19e Eeuws Hollands eikenhouten gestoken bordenrek met leeuwenkoppen. Afmeting: 42 x 182 x 10 cm. In goede staat.
Lot met 4 bakjes; 2 kristallen vierkante bakjes op een zilveren onderzetter, 835/000, MT.: Lutz & Weiss, Pforzheim, 6,5x6,5cm, een achtkantig schaaltje, 800/000, met een hamerslag en omgeslagen rand, ...
Engels mahoniehouten Art Deco secretaire met glas-opstand. Circa 1930. Afmeting: 195 x 75 x 43 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Art Deco. Franse School. Landschap met bloeiende cactussen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 83 x B 60 cm. In goede staat.
Twee gietijzeren Art Deco boekensteunen. Olifanten. Circa 1930. Later overgeschilderd. Afmeting: 18 x 13 x 12 cm. In goede staat.
A.J. van Dijk. 1921. 1894 - 1979. Zomermiddag bij Veere. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 35 cm. In goede staat.
Lot antieke naai-necessaires. Onder andere: Been, hoorn en parelmoer. Aantal: 7. Afmeting: 2 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Rozenburg Den Haag knobbelvaas met floraal decor. Circa 1910. Decor Indisch. Schilder G. Model nr.: 469. Chips bovenrand. Afmeting: 33,5 x ø 15 cm. In redelijke staat.
Leon Danchin. 1887 - 1938. Nr. 286/500. Jachthond met patrijs. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: H 36 x B 50 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Delfts Fayence. Circa 1930. Eén maal knobbelvaas. Eén maal octogonale vaas, randschade. Afmeting: 26 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke hockers, bijzettafeltjes. Eiken + notenhout. Circa 1900. Afmeting: 37 - 47 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten fineer penant commode met zwarte zuilen. Biedermeier-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 93 x 50 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken spiegel met floraal decor en klapstandaard. Circa 1910. Afmeting: H 77 x B 50 cm. In goede staat.
Zeldzame originele door Herman Brood beschilderde melkbus. Titel. Molkerei. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Met certificaat van echtheid. Afmeting: H 60 x ø 34 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotel met chinoiserie decor. Afmeting: ø 39 cm. In goede staat.
Antiek verguld messing met porselein papegaai lampje. Circa 1900. Twee bloemen beschadigd. Afmeting: H 29 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse bronzen weegschaal met messing maten + antieke bronzen sluitgewichten set, geijkt en met Franse lelie. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.
Bruin lederen fauteuil met koperen nagels en houten poten. 20e Eeuw. Afmeting: 92 x 85 x 112 cm. In goede staat.
Vier diverse antieke kaarskandelaren. Circa 1860 - 1900. Afmeting: H 29 - 36 cm. In goede staat.
Kristallen karaf met slijpwerk, geplaatst op een ronde zilveren voet met parelbewerking en voorzien van een zilveren jasseronketting met bewerking, bevestigd aan de kraag en aan de stop. 833/000. ø10x...
Lot zilveren sieraden met 2 ringen, een vierkant palmiercollier n een gourmetcollier. Totaal ca 22,3 gram. In goede staat
Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.
Vier antieke fotoalbums. Onder andere: Jugendstil + lakwerk, waarvan twee met speelwerk en speelplaten (spelend). Circa 1900 -1930. Afmeting: 35 - 44 cm. In goede staat.
Grote Duitse Gerold Bavaria porseleinen papegaai met goud decor. Gemerkt. Circa 1960. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.