 50 EUR

Antiek keukenrek met antieke keramieken puddingvormen. Negen stuks. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 90 x 103 x 10 cm. In goede staat.

Gouden streekhanger
Ergebnis: 90 EUR

Geelgouden streekhanger, 585/000, peervormig met S-vormig applique, baardje ne hangeroog met knopje. 5x1,8cm. ca 2,5 gram. In goede staat

Gouden ring met diamant
Ergebnis: 90 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met strakke bovenkant voorzien van 3 briljant geslepen diamanten in een witgouden balk gezet. totaal ca 0.09 crt. ø 52 ca 4,2 gram. In goede staat

2x 19e Eeuwse Japanse kraagvazen
Startpreis 850 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japans porseleinen kraagvazen met geisha/floraal/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.