Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

43. Januariveiling 2020

Versteigerung am Freitag, 10. Januar 2020 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

C. Vermoelen, Hollands boeren meisje met bosbessen
Startpreis 180 EUR

C. Vermoelen. Circa 1900. Hollands boeren meisje met bosbessen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 32 cm. In goede staat.

12 Zilveren oestervorkjes
Ergebnis: 100 EUR

Cassette met 12 zilveren oestervorkjes, 833/000, met een deels getorste steel en een rond steeleinde met filetrand. MT.: G.C.Reeser & Zn, 's Gravenhage, jl.: v:1905. Totaal ca 203 gram. 13 cm. In goed...

Frechlin, Landschap met eenden
Ergebnis: 65 EUR

Frechlin. 20e Eeuw. Landschap met eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Zeegezicht met boten
Ergebnis: 75 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Zeegezicht met boten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 17 cm. In goede staat.

W. v.d. Burgh, Driemaster in zwaar weer
Ergebnis: 50 EUR

W. van den Burgh. Circa 1930. Driemaster Damaru? Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.

Choker met parels
Ergebnis: 40 EUR

Choker met parels en een goud op zilveren element, driehoekig geruwd met parels en similie, dient tevens als sluiting. 2x4cm. Bevestigd aan een collier van biwaparels. Lengte 45 cm. In goede staat

Djokja zilveren langwerpige dienschaal
Ergebnis: 425 EUR

Djokja zilveren langwerpige dienschaal, 800/000, met een gecontourneerde golvende rand met Djokja patroon en in het midden voorzien van een gepointilleerde bewerking. 36x24x1,5cm. ca 670 gram. In goed...

Ongesigneerd, Belgisch stadsgezicht
Ergebnis: 50 EUR

Ongesigneerd. Belgische School. Circa 1900. Belgisch stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22,5 x B 35 cm. In goede staat.

Jan Sirks, Havengezicht met stoomboten Rotterdam
Ergebnis: 60 EUR

Jan Sirks. 1885 - 1938. Havengezicht met stoomboten Rotterdam. Ets op papier. Afmeting: H 20 x B 26 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek Chinees porselein (14x)
Ergebnis: 950 EUR

Lot oud/antiek (14x) Chinees porselein. Kantonese vazen. Enkele beschadigingen. Afmeting: 14 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Oud Rosenthal figuur
Ergebnis: 65 EUR

Oud Duits porseleinen Rosenthal figuur. Kunstabteilung. Boeren meisje met pop. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

2x Bing & Grondahl porselein
Startpreis 120 EUR

Twee oude Bing & Grondahl porseleinen figuren. 20e Eeuw. Eén maal meisje met pop. Eén maal meisje in nachtkleed. Afmeting: H 20 - 21 cm. In goede staat.

18e-19e Eeuws houten figuur
Startpreis 450 EUR

18e - 19e Eeuws notenhout gestoken figuur met restvergulding. Romein. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

Zilveren kannetje
Ergebnis: 160 EUR

Bijzonder zilveren kannetje met zeef, 833/000, Art Deco. Strak model met houten greep. Een enkel deukje aan de onderrand. MT.: onduidelijk, voorzien van klein keur. 12x6x3cm. In redelijk goede staat

Zilveren schaal
Ergebnis: 55 EUR

Zilveren schaal, 13 lothige, 812,5/000, rechthoekig gecontourneerd model met een gekrulde rand, geplaatst op 4 poten. Voorzien van 2 handgrepen met bladdecor en een cartouche. 28x13x5cm. ca 123 gram. ...

Max Liebermann, Illustraties
Startpreis 150 EUR

24 Mal farbige Max Liebermann Faksimiledrucke, Kunstverlag Charlottenburg. 17 Werken voorhanden, rest mist. Afmeting: H 51 x B 40 cm. In goede staat.

12x Zilveren munten
Ergebnis: 190 EUR

Kavel met 12 zilveren munten 1936 Litouwen, diverse condities.

42x Zilveren munten
Ergebnis: 90 EUR

Kavel met 42 diverse zilveren munten waaronder Nederlands Indië 10 cent en 25 Cent. Diverse condities en jaartallen.

42x Zilveren munten
Ergebnis: 130 EUR

Kavel met 42 diverse zilveren munten wereldwijd waaronder: Spanje, India, Frankrijk, Italië. Diverse condities.

2 Zilveren koektrommels Bonebakker
Ergebnis: 900 EUR

Stel zilveren koektrommels, 833/000, een rechthoekige trommel en een ronde trommel voorzien van een scharnierend deksel, versierd met een knerrenrand aan de boven en onderzijde. Winkelmerk: Bonebakker...

Collier met koraal en zilver
Startpreis 80 EUR

Collier, gemerkt Passadiuti, met koraal en zilver vergulde bollen versierd met een gediamanteerde bewerking. ø 14-15mm. Met karabijnsluiting. 46 cm. In goede staat

2x Zilv. kandelaar + 4x servetring
Ergebnis: 60 EUR

Lot met twee zilveren kandelaars en vier servetbanden, 835/000, Twee kleine tafelkandelaars op een ronde voet, ø6x4,5cm en 2 vingerdoekringen en 2 servetbanden voorzien van monogramgravures.ø3-5cm. In...

Gouden armband met robijn
Ergebnis: 1.100 EUR

Elegante geelgouden armband, 750/000, met robijnen. Brede gouden schakelarmband met gematteerde bewerking. Iedere schakel is voorzien van 2 klauwzetkasten bezet met rond gefacetteerde robijnen, ø 1,7 ...

Gouden Cartier dameshorloge, tank Amerciane
Startpreis 8.000 EUR

Geelgouden Cartier dameshorloge, 750/000, model Tank Americaine, met geelgouden band voorzien van een dubbele vouwsluiting. De kast is voorzien van een champagne kleurige wijzerplaat met romeinse cijf...