Frechlin. 20e Eeuw. Landschap met eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Choker met parels en een goud op zilveren element, driehoekig geruwd met parels en similie, dient tevens als sluiting. 2x4cm. Bevestigd aan een collier van biwaparels. Lengte 45 cm. In goede staat
Djokja zilveren langwerpige dienschaal, 800/000, met een gecontourneerde golvende rand met Djokja patroon en in het midden voorzien van een gepointilleerde bewerking. 36x24x1,5cm. ca 670 gram. In goed...
Kavel met diverse (ongeteste) Märklin Loks waaronder: Burlington Northern 9780+9788, Texas & Pacific 1537 + 1540, Sante Fe, Amtrak 105 + 102 en Electro-Motive
Vijf maal antiek houten kinderspeelgoed. Divers. Poppenstoelen etc. Circa 1930. Afmeting: 40 - 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Zeegezicht met boten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 17 cm. In goede staat.
Bijzonder zilveren kannetje met zeef, 833/000, Art Deco. Strak model met houten greep. Een enkel deukje aan de onderrand. MT.: onduidelijk, voorzien van klein keur. 12x6x3cm. In redelijk goede staat
Zilveren schaal, 13 lothige, 812,5/000, rechthoekig gecontourneerd model met een gekrulde rand, geplaatst op 4 poten. Voorzien van 2 handgrepen met bladdecor en een cartouche. 28x13x5cm. ca 123 gram. ...
W. van den Burgh. Circa 1930. Driemaster Damaru? Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Belgische School. Circa 1900. Belgisch stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22,5 x B 35 cm. In goede staat.
Jan Sirks. 1885 - 1938. Havengezicht met stoomboten Rotterdam. Ets op papier. Afmeting: H 20 x B 26 cm. In goede staat.
Collier, gemerkt Passadiuti, met koraal en zilver vergulde bollen versierd met een gediamanteerde bewerking. ø 14-15mm. Met karabijnsluiting. 46 cm. In goede staat
Stel zilveren koektrommels, 833/000, een rechthoekige trommel en een ronde trommel voorzien van een scharnierend deksel, versierd met een knerrenrand aan de boven en onderzijde. Winkelmerk: Bonebakker...
24 Mal farbige Max Liebermann Faksimiledrucke, Kunstverlag Charlottenburg. 17 Werken voorhanden, rest mist. Afmeting: H 51 x B 40 cm. In goede staat.
Kavel met 12 zilveren munten 1936 Litouwen, diverse condities.
Kavel met 42 diverse zilveren munten waaronder Nederlands Indië 10 cent en 25 Cent. Diverse condities en jaartallen.
Kavel met 42 diverse zilveren munten wereldwijd waaronder: Spanje, India, Frankrijk, Italië. Diverse condities.
Lot met twee zilveren kandelaars en vier servetbanden, 835/000, Twee kleine tafelkandelaars op een ronde voet, ø6x4,5cm en 2 vingerdoekringen en 2 servetbanden voorzien van monogramgravures.ø3-5cm. In...
Elegante geelgouden armband, 750/000, met robijnen. Brede gouden schakelarmband met gematteerde bewerking. Iedere schakel is voorzien van 2 klauwzetkasten bezet met rond gefacetteerde robijnen, ø 1,7 ...
Geelgouden Cartier dameshorloge, 750/000, model Tank Americaine, met geelgouden band voorzien van een dubbele vouwsluiting. De kast is voorzien van een champagne kleurige wijzerplaat met romeinse cijf...
Lot zilver met o.a. een klein fotolijstje, een theezeef, een roomlepel, een suikertang, een botermes met zilveren heft en een citrusschiller met zilveren heft. Diverse gehaltes. In redelijk goede staa...
Oud gepolychromeerd koppensneller mes uit Borneo. Met tanden versierd. Afmeting: L 62 cm. In goede staat.
Oude vergulde (marine) ponjaard. Parada dolk. Gemerkt E.F. Hofster - Solingen. 20e Eeuw. Afmeting: L 37,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Nederlands ringhaan pistool. Conversie. Genummerd 1AR4B25. Afmeting: L 45 cm. In zeer goede staat.